0

@cchesterr43 A mnie z:
"Po peronie biega świnia, wysiadamy, to już Gdynia!"

0

@Criss18Barca Arka Gdynia Awans Świnia!

0

@FcPortoFan1999 Musi, bo zleci. Już nie zależą od siebie, ale nie mogą z tego powodu siedzieć z założonymi rękami. Jeśli spadną, to kto wie, kiedy wrócą i czy w ogóle? Wisła próbuje już tyle lat, a Puszcza w porównaniu z nimi to malutki klubik.

0

No cóż. Jedyna nadzieja Puszczy w tym, że Lechia nie dostanie jednak tej licencji, Śląsk niczego już nie wygra, a klub z Niepołomic wszystko.

4

@Bocheno1 Raczej dlatego, że "nie lubimy już MatSa, bo kochamy WojtSa" i każda okazja jest dobra, żeby mu dołożyć, a jak ktoś mu dokłada, to trzeba się przyłączyć.

0

Biedny Lucas, znowu będą go wyzywać na forum Realu Madryt polscy "fani" tego klubu.

3

@tbas Dokładnie. Wyglądało to niezdarnie i nieporadnie, ale właśnie - tylko wyglądało. Kiedy się obejrzy powtórki, zwłaszcza tę jedną od strony bramki, kiedy widać jak piłka odbija się od nogi Araujo, uderza w murawę i idzie pod ostrym kątem w górę. MatS skoczył, kiedy zobaczył, że ona tak kozłuje, ale już w trakcie skoku zorientował się, że nie ma żadnych szans, dlatego w połowie skoku odpuścił i z tego powodu ta interwencja tak wyglądała. Ale stał dobrze, chronił krótki słupek i zareagował wg mnie we właściwym momencie. Tyle, że to był pech z trajektorią lotu po koźle, bo nie dość, że piłka szła wysoko, to jeszcze w bok, od bramkarza. Oczywisty pech, nie miał szans, Thibo pewnie też by nie miał, choć ma lepsze warunki fizyczne.

1

@Prorokk To akurat prawda. Niestety, prawie wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne albo powoduje tycie i inne choroby.

0

@Murazor Nie chciałem już tego nawet poruszać. Nie umie odnieść się merytorycznie, więc robi to, co jedynie potrafi, nieudolnie usiłuje zdyskredytować rozmówcę.

2

@brd42 Nie, chłoptasiu, to Ty jej nie widziałeś. Inaczej nie opisywałbyś własnych fantazji, tylko fakty. Nie kompromituj się już.

0

@Gh0st Mam tak z niektórymi smakami Monstera. Tych, które lubiłem, już nie ma. Zamiast tego masa jakichś gównianych wynalazków.

2

@Roobo Przecież się ruszył. Skoczył w momencie, w którym zorientował się, że piłka po koźle idzie w górę. W trakcie skoku zrozumiał, że nie ma szans i zrezygnował, dlatego tak to wyglądało. Wystarczy obejrzeć powtórki, ale ci ludzie opisują to, co wydaje im się, że widzieli.

1

@norbi77 Obejrzyj może chociaż powtórki, bo jesteś kolejnym, który pisze bzdury.

3

@brd42 Nie wiem, co trzeba mieć we łbie, żeby opisywać to, co Ci się wydaje, że się stało, zamiast po prostu obejrzeć powtórki i przestać pieprzyć bzdury.

2

@Danny Gaucho Nie opisuj tego, co wydaje Ci się, że widziałeś. Piłka po strzale odbiła się od nogi Araujo, uderzyła w murawę i po takim koźle wystrzeliła w górę. MatS wyskoczył wtedy, kiedy powinien, kiedy zobaczył, że ona idzie w górę. W trakcie skoku zorientował się, że nie ma szans jej sięgnąć, bo leciała za wysoko i w dodatku w bok, więc zrezygnował. Tyle. Wystarczy obejrzeć powtórki.

0

@Roobo Metr i jeszcze leciała w bok.

0

@partymaker A sprawdziłeś chociaż, jak wyglądała ta sytuacja wczoraj? Bo opisujesz własne wyobrażenia, to co wydaje Ci się, że widziałeś.

0

@Gaz A Ty zobacz najpierw, jak wyglądała ta sytuacja wczoraj, może wtedy nie będziesz opisywał własnych wyobrażeń, zamiast faktów.

0

@OskP Czego ma się uczyć? Zamiast pisać bzdury o czymś, co Ci się wydawało, że widziałeś, sprawdź sobie jak wyglądała ta sytuacja z wczoraj. Może wtedy zastanowisz się, zanim napiszesz bzdurę.

1

@BulaKG Były. Nic poważnego wg nich.

0

@Hasszz Proste. Wyskoczył dokładnie wtedy, kiedy powinien - gdy zobaczył, że piłka odbija się od Araujo i po koźle od murawy idzie w górę. Już w trakcie skoku zorientował się, że trajektoria jest poza jego zasięgiem, nie dość, że za wysoko, to jeszcze w bok - i zrezygnował ze skoku, stąd wrażenie pokraczności. Co więcej, nie mógł i nie powinien stać bardziej z boku, bo chronił - jak należy - krótszy słupek. Po prostu pech, nic więcej. Wie o tym każdy, kto przyjrzał się całej sytuacji w powtórkach, a nie jedynie opisał, co wydaje mu się, że zaszło.

1

@VamosRakieta Odważna i kontrowersyjna teza.

2

@BezglutenowyPedri "Dzisiejszą powiedzmy, że można wybronić (...)"
Niczego nie trzeba bronić i żadne "powiedzmy". Każdy, kto obejrzy sobie tę sytuację, a nie będzie opisywał, co się mu wydawało, że widział, uzna, że był bez szans. Pech.

1

@Criss18Barca Czyli to nie Peszko przynosił peszka.

0

@axegrinder Miał też duży udział w bramce straconej, ale to po prostu pech, a nie błąd.

1

@wyrek Właśnie odtworzyłem sobie ten moment i piszesz nieprawdę. Piłka była już kopnięta i wyskoczył w momencie, kiedy odbiła się od nogi Araujo, uderzyła w murawę i po takim koźle wystrzeliła w górę. Nie miał żadnych szans jej sięgnąć. Po prostu pech. Nie pisz o tym, co Ci się wydawało, że widziałeś, ale sprawdź.

0

@Foton To nie Inspektor Gadget. "Nogi, nogi Gadgeta!"

2

@wyrek Piłka szła w górę, więc chciał ją złapać. W trakcie skoku zrozumiał, że nie ma szans przy takiej paraboli lotu i zrezygnował. Proste.

1

@Bartula Nieprawda. Jego wiek najbardziej obnaża Kamil Gala :).

0

@APTAPT A co to ma do rzeczy? Twój komentarz jest totalnie z dupy i w żaden sposób nie odnosi się do tego, co on napisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?