Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM "kociołu" :).
1
Nie no, jak dla mnie karny.
0
Rafa strzelił tak samo jak by to zrobił Lewy. Po co więc przepłacać? :)
0
@agaFCB Lepiej biegać wolno niż głupio. Czy jakoś tak... :).
0
@Szmulek To nie film porno.
5
@macio_944 Przyganiał kocioł garnkowi.
2
@Rupert_Haubica O wymianie koszulek słyszałem, ale Ty widzę wchodzisz na nowy poziom.
0
Pieniądze wpłyną, kiedy tylko uda się sprzedać Arabom wszystkie parkingi w rejonie CN.
0
@Astad A ja, że Anka zatańczy.
0
@FcPortoFan1999 Będziesz mi musiał kiedyś koniecznie przedstawić swoją koncepcję miejsca przecinka w zdaniu. Już od dłuższego czasu mnie to frapuje :).
11
Super wiadomość. Na pewno bez problemu znajdzie się jakiś kompetentny szwagier Laporty i wyniki audytów zaczną być wreszcie takie jak trzeba... to znaczy, zgodne z prawdą.
0
@FcPortoFan1999 A są też tacy, na przykład pochodzący z największej wyspy Azji, którzy i za polskim nie przepadają.
1
@escarabajo "Nagroda" dotarła i nadal możesz tu pisać? @wpwelement chory chyba? Zwykle po nagrodzie jest co najmniej 48h urlopu.
3
@Luciano99 "Jest szansa, że zacznie grać bramkarz z prawdziwego zdarzenia w końcu"
A co, kupili kogoś nowego na bramkę? Nic nie słyszałem.
1
@wyrek A zaraz potem @MOLESTA na twardych faktach udowodni, że to wina PiSu i oni to dopiero współpracowali z Ruskimi.
0
@bady48 A więc nie tylko kręcisz, jeszcze usiłujesz nieudolnie kpić, próbując mnie ośmieszyć, by wykazać własną wyższość. Mamy bingo.
A poważnie, daruj sobie ten protekcjonalny ton. Napisałeś co napisałeś, bo chciałeś wpasować się w narrację, że prawie wszyscy madryle są przekręciarzami, licząc być może na poklask tutaj. Dlatego tak uogólniłeś. Kiedy Ci to - słusznie - wytknięto, zamiast po prostu sprostować jak cywilizowany człowiek, uciekłeś w manipulacje, by Twoja racja była najtwojsza. Ten żałosny sarkazm dowodzi jedynie, iż wiesz, co zrobiłeś, ale za nic się nie wycofasz, bo to by była ujma na honorze, ten typ charakteru tak właśnie rozumuje. Czym więc różnisz się od obrazu kibiców Realu, który tak zręcznie przedstawiłeś? Część z nich, tak jak Ty, idzie w zaparte i wymyśla kruczki mające uzasadnić słuszność tego, co piszą. Tak więc wspólnie udowodniliśmy, że aż tak bardzo się nie różnicie. Q.E.D.
Narta.
0
@bady48 A na jakiej podstawie Ty tłumaczysz się teraz innym artykułem, skoro sam napisałeś: "Na forum RM rzadko który użytkownik odnosi sie do niepodyktowanego ewidentnego rzutu karnego na rzecz Celty"?
Nie umiesz przyznać się do błędu, tylko zaczynasz kręcić, by wyszło na Twoje.
0
@kuz Wpłaci klauzulę, musi tylko sprzedać Arabom wszystkie parkingi w rejonie CN.
0
@Joe_Barbaro No i miś pójdzie siedzieć.
0
To jest przekomiczne :).
0
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 Przecież to dla Ciebie było ledwie parę miesięcy temu, więc jakie "stare"?
0
@Yolas O ile do do nich dogra.
0
@Smixu "Dawać Torre znaki"
Już biegnę. Ale jakie znaki?
1
Kurna, biedny ten Podsiadło z bramki Betisu. Mógł zostać przy śpiewaniu.
1
No nie, FdJ zrobił coś dobrze.
Edit: Uff, a jednak się nie liczy :).
0
@insp1re Ta, na pewno.
0
@Piotr,1985 Chyba, że my stracimy w taki sposób gola, wtedy to już ma sens, prawda? Nie można zmieniać przepisów tak, jak nam danym momencie pasuje. Zresztą Twoje propozycje są bez sensu, choćby ze względu na różne warunki fizyczne graczy. Jest dobrze, jak jest. Kiedy w Klasyku anulowali gole i akcje Mbappe to Ci pasowało, czy już nie pamiętasz?
0
@RomanGroza I po co ten pesymizm? Zaraz "spada". "Przesuwa się", nie lepiej brzmi? Zapamiętaj, już dekady temu kabaret z miasta @Comentateiro uczył: "Trzy dobre". "Jak dobrze brzmi?".