1

@FcPortoFan1999 "Chłop" - po co taka przesada?

0

@tristan87 I znowu Ania będzie musiała kogoś innego do bachaty znaleźć.

0

@BorzyKrzys To właśnie czują w tej chwili niektórzy kibice Realu Madryt.

3

@Popitek12 Ból dupy.

1

@Vurt Chciałbym mieć taką władzę jak Ty. Ja to co najwyżej sam mogę bana wyłapać.

9

Podają sobie przez 5 minut, żeby potem głupio stracić.

0

@Siedlec666 Urus to wchodzi pokazywać spalone.

0

@CurryTheGoat30 To prawda. Po meczu musimy złożyć skargę.

0

@adamek20151 Nie ma o tym nic w regulaminie. Można być głupim.

15

Podoba mi się ta pewność Frenkiego, że kiedy biegnie truchtem, nikt go nie dogoni i nie spróbuje odebrać mu piłki.

3

Brawo Robert! Mnie też te gołębie wkurwiają!

0

@FcPortoFan1999 Pozycję osiąga się wynikami na boisku, a nie liczbą mieszkańców macierzystej miejscowości klubu. Tego powinniśmy się trzymać. Każde z tych "miast" było kiedyś wioską.

0

@FcPortoFan1999 Lechia po tych wałach z kasą nie zasługuje, żeby zostać w Ekstraklasie kosztem jakiegoś klubu, który trzymał finanse za mordę i nie rozwalał ich, więc nie mógł zbudować silniejszej ekipy. A Śląsk za całokształt do tej pory, czyli w sumie też za wały z kasa, tyle, że kosztem mieszkańców, miasta i jego obiektów użyteczności publicznej.

0

@FcPortoFan1999 Lechii i Śląska.

0

@FcPortoFan1999 Bardzo mnie to cieszy, ponieważ liczę na utrzymanie Puszczy.

2

@SeWo77 To namów córkę albo żonę na taką legalną pracę, sądzę, że będziesz zadowolony.

31

@BorzyKrzys Przy tym przodownik w ilości aktorek porno na jeden milion mieszkańców. Nic, tylko brać przykład. Manipulacja na pełnej, same zalety, żadnych wad.

0

@zodiak_10 Szanuję taką pewność siebie :).

2

@Pawlak1992 "Przez takie młode siksy, które błędnie myślą że są dorosłe i nie wiedzą w co się pakują, mamy potem nieszczęśliwe małżeństwa."
Sorry stary, ale to jedna z najgłupszych tez, jakie czytałem. Zainteresuj się rynkiem matrymonialnym i statystykami rozwodów. Ja osobiście wolałbym taką dziewczynę, niż tę Twoją "dorosłą", która "poznała życie" ma za sobą 20 związków i 40 facetów, a teraz szuka bety, który ją będzie utrzymywać, do czasu, aż przyjdzie jej do głowy, że przecież "ma opcje" i "musi odnaleźć siebie", najpewniej pod innym mężczyzną. Ewidentnie nie zdajesz sobie sprawy, w jakich czasach żyjesz i jakie są obecne "standardy".

@July_6_BcN "Małżeństwo zawarte w młodości ma większe szanse na przetrwanie niż np. Takie bliżej 40, z tego względu, że z biegiem czasu ludzie stają się bardziej wyrachowani, mają swoje przyzwyczajenia, które ciężko im zmienić i życie w poważnym związku prędzej przerośnie dwoje czterdziestolatków, którzy wcześniej z nikim nie byli, niż młodych ludzi, którzy mają w sobie tę nutkę naiwności, że to wszystko ma sens."
Zgadzam się. W dodatku odchodzi element "porównywania" do wszystkich poprzednich związków. Porównywanie to źródło zła w związku.

1

@Popitek12 Myślę, że rodzina podobnie myśli o Tobie, tzn. "dramat". Tyle, że są na tyle dobrze wychowani, żeby nie trąbić o tym, gdzie się da.

0

@Nazio_87 "prostytucce"
Nie powiem, rozbawiło mnie to do łez :). @NeroTFP1 pewnie mniej :).

0

@Pedri16Future Oj tam. Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać, tak? :)

0

@FCB_dimiC Pytanie chyba nie do mnie? :)

6

@Luciano99 No i wydało się... "My mamy Mbappe", tak? Ten złom, to nie w Sosonowcu, ale w Madrycie. Dosłownie i w przenośni. :)
https://zapodaj.net/plik-hlQm2eS0DQ

5

Mam nadzieję, że Barca wygra LM w tym sezonie, ale z drugiej strony, gdyby udało się to PSG, to patrzyłbym na Mbappe i tarzał się ze śmiechu. Neymar poszedł do Paryża, żeby wyjść z cienia Messiego i zmarnował karierę, Mbappe odszedł z Paryża, żeby zdobyć LM, ogólnie, żeby zdobywać trofea i może się okazać, iż obaj będą mogli zbić piątkę.

0

@FCB24 Nie. Aż takich nie ma.

0

@FCB24 Nie ma żadnych wątpliwości. To był faul, a faul w polu karnym to karny. Jak może być wątpliwe to, co zrobił piłkarz Realu?

0

@ProMILs W samo sedno. Dokładnie tak było.

1

@Luciano99 Bezdomni ale dumni!

0

@Seledynowy Dobre to jest. Trzeba tylko podłożyć jakąś muzyczkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?