0

@buglikos Do końcowego gwizdka szanse są zawsze.

0

Biedny Lucas. Oni go zabiją.

0

@draxidox Wojtek nigdy nie puszcza szmat. On zawsze jest bez szans i nikt by puszczonych przez niego goli nie obronił.

1

@barcelonaLM Chyba Lecha z Danką.

3

@blakkudium Tymek zawsze chciał osiągać więcej niż inni.

0

@FcPortoFan1999 Jak to nie? Wiele razy łapał głupie żółte, a i czerwona się zdarzała. On i Berggren, dwa ancymony.

1

@FcPortoFan1999 Nie no tak, mógł w sumie łapy trzymać z tyłu. Choć to bliska odległość i odwracał się od piłki. No i tak naprawdę, to powinien wylecieć już wtedy.

0

@FcPortoFan1999 Na 1:1. Widziałem powtórki i nie bardzo wiem, co miał zrobić z tą ręką.

0

@FcPortoFan1999 Tudor czerwoną, bo ten karny to mnie nie przekonuje do końca.

1

@fart Poczekaj, poczekaj. Jeszcze Lech będzie miał szansę udowodnić, że można :).
Ale Raków sam sobie winien tym antyfutbolem, kretynizmem zawodników i podejściem do meczów. Przepieprzyli niezłą przewagę swoim minimalizmem.

0

@Stinger_ Raków sam sobie winien. Są frajerami, jeśli przegrywają w taki sposób, po dwóch karnych i czerwonej. Zasłużyli sobie.

0

@FcPortoFan1999 Zawiódł to Tudor. Piłkarzom Rakowa odwala pod presją chyba. To nie pierwszy raz, że któryś zbiera czerwo i wylatuje z boiska, przez co tracą szansę na zwycięstwo.

0

@FcPortoFan1999 Jak dla mnie powinien być. Uderzył go z tyłu w udo, a komentatorzy plotą, że sam się potknął.

0

@partymaker Raków.

1

@Bernard777 To prawda, ale ostatnio ten klub "jest bo jest", ze tak to określę. Piłkarze mają tam ciepły kurwidołek, płacone, cieplarniane warunki, nikt od nich nie wymaga, to sobie tak trwają, trochę grają, a trochę nie. Bo nie muszą się starać, byle tylko przetrwać w Ekstraklasie. Mają finansowanie i warunki organizacyjne, powinni mieć też większe ambicje. Takie jest moje zdanie.

0

@wojopancer Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to proszę, nie wypowiadaj się, bo w ten sposób reszta się o tym dowie.

0

@Wojciech123 Najchętniej to żeby obie wygrały.

2

Ojrzyński wykonał zadanie. A Zagłębie z radością będzie kontynuować swoją wegetację w Ekstraklasie. Sorry, ale na podstawie ostatnich lat jego życia, to klub bez większych ambicji, istniejący nie wiadomo po co i nie wiadomo dla kogo. A przecież ma zaplecze na więcej.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, Górnik przecież zostaje.

0

Niezły ten Ismaheel. Ale jego kolega, adresat podania, chyba jakiś niekontaktujący.

0

@FcPortoFan1999 Et tu, Brute? Co Ty w ogóle wypisujesz, do jakich Niepołomic? Śląsk podaje rękę Puszczy, ta kroczy zwycięsko do końca sezonu i zostaje tam, gdzie jej miejsce, w Esie!

0

@FcPortoFan1999 E nie, po prostu poprzedni mecz przypomina, by nie dzielić skóry na niedźwiedziu.

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie. No ale Motor też się już dzisiaj cieszył.

0

@FcPortoFan1999 Pisałem Ci, że Śląsk chce.

0

@Eto'o9 R10 Ja mam jeszcze jeden powód. Chcę zobaczyć te memy z Mbappe :).

0

@FcPortoFan1999 Kiedy on chce :). Ale Górnik Żebrze też nie imponuje ostatnio formą. A Podolski podobno robi wszystko, żeby go kupić.

1

@kubix05 Pewnie, że czytałem. "Pan Samochodzik raz do roku w Skiroławkach" Zbigniewa Nienacyckiego, to znaczy, Nienackiego.

2

@Faro Przecież widać wyraźnie, że Pedri mówi do Araujo: "Wracaj tam pokazywać spalone, to nam pomoże wygrać!"

0

@Bernard777 Korona jak wystrzeliła, Jacek "Za Lecha zapierd..." Zieliński coś tam działa :). Jeszcze ma szansę przegonić swój ostatni klub.

0

@FcPortoFan1999 Choć tak naprawdę, to Motor sam sobie strzelił dwa gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?