0

@Katalonik97 "Żadna liga nie jest stracona. Powiem tak – jeszcze każdy przegra ze cztery i pięć razy."
Nie ma w tym żadnej logiki. Przecież jeśli każdy tyle przegra, to utrzyma się stan obecny.
" Wystarczy, że Real zremisuje z Atleti i przegra z Barceloną – już mamy prawie po równo, spokojnie z tą przegraną ligą"
Zdecyduj się. To każdy jeszcze przegra, czy życzeniowo zakładasz to, co napisałeś? Racjonalizujesz na pełnej.

1

Onana jest przekomiczny.

0

@Michael24 Hmm, ten mecz Barcy był chyba w TV pod innym tytułem?

1

@Kozinho. Bez przesady, to jednak tylko koń, nie noblista.

14

@krol211 Joan nie ma czasu się dowiadywać. Ciągle jest atakowany z lądu, morza i powietrza.

0

@MesQueUnClub96 "Nie byłem najlepszym, ale zostałem największym"
Dokładnie. Rozsądnie, że z obawy przed banem, nie dopisałeś kim największym :).

1

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM "kociołu" :).

1

Nie no, jak dla mnie karny.

0

Rafa strzelił tak samo jak by to zrobił Lewy. Po co więc przepłacać? :)

0

@agaFCB Lepiej biegać wolno niż głupio. Czy jakoś tak... :).

0

@Szmulek To nie film porno.

5

@macio_944 Przyganiał kocioł garnkowi.

2

@Rupert_Haubica O wymianie koszulek słyszałem, ale Ty widzę wchodzisz na nowy poziom.

0

Pieniądze wpłyną, kiedy tylko uda się sprzedać Arabom wszystkie parkingi w rejonie CN.

0

@Astad A ja, że Anka zatańczy.

0

@FcPortoFan1999 Będziesz mi musiał kiedyś koniecznie przedstawić swoją koncepcję miejsca przecinka w zdaniu. Już od dłuższego czasu mnie to frapuje :).

11

Super wiadomość. Na pewno bez problemu znajdzie się jakiś kompetentny szwagier Laporty i wyniki audytów zaczną być wreszcie takie jak trzeba... to znaczy, zgodne z prawdą.

0

@FcPortoFan1999 A są też tacy, na przykład pochodzący z największej wyspy Azji, którzy i za polskim nie przepadają.

1

@escarabajo "Nagroda" dotarła i nadal możesz tu pisać? @wpwelement chory chyba? Zwykle po nagrodzie jest co najmniej 48h urlopu.

3

@Luciano99 "Jest szansa, że zacznie grać bramkarz z prawdziwego zdarzenia w końcu"
A co, kupili kogoś nowego na bramkę? Nic nie słyszałem.

1

@wyrek A zaraz potem @MOLESTA na twardych faktach udowodni, że to wina PiSu i oni to dopiero współpracowali z Ruskimi.

0

@bady48 A więc nie tylko kręcisz, jeszcze usiłujesz nieudolnie kpić, próbując mnie ośmieszyć, by wykazać własną wyższość. Mamy bingo.

A poważnie, daruj sobie ten protekcjonalny ton. Napisałeś co napisałeś, bo chciałeś wpasować się w narrację, że prawie wszyscy madryle są przekręciarzami, licząc być może na poklask tutaj. Dlatego tak uogólniłeś. Kiedy Ci to - słusznie - wytknięto, zamiast po prostu sprostować jak cywilizowany człowiek, uciekłeś w manipulacje, by Twoja racja była najtwojsza. Ten żałosny sarkazm dowodzi jedynie, iż wiesz, co zrobiłeś, ale za nic się nie wycofasz, bo to by była ujma na honorze, ten typ charakteru tak właśnie rozumuje. Czym więc różnisz się od obrazu kibiców Realu, który tak zręcznie przedstawiłeś? Część z nich, tak jak Ty, idzie w zaparte i wymyśla kruczki mające uzasadnić słuszność tego, co piszą. Tak więc wspólnie udowodniliśmy, że aż tak bardzo się nie różnicie. Q.E.D.
Narta.

0

@bady48 A na jakiej podstawie Ty tłumaczysz się teraz innym artykułem, skoro sam napisałeś: "Na forum RM rzadko który użytkownik odnosi sie do niepodyktowanego ewidentnego rzutu karnego na rzecz Celty"?
Nie umiesz przyznać się do błędu, tylko zaczynasz kręcić, by wyszło na Twoje.

0

@kuz Wpłaci klauzulę, musi tylko sprzedać Arabom wszystkie parkingi w rejonie CN.

0

@Joe_Barbaro No i miś pójdzie siedzieć.

0

To jest przekomiczne :).

0

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 Przecież to dla Ciebie było ledwie parę miesięcy temu, więc jakie "stare"?

0

@Yolas O ile do do nich dogra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?