0

@A4ron Grealish i Maguire stworzyliby zabójczy duet.

3

@ali3gator Ta, ale długo się gotuje.

0

@626 Dembele nie przyszedłby na galę jak Vinicius, ale on dlatego, że by zaspał, albo nie wiedział, że jest.

0

@FcPortoFan1999 Ma potencjał na snajpera Lechii.

0

@MysticCat Nie podałeś gatunku, więc polecam Astro Bota. Przekozacki jest.

0

@NeroTFP1 Szafa do wora, a wór do jeziora.

0

@Mitch_Atleta Stłuczenie ego. Mnie najbardziej drażni u niego to notoryczne sędziowanie. Nie patrzy, co się dzieje, nie idzie za akcją, tylko podnosi łapę. Za każdym razem. Musi się tego wyzbyć, inaczej będą dalej ciężary.

0

@Rastafarnianin Niezły jesteś koleś. Coś jeszcze zmanipulujesz?

1

@Batys Z Koszalina.

0

@Pawel13sz Chodzi o te maluchy z przodu? bardzo możliwe.

6

@jacobFCB Trzeba podesłać Laporcie, on lubi takie triki.

0

@kamiVeB Sorki, zapomniałem, że oglądam z poślizgiem, bo musiałem afknąć.

1

Nie mogę patrzeć na tego de Jonga. Co to za ślimak i hamulec.

2

@kulek22 Wg mnie był.

1

@don'T.R.I.P.e Dla mnie też tak to wyglądało, jakby chciał biec dalej, ale nagle uświadomił sobie, że przecież został zahaczony i postanowił się wywalić.

0

@turhiay Orlich Gniazd?

0

@ImPolish_ Araujo na początek niech przestanie sędziować i wsadzi sobie łapy w dupę, a skupi się na swoich zadaniach. Wszystkim wyjdzie to na dobre.

0

@FcPortoFan1999 Trzymam kciuki, żeby Lech co najmniej wyrównał, bo takim patałachom to zwycięstwo się nie należy.

2

Kolejny komediant z Lechii, co nie umie strzelić z 5 metrów do pustej bramki. A komentator mówi, że "brak doświadczenia na tym poziomie", bo przecież gdzie indziej bramki są o wiele większe i strzela się inaczej...

0

@FcPortoFan1999 Obrzydliwa jest ta turecka liga Negreiry!

0

Mrozek jak na razie ratuje dupę Lechowi po raz kolejny.

0

@FcPortoFan1999 Bramkarz musiał pomóc, bo piłkarz Lechii sam nie był w stanie.

0

To się Milic popisał. Ekstraklasa światowa.

0

Piłkarze Lechii to komedianci.

0

@tbas Podobno Gawliński poprosił o ochronę.

7

@esem91 Kuźwa, kolejni emigranci z Afryki... I nie czarne wilki, ale Afrowilki.

2

@FcPortoFan1999 Do Złotej Puszki.

0

@FcPortoFan1999 Raczej nieudolność zawodników Lechii.

0

@mkord Może Salamon podzielił się z nim witaminami.

0

@FcPortoFan1999 Tam wcześniej, moim zdaniem, był faul na Kozubalu, więc i tak by nie uznali gola raczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?