0

@FcPortoFan1999 Nie wierzę w te historie o niewygrywaniu od lat (w sensie, że to jakieś przeznaczenie, czy coś), choć przez 15 Lech wygrał tam tylko dwa razy i to po 0:1. Każdy mecz jest inny. Prędzej to, co piszesz, że po prostu w Lechu mental jest na poziomie murawy. Wystarczy, że stracą gola pierwsi i już pełne gacie.

3

@Comentateiro Nie wszędzie.

0

@FcPortoFan1999 Lech ucieszony, teraz tylko sam nie może się skompromitować.

0

Kewin sam w bramce. Beznadziejna dyspozycja dzisiaj.

0

@tomek8756 Oczywiście, że nie. Nawet dla kobiet.

0

@barcelonaLM Jan Tomaszewski znowu się rozsierdził.

1

@NeroTFP1 Ależ Ty masz silną psychikę :).

1

@Messiankaramessi "Jestem trochę głupi (...) Ktoś miał kiedyś coś podobnego xd?"
Nie, nigdy. Ale mogę nie być obiektywny.
:)

0

@tadzik447 "mieszkam przy przejeździe kolejowym. Sąsiedzi mieli takiego psa, który wyczuwał pociągi z kilku kilometrów. Jak zaczynał wyć/szczekać czy co to za odgłosy były to ciężko stwierdzić, było wiadomo, że pociąg zaraz pojedzie. Jednego razu jak znajomi wpadli w odwiedziny to usłyszałem tego psa. Mówię, że zaraz pociąg pojedzie, no i jechał :D najgorzej było w nocy, bo hałasował jak nie wiem i to przez kilka minut, a pociągów towarowych nawet kilka w ciągu nocy przejeżdża"
Bo to był pies, który chciał jeździć koleją. Ale mu nie pozwalali.

0

@Pawlak1992 "W dzień to rozumiem, widzi kogoś nieznajomego to szczeka. Ale w nocy? Przecież nikogo tam nie ma, to na co on szczeka. Żadnych innych psów nie słychać, więc on im nie wtóruje, tylko tak sam z siebie."
Myślę, że to jest wymierzone personalnie w Ciebie. Pewnie Cię wyzywa całą noc w swoim języku. :)

1

@Bilon87 Oglądało się Ćwiąkałę, co? Inaczej nie byłoby takich wnikliwych obserwacji :).

2

@bartekvisca "Wojtek był zawszę lepszym bramkarzem niż Ter Stegen (...)"
:) Naprawdę, masz humor.

1

@Safrani No właśnie o to chodzi, że nie jest to żadnym prawem natury, że Flickowi dobrze idzie w Barcy, a innym by nie poszło, mimo, iż w innych klubach radzą sobie, powiedzmy, średnio. Więc nie ma powodu, by się jakoś specjalnie kajać, kiedy nie da się sprawdzić, jak poszłoby komuś innemu. Poza tym Flick jest u nas bardzo krótko, warto zachować spokój, bo już mieliśmy ładną przewagę i ją zmarnowaliśmy. Na koniec sezonu będzie czas na oceny.

0

@Comentateiro Ty nie pytasz nikogo, tylko wygłaszasz swoje tezy z niezachwianą pewnością dyktatora.

2

@GTBTP Zaraz przyjdzie @Comentateiro i udowodni, że PIS nie takie rzeczy robił, więc to tutaj nie jest niczym złym.

0

@Comentateiro Bla, bla, bal, symetryści, bla, bla, bla, nasi lepsi, bla, bla, bla. Przez takich gości jak Ty mamy sytuację jaką mamy. Bo tacy jak Ty są po obu stronach i dla nich zawsze to, co wyprawiają "ich" ludzie nie jest tak złe, jak to, co robi "opozycja". BO MY TO JESTEŚMY INNI. Nie zwiedziesz mnie, ja wiem, co z Ciebie za typ człowieka. Pamiętam te Twoje posty w których nieśmiało sugerowałeś ograniczanie swobód obywatelskich w imię "dobra". Te w których twierdziłeś, że dobrze, jakby ktoś umarł czekając na karetkę zatrzymaną przez blokadę, bo to by kogoś czegoś nauczyło. Masz zapędy dyktatorskie, tylko brak Ci możliwości realizowania swoich pragnień. A dyktator zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla poczynań swoich i własnej kliki. Nara.

0

@Comentateiro Przyznam, że trochę Cię podpuściłem z tym Adamowiczem, chciałem zobaczyć, co naskrobiesz i nie zawiodłem się :).
"Nie masz pojęcia, czy morderca Adamowicza do morderstwa nie pchnęła propaganda nienawiści."
To prawda. Na przykład taka:
https://zapodaj.net/plik-ZCcW089x8v
Kiedy odwrócili się od niego "przyjaciele" ze jego środowiska i zaczęli sekować, bo nie chciał być ich marionetką. Nie wiemy tego, prawda? :) Może to ta "propaganda nienawiści" kierowała sprawcą? Ależ Ty jesteś zakłamany.

"W przypadku chłopaka, negatywną rolę spełniły konserwatywne media, które zidentyfikowały chłopaka publicznie, co jest jakąś makabrą."
Na pewno. Ale Ty też nie wiesz, co go pchnęło do takiego kroku. Może brak zainteresowania ze strony matki, która wolała politykę, a syna oddała na żer swojemu skrzywionemu przyjacielowi. Może była głucha na jego skargi? Wygodnie pomijasz wszystko to, co obciąża środowisko KO, które obwinia media, natomiast pomija całą resztę, bo godzi ona w ich szeregi.

"Dalej nie wiem jak powyższe 2 przypadki, związane jednocześnie z paskudną działalnością patomediów prawicowych, prowadzą do wniosku o polityce trumiennej PO? To absurd i Twoje chciejstwo. "
Naprawdę? To dlatego Trzaskowski w kampanii pali znicze na ulicach i sugeruje, że to przez nienawiść (wiadomo czyją)? Kiedy to jego obóz obrzucał Adamwoicza błotem, gdy stanął okoniem? Ty dzieckiem jesteś, czy po prostu masz klapki na oczach, przez co widzisz tylko to, co CI pasuje do światopoglądu?

Nie ulega wątpliwości, że obie strony wykorzystają wszystko, żeby obrzucić się wzajemnie błotem i zaszkodzić przeciwnikowi. Obie strony, jak to zgrabnie ująłeś "zajmują się chamskim tańcem na trumnach", kiedy jest to dla nich wygodne. Tyle tylko, że ja umiem spojrzeć obiektywnie i to widzę, a Ty zawsze szukasz wymówek i jedną stronę usprawiedliwiasz, nierzadko za pomocą karkołomnych fikołków, a drugiej dokładasz ile wlezie.


0

@Comentateiro A na Kaczyńskiego i jego bandę się nie leje? I to od dawna, tak jak na jego brata. To co robisz Ty, nazywa się odwracaniem kota ogonem. W dodatku, jak często Ci się to zdarza kłamiesz, bo na przykład w przypadku Adamowicza budowana narracja jest taka, że to przez tę nienawiść został zabity, a przecież sprawcą był po prostu człowiek szalony. W przypadku śmierci tego biednego chłopaka jest jeszcze gorzej, bo usiłuje się udawać, że nic wspólnego nie miał z tym pedofil z KO, przyjaciel matki. A Ty przyłazisz teraz, rzucasz sobie wygodnym terminem "symetryzm" i puszysz się dumny, że masz rację. Gówno masz, a nie rację. Narracja we wszystkich tych przypadkach jest taka sam, równie obrzydliwa i we wszystkich tych przypadkach usiłuje budować kapitał polityczny na śmierci. Więc daruj sobie te swoje pokrętne tłumaczenia i mądre definicje, które mają na celu to samo - zamaskowanie prawdy.

0

@Irmscher10 Dlaczego nie? Przecież narracja dotycząca ich śmierci uprawiana przez sympatyków KO (i niektórych polityków) jest identyczna, sugerują, że to przez tę druga stronę doszło do tych tragedii.

2

@FcPortoFan1999 Spokojnie, jeszcze kilka kolejek zostało. Wszystko się może zdarzyć. Wszystkie wymienione przez Ciebie drużyny w samym tym sezonie miały już kompromitujące występy, więc są szanse na kolejne.

0

@Dzejkob97 Co nie przekreśla w żaden sposób tego, co on napisał. Obaj macie rację.

0

@Bocheno1 Pozostanę jednak przy swojej wersji. Ale Ty śmiało, nie żałuj sobie.

4

@ProMILs Ale on widzi tylko te zachowania, które źle świadczą o ludziach, za którymi nie przepada. W przypadku pupili identyczne postępowanie jest słuszne i ze wszech miar uzasadnione. "Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze."

0

Mówcie, co chcecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Bo on musi być zawsze najlepszy. Jego iIdolem jest Xavi.

0

Feio zamiast żółtych kartek powinien dostawać żółte tacki. Bardziej by mu się przydały, zwłaszcza w obliczu konfliktu z władzami Legii.

0

Wszołek robi koziołek. I od razu mamy nawiązanie do Poznania :).

0

@FcPortoFan1999 Jak znam Feio, to zaprzeczy, że to on chciał Kovacevica i to on go załatwił jednym telefonem.

1

@Hosh Samych udanych bramkarzy mają, tylko wybierać i czekać, co odwalą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?