2

@Wojciech123 Nie wstyd Ci prezentować takie chamstwo i prostactwo?

1

@A4ron Bez przesady, po prostu pech. To Ciebie pocieszała matka na trybunie? :) Sorry, musiałem :).

0

Puszcza wie, że 4:2 z Pogonią to żaden bezpieczny wynik.

0

@KrwawiaceoczyVEB No to przekopał, a nie dotknął. Wszystko się zgadza :).

2

@KamQiX Nie wiedziałem, że Real Madryt jest taki aktywny w zadymianiu stadionów :).

0

Uhuhu, było blisko.

2

@L4ngusta W Hiszpanii wstydem jest tylko pracować w Real Madrid TV.

1

@sergio5 W klubie bieda, nie było co jeść. Poza tym nic dziwnego, że zachorował, skoro się nażarł szkła.

3

@blakkudium Jest faworytem do partaczenia w El Clasico. Wyróżnia się wśród pozostałych partaczy.

0

Pogoń, Pogoń, znów nie mogą.
Ale w pamięci mam mecz z zawsze groźną Puszczą, więc poczekajmy.
Szkurin, kat z Mielca :).

Edit: A nie pisałem? :)
Pogoń, Pogoń, jednak mogą.
:)

0

@Encore Feio to jest raczej spec od destrukcji, a nie budowania.

0

@FcPortoFan1999 Czyli krótko: Nieudas :).

1

@Comentateiro To prawda. Ale ten krótki czas w jakim się "odkleił" trochę przeraża. Zarówno, jeśli to sprawa naturalna, bo pokazuje jak szybko można odejść od zmysłów, jak też, jeśli to dzieło osób trzecich - w sumie chyba jeszcze bardziej.

Znalazłem fragment o ataku wirusa, wg komentarzy jest z 2012 roku:


1

@Comentateiro Masz rację, że coś złego stało mu się z głową. Pytanie tylko, czy samo z siebie, czy ktoś postanowił zdyskredytować niewygodnego człowieka. Wiem, brzmi jak teoria spiskowa, ale pamiętam jak Max bodajże w 2012 roku mówił o tym, że zgodnie z planem świat czeka jeszcze epidemia, czy coś takiego. Nie pamiętam szczegółów, ale sens był właśnie taki. Komuś może się to wydawać nieprawdopodobne, ale ludzie tej kurwy ze STASI, Ericha Mielke, robili tego typu rzeczy (tj. doprowadzali ludzi do szaleństwa) już dziesiątki lat temu. KGB podobnie. Ale może też miał pecha i po prostu naturalnie coś mu odwaliło. Albo skrycie nadużywał dragów. Cholera wie.

0

@FcPortoFan1999 Nie mam pojęcia. Obie ekipy są mi obojętne, ale chyba Legia ma większe parcie na zwycięstwo, bo tylko ono może zagwarantować im udział w eliminacjach.

2

@Przemek2323 "chłopie wyluzuj trochę. Ciesz się swoim ciekawym życiem, a nie szukaj okazji żeby dowalać innym."
Doskonała rada. Powinieneś koniecznie spróbować.

0

@FcPortoFan1999 Szansa to nie pewność. Nie mogą ryzykować.

4

@Przemek2323 A ja uwielbiam takich ściemniaczy. Takie masz ciekawe życie, że jedyne, o czym tu smarujesz, to rzeczy, które widziałeś w TV - tej, której zresztą nie lubisz, ale i tak ją oglądasz, żeby tu o tym pisać. Idź poszukać pomocy.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem. Obie ekipy są tak samo zdolne do kompromitującego występu. Jak widzisz, nie rozpatruję tego w kategoriach "która lepsza", tylko "która gorsza". Dla Legii to jedyna chyba możliwość gry w eliminacjach do pucharów, dla Pogoni to "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu", bo nie wiadomo, czy wyprzedzą Jagę w tabeli.

21

Akcja u @Luciano99 przenosi się do środka zamku:



Wspaniale się bawią ci ludzie. Przydałby się im jeszcze Rudiger do rzucania przedmiotami. Choć on ma cela jak baba z wesela.

5

@RobiS Gdyby zmienił kanał, to o czym by tu opowiadał? Przecież to jest najciekawsze, co go w życiu spotyka.

0

@Dari0G Akcja przenosi się do środka:


7

@aspr1me Kiedy Kamil Gala próbuje opowiadać ci o swoich teoriach...

3

@FcPortoFan1999 "Nie lękajcie się, nie opuszczajcie stanowisk!" Mam nadzieję, że to będzie hasło Puszczy w meczu z Lechem.

1

@Eklerek No i to akurat jest prawda.

8

A tymczasem w Sosnowcu, u @Luciano99 na złomie:


0

@usztafik O kulach.

0

@Batys Przyznam, że to była niekonwencjonalna obrona :).

3

I Śląsk Wrocław znowu otwiera tabelę.

0

@FcPortoFan1999 Błagam, straszne to było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?