Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron Grealish i Maguire stworzyliby zabójczy duet.
3
@ali3gator Ta, ale długo się gotuje.
0
@626 Dembele nie przyszedłby na galę jak Vinicius, ale on dlatego, że by zaspał, albo nie wiedział, że jest.
0
@FcPortoFan1999 Ma potencjał na snajpera Lechii.
0
@MysticCat Nie podałeś gatunku, więc polecam Astro Bota. Przekozacki jest.
0
@NeroTFP1 Szafa do wora, a wór do jeziora.
0
@Mitch_Atleta Stłuczenie ego. Mnie najbardziej drażni u niego to notoryczne sędziowanie. Nie patrzy, co się dzieje, nie idzie za akcją, tylko podnosi łapę. Za każdym razem. Musi się tego wyzbyć, inaczej będą dalej ciężary.
0
@Rastafarnianin Niezły jesteś koleś. Coś jeszcze zmanipulujesz?
1
@Batys Z Koszalina.
0
@Pawel13sz Chodzi o te maluchy z przodu? bardzo możliwe.
6
@jacobFCB Trzeba podesłać Laporcie, on lubi takie triki.
0
@kamiVeB Sorki, zapomniałem, że oglądam z poślizgiem, bo musiałem afknąć.
1
Nie mogę patrzeć na tego de Jonga. Co to za ślimak i hamulec.
2
@kulek22 Wg mnie był.
1
@don'T.R.I.P.e Dla mnie też tak to wyglądało, jakby chciał biec dalej, ale nagle uświadomił sobie, że przecież został zahaczony i postanowił się wywalić.
0
@turhiay Orlich Gniazd?
0
@ImPolish_ Araujo na początek niech przestanie sędziować i wsadzi sobie łapy w dupę, a skupi się na swoich zadaniach. Wszystkim wyjdzie to na dobre.
0
@FcPortoFan1999 Trzymam kciuki, żeby Lech co najmniej wyrównał, bo takim patałachom to zwycięstwo się nie należy.
2
Kolejny komediant z Lechii, co nie umie strzelić z 5 metrów do pustej bramki. A komentator mówi, że "brak doświadczenia na tym poziomie", bo przecież gdzie indziej bramki są o wiele większe i strzela się inaczej...
0
@FcPortoFan1999 Obrzydliwa jest ta turecka liga Negreiry!
0
Mrozek jak na razie ratuje dupę Lechowi po raz kolejny.
0
@FcPortoFan1999 Bramkarz musiał pomóc, bo piłkarz Lechii sam nie był w stanie.
0
To się Milic popisał. Ekstraklasa światowa.
0
Piłkarze Lechii to komedianci.
0
@tbas Podobno Gawliński poprosił o ochronę.
7
@esem91 Kuźwa, kolejni emigranci z Afryki... I nie czarne wilki, ale Afrowilki.
2
@FcPortoFan1999 Do Złotej Puszki.
0
@FcPortoFan1999 Raczej nieudolność zawodników Lechii.
0
@mkord Może Salamon podzielił się z nim witaminami.
0
@FcPortoFan1999 Tam wcześniej, moim zdaniem, był faul na Kozubalu, więc i tak by nie uznali gola raczej.