3

@Kgorecki2500 Nie bać Tuska, nie bać Tuska :).

1

@Kgorecki2500 Czuję, że dziś Śląsk może wygrać. Bo już nic mu to nie da, więc co się będzie obcyndalał? Za to Jadze może pogonić kota, a Pogoń "ZT" Szczecin tuż, tuż.

1

@xvcWinterSoldier Mieszkanie. Spełnia wszystkie podane przez Ciebie kryteria.

0

@norbi77 Skąd możesz o tym wiedzieć? Myślisz życzeniowo i tyle. Sommer w porównaniu z WojtSem dał swojemu zespołowi o wiele więcej, a Barca bombardowała jego bramkę cały czas. Wystarczy porównać ilość interwencji między nim a Szczęsnym. I nie pisz mi, że on też by nie wyjął tych bramek WojtSa, bo być może on po prostu ustawiałby się inaczej i lepiej się zachował. A Ty i inni z kościoła Św. Wojciecha bezrefleksyjnie piszecie, że nie, nikt by nie dał rady. Gdyby to bramka Szczęsnego była tak atakowana jak Sommera, to Wojtek wyciągałby piłę z siatki 10 razy i też byś napisał, że nie, niewinny, nikt by nie wyjął, że nikt by nie dał rady. Bo nie umiesz spojrzeć z perspektywy, choć spróbować być obiektywnym i zastanowić się choć chwilę, z czego mogły wynikać gole Szczęsnego i parady Sommera. Szczęsny nie dał w tamtym meczu praktycznie nic więcej niż podstawy, a Sommer tak naprawdę wygrał Interowi to spotkanie.

0

@norbi77 A ja jestem pewien, że gdyby w Mediolanie bronił MatS, to właśnie szykowalibyśmy się do finału LM.

0

@viscaelbarca1998_ No dobra, tylko kogo?

0

@Hosh A gdyby mu się udało, to oczywiście bez szans i nie miał innego wyjścia.

0

@Wojciech123
- Maaarc!!!
- Cooo?
- Za późnooo!
:)

0

@Stinger_ Nic nie pokazał w porównaniu do Gikiewicza i jego asysty.

0

@Maker0 Dzisiaj celem jest przypieczętowanie mistrzostwa, a nie pokazywanie przydatności Araujo.

0

@Smixu No dokładnie, nawet z wyglądu podobny do kozła.

0

@FcPortoFan1999
- Pooogoooń!
- Coooo?
- Za późnooo!
:)

0

@Smixu Macierewicz jest przecież za stary i chyba nie gra w piłkę.

2

@Gaucho Trzeba najpierw delegować Kamila Galę, żeby odkrył jego prawdziwy wiek. Na pewno ma już z 20 lat i Gala to udowodni.

3

Temu bramkarzowi Majorki to chyba tylko Courtois jeszcze nie próbował dzisiaj strzelać.

0

@MesQueUnClub96 Wybaczę, jeśli tylko wyprosisz u Moderacji z pół roku bana dla siebie. Za karę.

0

@ForcaBarca3 Wojtek już by ze 3 wyjmował z siatki.

1

@neymarjr_143 "Jest jak ojciec dla nich!"
Wiadomo, jak to w każdej mafii :).

0

@Kgorecki2500 Nie chcę Cię zniechęcać, ale taka Wisła wraca już kilka lat. Nie jest tak łatwo wyrwać się z kotła 1 Ligi, bo bez trudu znajdą się tacy, którzy będą za nogi ściągali z powrotem, sami chcąc awansować.

0

@Kgorecki2500 W sytuacji Śląska Wrocław faktycznie chyba tylko to Ci zostało :). I kto wie, może finanse klubowe sprawią, że będą musiały zastąpić prawdziwe zwierzęta we wrocławskim zoo :).

0

@BorzyKrzys Wiedziałem, że Wiejski jest przygłupem, ale nie przypuszczałem, że aż takim. Powinien jeszcze zbadać, kto się zeszczał w przedszkolu i czy czasem też nie Nawrocki.

7

@Firestone Możesz mieć rację. W Araujo najbardziej wkurza mnie jego sędziowanie. Nie patrzy, gdzie piłka, co się dzieje z akcją, tylko łapa do góry i błagalne spojrzenie na sędziego. Straszliwie mnie to wnerwia.

2

@blakkudium A jeszcze może być kolejny sukces. PSG może zdobyć LM zaraz po odejściu Mbappe.

0

@nightwishygt Ale już nie ściemniaj. Karny tak, ale nie pisz, że dotknięcie nie miało wpływu na akcję, bo gdyby nie ręka, to piłka wyszłaby za boisko. Po co tak manipulować?

0

BRAWO! BRAWO! BRAWO!

0

@ali3gator "Spalony mnie uratuje."

0

@Ramon_Villaverde Też to zauważyłem. On praktycznie zawsze się kładzie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Real tak zrobił i teraz przegrywa.

0

@goldensun Co strzał, to gol. Ale nie można złego słowa powiedzieć.

1

Niech się dalej bawią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?