Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szczurzysyn Ja też byłbym za takim rozwiązaniem, w sensie za zatrzymywaniem czasu w trakcie jakichkolwiek przerw w grze (oprócz nieprzeciąganych normalnych jej elementów: aut, rożny, wolny, itp.) Niech nawet będzie dodatkowy gość na VARze odpowiedzialny tylko za to.
0
@FcPortoFan1999 Niech Pan Orłowski powie "Rakowianie" :).
0
@panczo Chłopie, tak Cię dupa piecze od tych kilku dni, że nie mogłeś wytrzymać i sam niesprowokowany mnie zaczepiłeś komentarzem z kompletnej dupy. W dodatku (to chyba norma u Ciebie) w ogóle nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi :). Musisz być strasznie małostkowym gościem. Szkoda czasu na dalsze dyskusje z takim typem. Nara.
0
@Kasy Nie byłbym wcale taki pewny.
0
@spyke Proszę bardzo. Ależ ten Yamal nie podaje Lewandowskiemu!
0
Niewdzięcznik Rocha, z nikim nie strzelał do tej pory, no to z kim pierwszy raz?
0
@Pawlak1992 To są tak zwane bóle po kontaktach fantomowych.
0
@FcPortoFan1999 Młody jesteś, pewnie Teya nie pamiętasz?
"Bolek, a powiedz rebus..."
0
@FcPortoFan1999 Jak Raków będzie tak wybrzydzał w kwestii tego co lubi, to Lech chętnie go uwolni od katuszy wyboru. Wszyscy pisali, że Raków ma najłatwiejszy terminarz, a tutaj z Puszczą remis, z Radomiakiem na chwilę obecną również. To z kim oni chcą wygrywać?
0
@FcPortoFan1999 Co Ty tam, eFCePołto piszesz?
:)
0
@Dari0G No, jak się im pociśnie, to coś potrafią pokazać. Tyle, że znowu jest remis i nic to nie daje Częstochowie. A teraz wracamy do krwawienia z oczu. O co tu chodzi?
1
Bardzo dobrze Raków, bawcie się tak dalej. Jeśli nie chcecie mistrza, to nie ma problemu, są inni chętni. Znowu oczy bolą.
1
@panczo A potem przypełznie @panczo i na podstawie dowodu anegdotycznego zbuduje całą historię, bo ma pamięć jętki i dla niego istnieje tylko to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 24 godzin. Nie ośmieszaj się już chorągiewko.
1
@RosjaninBut W dodatku ośmieszenie bardziej boli, niż jakiekolwiek wyzwiska.
0
@gumaz "Tygrys".
0
@BorzyKrzys Rozwiązanie jest proste. Porywaczem był @Popitek12. Nawet ostatnio znowu coś pisał o chęci posiadania dzieci:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15503576#comment-15503621
Na szczęście wtedy Ida okazała się dziewczynką, dlatego ją porzucił. Ale strzeżcie się ojcowie synów.
2
@Popitek12 "mój rekord na setkę równe 10 sekund."
@Luciano99 setkę robi w 1/4 sekundy i od razu domaga się następnej. Czym i przed kim Ty się chwalisz w ogóle?
1
@Luciano99 Z jego genami, to do dziecka będziesz mówił "O wielki Cthulhu".
0
@July_6_BcN No nie wiem. Lewica uważa inaczej.
3
@Encore Jay-Z mówi do kolegi "Koniecznie musimy zaprosić go na party do Diddy'ego".
1
@Cvzx Onana to dziewczyna szamana.
0
@Sulimo Nie wiadomo, czy tak samo by się w Lechu rozwinął, mają często dziwne sposoby na "promocję" tych młodych. Ostatnio nawet głosy chodziły o jakiejś "aferze" w szatni, że kilku starszych zawodników "dojeżdżało" tych młodszych.
2
@Astad Może myśleli, że ten wiatrak rozmnoży się jak mlecz, śmigła wiatraka wiatr rozniesie jak zarodniki z dmuchawca, spadną na glębę i wyrosną z nich nowe.
0
@mkord "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać." "Lepszy jeden dobry, niż sześciu kiepskich." I takie tam "mądrości" kibicowskie bez większego sensu :).
0
@Hosh Nie chwaląc się, to Barcelona ich zmiękczyła :).
0
@D10SLEO Przy kwadratowym kanty mogą robić jedynie niektórzy, a przy okrągłym wszyscy.
1
@Cyzix "Panie Boże, spraw, żebym zarabiał dwa razy mniej, ale niech mój sąsiad zarabia cztery raz mniej." Mentalność mistrzów.
0
@Who_you_mam "Kurde blaszka, a tu kolejne komentarze które zaburzają Twoją hipotezę."
Musisz się zdecydować. Kiedy Ci pasuje, wskazujesz na godzinę komentarzy i piszesz, że ich wtedy nie było. Kiedy Ci znowu pasuje, wskazujesz kolejne, które pojawiły się po moim wpisie i uradowany pokazujesz "o zobacz, są teraz inne". Ty się czytasz? Nie widzisz, jakim hipokrytą jesteś? W dodatku TERAZ zdajesz się przyznawać, że WCZEŚNIEJ użyłeś zwrotu "notatnik się zesrał", bo widzisz, że frustratów jest więcej i taki wpis mógłby odpowiadać prawdzie. Tyle, że postrzeliłeś się już w stopę z własnej broni udając, że nie wiesz, o co mi chodzi (a chodziło o kłamliwy WTEDY uogólniający wpis, mający zbudować narrację, że wszyscy tam są tacy) oraz podkreślając godzinę, w której napisałeś swój pierwszy wpis. A teraz, mój Ty profeto za dychę, wklejasz coś, co pojawiło się później i używasz tego jako argumentu na obronę wcześniejszych komentarzy. Żałosne i zakłamane postepowanie rasowego krętacza, który za żadne skarby nie przyzna się, że manipulował.
"Nie mów do mnie chłopcze, nie wiedząc ile mam lat, to po pierwsze."
Jeśli jesteś taki wrażliwy, sam unikaj udzielania kretyńskich rad.
"Teraz mam najlepsze, bo Ty chyba na prawdę myślisz że piszesz z idiota xD. Wyprowadzę Cię z błędu, wiem że odnosisz się do tego że Twoim zdaniem był „jeden” taki komentarz, a ja daje narrację że cały notatnik tak pisał. Więc już Ci wyjaśniam, że takich komentarzy było chyba 3 ( a na notatniku jest z 6 userow)."
Kolejna ściema, bo napisałeś dokładnie "Notatnik się zesrał i pisze, że „sprzedawczyk” celebruje przeciwko byłej drużynie hahahah", co stanowi dokładny cytat z komentarza tamtego frustrata, co wyraźnie wskazuje, co miałeś na myśli. Przy okazji, śmiało, wskaż te komentarze z tamtej pory, bo jakoś mi umknęły...
"Teraz mam najlepsze, bo Ty chyba na prawdę myślisz że piszesz z idiota xD."
Nie, myślę, że usiłujesz mnie sprowadzić do Twojego poziomu, a potem pokonać doświadczeniem. I to dziecinne XD, które pojawia się u wszystkich dzieci internetu, a które ma na celu podkreślać udawane rozbawienie...
Reasumując, wykazałem wielokrotnie, że ściemniasz, manipulujesz i wijesz się jak wąż, byle tylko nie wyszła na jaw zła wola towarzysząca Ci przy "tworzeniu" tego wpisu... QED. Dalsza "dyskusja" z osobą, która nie umie przyznać się do własnego postepowania, zamiast tego uprawia nieudolny gaslighting, jest bezcelowa, więc narta clickbaiterze.
0
@Who_you_mam Chłopcze, SAM naucz się czytać ze zrozumieniem, albo przestań ściemniać. Nie o tym pisałem, wiec albo naprawdę nie ogarniasz, albo celowo lejesz wodę na inny temat, bo nie umiesz się merytorycznie odnieść do meritum mojej wypowiedzi. A nie umiesz, bo nie masz po prostu jak, nie wychodząc na hipokrytę. Sam idź spać, manipulancie. Tacy jak Ty odpowiadają w mediach za clickbaitowe tytuły.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika