Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Nie to, co zawodnicy Lecha i jego prezes śpiewający na mistrzowskiej fecie "Raków cwel" albo klub sprzedający szaliki z "Jebać Raków". To dopiero klasa.
1
@Safrani No to kolejny spec z karuzeli. Potem niech Stokowca wezmą, a na koniec Rumaka, bo chyba jest już wolny, albo niedługo będzie. Czytałem gdzieś jak się kibice Lecha cieszą, że idzie sobie w.... dal.
0
@Tasde Było tutaj już kilka razy tłumaczone, dlaczego wzywali głównego do monitora. Przestań bić pianę o nic.
https://www.fcbarca.com/124420-dlaczego-sedzia-glowny-podszedl-do-monitora-przy-akcji-ze-spalonym.html
1
@Danny Gaucho Kury mają mnóstwo jaj i co im z tego przychodzi? Jaja są przeceniane.
1
@blakkudium A nawet ci, którzy okazali się godni, często są szybko i brutalnie weryfikowani. To nie jest liga dla miękkich ludzi.
3
@FCB_dimiC On ogląda własne mecze. Nie wtrącaj się.
0
@BarcaFan20048989 Dobry i do rany przyłóż. Tej, którą sam wcześniej spowodował.
0
Legia kompromitacja. Kovacevic kompromitacja. Feio oczywiście bez winy.
0
@MesQueUnClub96 Tylko on zgodził się tak daleko lecieć.
0
@Roobo
- Robert, jak Ci podać?
- Zaskocz mnie!
:)
4
Robert Lewandowski technicznie 2 metry nad bramką.
:)
1
Feio pewnie demoluje szatnię. Tacki latają jak szurikeny. A Kovacevic zardzewiał chyba.
0
Gual lepiej broni niż strzela :).
0
Kurna, ci zawodnicy Radomiaka rzucają się jak lamparty na bramkarza Legii.
1
Kapustka głowa pustka!
1
Myślałem, że nie zobaczę dziś nic bardziej idiotycznego, niż gole tracone przez Widzew, ale wtedy wszedł Milan, cały na biało (autentycznie!) i powiedział Widzewowi "Potrzymaj mi piwo!" Komedia.
0
@FcPortoFan1999 Kibole Lecha już się tym meczem martwią.
0
@Rastafarnianin Jeśli Widzew spadnie, a utrzyma się taka Lechia, to powinny być dymy. To będzie przegięcie pały, jeśli żebracy i krętacze z Gdańska, którzy wydawali pieniądze nie mając ich, zostaną w Ekstraklasie dzięki pieniądzom "pożyczonym" przez tę Ekstraklasę, żeby pospłacać długi Lechii i umożliwić w ten sposób przywrócenie im licencji. A taki Widzew, który wychodzi na czysto, bo nie wywala kasy, której nie posiada, spadnie, bo oszczędzał na transferach itp.
0
@FcPortoFan1999 Okazała się równie słaba.
0
Widzew w tej rundzie nie lubi nisko przegrywać. Okazuje się, że to nie Lech był taki silny na początku, tylko w Widzewie na większości pozycji grają aktualnie komedianci .
0
@FcPortoFan1999 Czyli niepowodzenia Kanonierów to wina tych cieniasów z Porto?
3
Biega, strzela Gong Hilary.
Broni wszystko Rumun stary.
1
@norbi77 Na pewno. Wgniótł już Putina w ziemię, więc teraz łatwością idzie mu pieprzenie kolejnych farmazonów.
0
W Widzewie grają upośledzeni chyba...
1
@Bernard777 Cytując komentarz z Weszło:
"To było do przewidzenia że Ruch się kończy.Jak z takim trenerem który bo się i starych zawodników.W ostatni dzień obozu w Turcji wielki Szulczek pozwolił się najebać chłopakom .Tak się najebali że Cykało ma przechodzić odprawę na lotnisku a nie ma paszportuI nie poleciał z drużyną do Polski.Wrócił do hoteluDwa tygodnie przed ligą starzy znowu poszli się najebac .Kurwa ludzie oddają ostatnią złotówke na Ruch a oni w dupie nas mają.A trener za takie zachowanie powinien być wyjebany.Jada za nasze na obóz a On im chlac pozwala.Szulczek nie jest profesjonalnym trenerem."
0
W Zagłębiu grają komedianci.
2
@Bykunn Chodziło mi o to, że zapomniałeś o jednym "nie" w tak skonstruowanym zdaniu :).
6
@okiemtypera_lucaxx95 Mnie też przeszkadzał ten zakaz zawierania związków małżeńskich za PO :).
1
@Borneo "do Alkocholiźmu"
Nie wystarczyło Ci "ch" i musiałeś jeszcze pojechać z "ź"? Poza tym, to chyba ważny dla Ciebie stan, skoro wyróżniłeś go wielką literą? :)
2
@Bykunn "pytanie nie do mnie bo ja zagłosuje dopóki nie pojawi się inna realna opcja na scenie politycznej"
I kiedy się pojawi, przestaniesz głosować? :)