0

@FcPortoFan1999 Nie wiem. Obie ekipy są tak samo zdolne do kompromitującego występu. Jak widzisz, nie rozpatruję tego w kategoriach "która lepsza", tylko "która gorsza". Dla Legii to jedyna chyba możliwość gry w eliminacjach do pucharów, dla Pogoni to "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu", bo nie wiadomo, czy wyprzedzą Jagę w tabeli.

21

Akcja u @Luciano99 przenosi się do środka zamku:



Wspaniale się bawią ci ludzie. Przydałby się im jeszcze Rudiger do rzucania przedmiotami. Choć on ma cela jak baba z wesela.

5

@RobiS Gdyby zmienił kanał, to o czym by tu opowiadał? Przecież to jest najciekawsze, co go w życiu spotyka.

0

@Dari0G Akcja przenosi się do środka:


7

@aspr1me Kiedy Kamil Gala próbuje opowiadać ci o swoich teoriach...

3

@FcPortoFan1999 "Nie lękajcie się, nie opuszczajcie stanowisk!" Mam nadzieję, że to będzie hasło Puszczy w meczu z Lechem.

1

@Eklerek No i to akurat jest prawda.

8

A tymczasem w Sosnowcu, u @Luciano99 na złomie:


0

@usztafik O kulach.

0

@Batys Przyznam, że to była niekonwencjonalna obrona :).

3

I Śląsk Wrocław znowu otwiera tabelę.

0

@FcPortoFan1999 Błagam, straszne to było.

3

@Trojanek23 "(...) jak bardzo jesteśmy atakowani z każdej strony, nie. Prawdziwymi informacjami i to od osób, które mają najwyższe zaufanie publiczne"
Ostro, ale celnie o @wpwelement i @Luciano99.

9

@Luciano99 Bo ma głęboki uraz do rodziców, że pozwolili mu się urodzić, a potem go wychowali i wykształcili. Nie może im tego darować, a przecież jest już chyba dorosły i powinien znać sposób, jak temu zaradzić.

1

@Tomcio Jak rasowy kaskader.

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Poważny problem to ma Jagiellonia, bo jeśli tak dalej pójdzie, to może nie zagrać w pucharach.

0

@Kapitan9 Mam nadzieję, że nie chodzi o to, że pójdzie do paki... :).

37

Wyczytane gdzieś na forum Realu:
"Wychodzi na to, że wygrywać nie potrafimy, a przegrywać nie umiemy."
Nic dodać, nic ująć :).

1

@Gibbon_FCB Ja nie, widziałem co wyprawiał razem z Rudigerem w trakcie odpału Afroniemca.

0

@michal26 Vinicius też powinien dostać konkretną działę. To jest wstyd, jak się z nim cackają. A ten Afrobrazylijczyk był tam drugim agresorem po Afroniemcu.

0

@VinDiesel Inny komentarz:
"Ja tylko napiszę, że dla mnie Rudiger jest psycholem i mimo, że sportowo grą w Realu się obronił to nigdy nie będzie zawodnikiem, którego będę lubił. Gość ma coś z głową i to widać, już pominę dzisiejszą akcję i to, że sam "zaczepia" wykręcając suty rywalom w polu karnym ale ta "akcja" gdzie uderzał na treningu kitmana w twarz( nie wyglądało to na żart) spowodowała, że po prostu jakoś mnie od niego odpycha. To tak na marginesie tego, że Barca w meczu i tak była lepsza."
No, niezłe odklejusy, wszyscy jak jeden :).

1

@norbi77 Też tak myślę. Choć jest rozmowa między sędziami, gdzie mówią, że nie było kontaktu nóg. Ale gdyby nie wykonał tego dramatycznego przewrotu, to kto wie? :) Naprawdę, zrobił to jak Jackie Chan w najlepszych latach :).

1

@norbi77 Raphinha zachował się jak dobry kaskader w filmie akcji :).

3

@norbi77 To prawda. Brak kary zawsze rozzuchwala, prowokuje do przesuwania granicy jeszcze dalej, testowania, na ile można sobie pozwolić. Identycznie było z Viniciusem.

2

@ProMILs Skoro jedni mogą je pisać, inni mogą czytać :).

0

@norbi77 Zalicza się jak najbardziej. Oni w redakcji w tych podkastach jak najbardziej stoją mocno na nogach. Sugerujesz się pewnie jakimiś wpisami na TT itp. gdzie to zwykle są riposty na wpisy nawiedzonych kibiców Barcy. Po obu stronach są ludzie zjebani i to oni robią najwięcej trzody swoimi komentarzami, bo napędzają tę wojnę. Akcja wywołuje reakcję itp. A potem już nikt nie pamięta, kto zaczął, od czego się zaczęło i czy w ogóle jest się o co wyzywać. To coś takiego jak z politykami u nas i ich zwolennikami, po którejkolwiek ze stron. Wszędzie są fanatycy, których nie przekonasz nawet faktami i dla nich zawsze, jak w "Samych swoich" - "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie".
Edit: Żeby nie być gołosłownym, komentarz użytkownika "marfel" z forum Realu:
"Ja tylko napiszę, że dla mnie Rudiger jest psycholem i mimo, że sportowo grą w Realu się obronił to nigdy nie będzie zawodnikiem, którego będę lubił. Gość ma coś z głową i to widać, już pominę dzisiejszą akcję i to, że sam "zaczepia" wykręcając suty rywalom w polu karnym ale ta "akcja" gdzie uderzał na treningu kitmana w twarz( nie wyglądało to na żart) spowodowała, że po prostu jakoś mnie od niego odpycha. To tak na marginesie tego, że Barca w meczu i tak była lepsza."
Czytam jego komentarze od lat, choć niestety coraz ich mniej. Zawsze twardo na nogach, zawsze obiektywnie. Nie wdaje się w wojenki, nie reaguje na zaczepki. Świetny gość.

2

@norbi77 Chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem :).

1

@norbi77 "Zawsze lubię tam czytać KroTa, bo chłop jako jedyny nie jest tam odklejony :)"
Nie zgadzam się. Gdybyś posłuchał ich podkastów po Klasykach, doszedłbyś do wniosku, że wcale nie jest jedyny. Bardzo sensownie podchodzą do tych meczów i postawy Realu.

0

@Sulimo Nie zgadzam się. Pepe był nakręcany przez Mou (co jest udowodnione) i dlatego tak się zachowywał. A ten Afroniemiec jest taki sam z siebie. Uważam, że to znacznie gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?