Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Bardzo możliwe. To by było w stylu Rakowa.
2
Amorim - kolejny bezsensowny Murzyn. Kompletny brak wyobraźni.
1
@Ptasior Trochę rasistowskie, ale zabawne :).
0
@FcPortoFan1999 Przeczytałem "Można było spodziewać się napięć między Tajwanem a Europą" i przez chwilę zastanawiałem się, z jakiego powodu. Za dużo na LR polityki.
0
@Bykunn Oznacza dokładnie to, co on napisał.
0
@shinthps "ja przedwczoraj jeszcze krótkie spodenki : P dzisiaj buty zimowe : )"
Ale do nich nadal krótkie spodenki?
0
@FcPortoFan1999 Kompromitacja obrony przy 5 bramce. Całkowita. Jeden nie umie trafić w piłkę, a pozostali stoją i się patrzą. Siedmiu zawodników nie potrafi sobie poradzić z dwoma (a w zasadzie jednym) przeciwnikami. No patałachy.
0
@Hosh To prawda, bo grali jak związani.
1
Cracovia przegrała sama ze sobą. Uczciwie zapracowała na bramki Pogoni.
2
Pogoń się otrząsnęła. Właściciel jeszcze w trakcie spotkania przekazał zawodnikom, ze jeśli nie odrobią, to po meczu baty po irańsku, albo LRAD po kanadyjsku, do wyboru.
5
@Popitek12 Teraz idź tam i go podnieś. Jeszcze jakieś dziecko znajdzie i będzie nieszczęście.
6
@Luciano99 Pozostając w bliskich Ci klimatach, Wyborową.
1
@July_6_BcN Biedroń i Śmiszek nie mogą uwierzyć.
4
Pogoń po zmianie właściciela ruszyła z kopyta.
0
@Yoshi94 Co Ty gadasz. Wtedy by napisał, że kupę z bułką.
8
@mordini123 Na pewno Laporta, bo przeczytał, że to SnackDown.
0
@michal26 Ale Kopi Luwak to byś się napił, co? :)
1
@Pedri16Future No nie wiem. Giertych ma już swoje lata.
22
"Robert Lewandowski: Nie widzę u siebie różnicy między tym, co jest teraz, a tym, co było trzy lata temu pod względem fizycznym"
Czyli dochodzi też wada wzroku.
1
@barcafan1789 Kup dwie S i będziesz miał jedną SS. Tylko się tym głośno nie chwal.
1
@Luciano99 A jej dobiera stopy Leo.
15
@sergio5 "I tak sobie podajemy, aż nagle mecz się kończy."
1
A tymczasem w Katalonii:
3
@tomek8756 "Jestem zmęczony tym zgrywaniem ofiary i wiecznym płaczem o te rzeczy."
Courtois ostro o Viniciusie.
0
@Krzysztof1987 No tak. To przesądza sprawę. TY OGLĄDAŁEŚ. Nie ośmieszaj się już, bo napisałem Ci wyżej, kiedy to było. Skończ i cokolwiek sam poszukaj.
0
@Krzysztof1987 Jezu, co z Ciebie za typ. Weź się za robotę i cokolwiek sprawdź, zanim zaczniesz wypisywać mądrości prosto z własnej d... to znaczy głowy.
Edit: Dopiszę jeszcze, patentowany leniu, ta sytuacja była szeroko analizowana w mediach (karny w meczu z PSG), po prostu się wydarzyła i zdziwiła oglądających, ale Tobie nie chce się nawet poszukać, tylko piszesz "fake" albo "bajka". Wychodzisz na strasznie ograniczonego człowieczka.
1
@July_6_BcN Nie no, bez takich numerów. Zwracasz się do niego personalnie i oskarżasz o jakieś zaniechania całego pokolenia. Może on ma piątkę, skąd wiesz?
0
@Krzysztof1987 Może sam sobie poszukaj? Coś jeszcze mam za Ciebie, leniu, zrobić?
Masz na filmie pokazane, jak to wygląda, ale skoro Tobie się wydaje, że to niemożliwe, no to na pewno się nie wydarzyło. Niezły jesteś.
0
@Krzysztof1987 No tak, fizyka nie działa, bo Ty w nią nie wierzysz.
1
@KobeFR Jasne, taki z niego "żołnierz śmietankowych w LM", że tego gola uznał, dopiero VAR skorygował decyzję. Naprawdę, nie wstyd Ci tak manipulować?