Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 Szanuję taką pewność siebie :).
2
@Pawlak1992 "Przez takie młode siksy, które błędnie myślą że są dorosłe i nie wiedzą w co się pakują, mamy potem nieszczęśliwe małżeństwa."
Sorry stary, ale to jedna z najgłupszych tez, jakie czytałem. Zainteresuj się rynkiem matrymonialnym i statystykami rozwodów. Ja osobiście wolałbym taką dziewczynę, niż tę Twoją "dorosłą", która "poznała życie" ma za sobą 20 związków i 40 facetów, a teraz szuka bety, który ją będzie utrzymywać, do czasu, aż przyjdzie jej do głowy, że przecież "ma opcje" i "musi odnaleźć siebie", najpewniej pod innym mężczyzną. Ewidentnie nie zdajesz sobie sprawy, w jakich czasach żyjesz i jakie są obecne "standardy".
@July_6_BcN "Małżeństwo zawarte w młodości ma większe szanse na przetrwanie niż np. Takie bliżej 40, z tego względu, że z biegiem czasu ludzie stają się bardziej wyrachowani, mają swoje przyzwyczajenia, które ciężko im zmienić i życie w poważnym związku prędzej przerośnie dwoje czterdziestolatków, którzy wcześniej z nikim nie byli, niż młodych ludzi, którzy mają w sobie tę nutkę naiwności, że to wszystko ma sens."
Zgadzam się. W dodatku odchodzi element "porównywania" do wszystkich poprzednich związków. Porównywanie to źródło zła w związku.
1
@Popitek12 Myślę, że rodzina podobnie myśli o Tobie, tzn. "dramat". Tyle, że są na tyle dobrze wychowani, żeby nie trąbić o tym, gdzie się da.
0
@Nazio_87 "prostytucce"
Nie powiem, rozbawiło mnie to do łez :). @NeroTFP1 pewnie mniej :).
0
@Pedri16Future Oj tam. Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać, tak? :)
0
@FCB_dimiC Pytanie chyba nie do mnie? :)
6
@Luciano99 No i wydało się... "My mamy Mbappe", tak? Ten złom, to nie w Sosonowcu, ale w Madrycie. Dosłownie i w przenośni. :)
https://zapodaj.net/plik-hlQm2eS0DQ
5
Mam nadzieję, że Barca wygra LM w tym sezonie, ale z drugiej strony, gdyby udało się to PSG, to patrzyłbym na Mbappe i tarzał się ze śmiechu. Neymar poszedł do Paryża, żeby wyjść z cienia Messiego i zmarnował karierę, Mbappe odszedł z Paryża, żeby zdobyć LM, ogólnie, żeby zdobywać trofea i może się okazać, iż obaj będą mogli zbić piątkę.
0
@FCB24 Nie. Aż takich nie ma.
0
@FCB24 Nie ma żadnych wątpliwości. To był faul, a faul w polu karnym to karny. Jak może być wątpliwe to, co zrobił piłkarz Realu?
0
@ProMILs W samo sedno. Dokładnie tak było.
1
@Luciano99 Bezdomni ale dumni!
0
@Seledynowy Dobre to jest. Trzeba tylko podłożyć jakąś muzyczkę.
1
Co za rozpaczliwa obrona. Nieprawdopodobne, jacy są bezradni.
0
@Kamiloza91 Widzisz? Taki jest Araujo.
0
Facepalm Fermin...
0
@Kamiloza91 Raz ratuje, raz wsadza na minę. Nie popadaj w skrajność.
0
@Kristos Tak. Na szable, ale wolał pistolety.
0
@Cvzx A nawet jak nie w drugiej, to na pewno w trzeciej.
0
@Hosh Albo ostatni.
0
@Sulimo Idealny moment. Zaraz Legia pogoni Feio i będzie Janek jak znalazł. Od dawna takie ploty chodzą.
1
@tomek8756 Jan Paweł był kobietą!
0
@FcPortoFan1999 Odpierałaby, gdyby była na czele. Ponieważ jest za nimi, to presję utrzymuje.
1
@Luciano99 Byłem u Ciebie na złomie i na Twoim miejscu ważyłbym słowa, kiedy nazywasz coś gównem :).
0
@FcPortoFan1999 W LK szło im całkiem nieźle.
0
@Stinger_ W klubach i kasynach.
0
@FcPortoFan1999 Jaga nie odpiera żadnej presji, przecież jest za tymi klubami. Ona co najwyżej tę presję na nich utrzymuje.
0
Legia i Feio nie mają najlepszego czasu ostatnio.
1
@kubix05 Rewelacyjny Hellboy.
1
@Commando Dokładnie. Niech on patroluje niebo nad Polską z wzniesioną do wgniatania ręką. Hołowlander.