0

@zodiak_10 Szanuję taką pewność siebie :).

2

@Pawlak1992 "Przez takie młode siksy, które błędnie myślą że są dorosłe i nie wiedzą w co się pakują, mamy potem nieszczęśliwe małżeństwa."
Sorry stary, ale to jedna z najgłupszych tez, jakie czytałem. Zainteresuj się rynkiem matrymonialnym i statystykami rozwodów. Ja osobiście wolałbym taką dziewczynę, niż tę Twoją "dorosłą", która "poznała życie" ma za sobą 20 związków i 40 facetów, a teraz szuka bety, który ją będzie utrzymywać, do czasu, aż przyjdzie jej do głowy, że przecież "ma opcje" i "musi odnaleźć siebie", najpewniej pod innym mężczyzną. Ewidentnie nie zdajesz sobie sprawy, w jakich czasach żyjesz i jakie są obecne "standardy".

@July_6_BcN "Małżeństwo zawarte w młodości ma większe szanse na przetrwanie niż np. Takie bliżej 40, z tego względu, że z biegiem czasu ludzie stają się bardziej wyrachowani, mają swoje przyzwyczajenia, które ciężko im zmienić i życie w poważnym związku prędzej przerośnie dwoje czterdziestolatków, którzy wcześniej z nikim nie byli, niż młodych ludzi, którzy mają w sobie tę nutkę naiwności, że to wszystko ma sens."
Zgadzam się. W dodatku odchodzi element "porównywania" do wszystkich poprzednich związków. Porównywanie to źródło zła w związku.

1

@Popitek12 Myślę, że rodzina podobnie myśli o Tobie, tzn. "dramat". Tyle, że są na tyle dobrze wychowani, żeby nie trąbić o tym, gdzie się da.

0

@Nazio_87 "prostytucce"
Nie powiem, rozbawiło mnie to do łez :). @NeroTFP1 pewnie mniej :).

0

@Pedri16Future Oj tam. Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać, tak? :)

0

@FCB_dimiC Pytanie chyba nie do mnie? :)

6

@Luciano99 No i wydało się... "My mamy Mbappe", tak? Ten złom, to nie w Sosonowcu, ale w Madrycie. Dosłownie i w przenośni. :)
https://zapodaj.net/plik-hlQm2eS0DQ

5

Mam nadzieję, że Barca wygra LM w tym sezonie, ale z drugiej strony, gdyby udało się to PSG, to patrzyłbym na Mbappe i tarzał się ze śmiechu. Neymar poszedł do Paryża, żeby wyjść z cienia Messiego i zmarnował karierę, Mbappe odszedł z Paryża, żeby zdobyć LM, ogólnie, żeby zdobywać trofea i może się okazać, iż obaj będą mogli zbić piątkę.

0

@FCB24 Nie. Aż takich nie ma.

0

@FCB24 Nie ma żadnych wątpliwości. To był faul, a faul w polu karnym to karny. Jak może być wątpliwe to, co zrobił piłkarz Realu?

0

@ProMILs W samo sedno. Dokładnie tak było.

1

@Luciano99 Bezdomni ale dumni!

0

@Seledynowy Dobre to jest. Trzeba tylko podłożyć jakąś muzyczkę.

1

Co za rozpaczliwa obrona. Nieprawdopodobne, jacy są bezradni.

0

@Kamiloza91 Widzisz? Taki jest Araujo.

0

Facepalm Fermin...

0

@Kamiloza91 Raz ratuje, raz wsadza na minę. Nie popadaj w skrajność.

0

@Kristos Tak. Na szable, ale wolał pistolety.

0

@Cvzx A nawet jak nie w drugiej, to na pewno w trzeciej.

0

@Hosh Albo ostatni.

0

@Sulimo Idealny moment. Zaraz Legia pogoni Feio i będzie Janek jak znalazł. Od dawna takie ploty chodzą.

1

@tomek8756 Jan Paweł był kobietą!

0

@FcPortoFan1999 Odpierałaby, gdyby była na czele. Ponieważ jest za nimi, to presję utrzymuje.

1

@Luciano99 Byłem u Ciebie na złomie i na Twoim miejscu ważyłbym słowa, kiedy nazywasz coś gównem :).

0

@FcPortoFan1999 W LK szło im całkiem nieźle.

0

@Stinger_ W klubach i kasynach.

0

@FcPortoFan1999 Jaga nie odpiera żadnej presji, przecież jest za tymi klubami. Ona co najwyżej tę presję na nich utrzymuje.

0

Legia i Feio nie mają najlepszego czasu ostatnio.

1

@kubix05 Rewelacyjny Hellboy.

1

@Commando Dokładnie. Niech on patroluje niebo nad Polską z wzniesioną do wgniatania ręką. Hołowlander.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?