0

@Kamiloza91 Widzisz? Taki jest Araujo.

0

Facepalm Fermin...

0

@Kamiloza91 Raz ratuje, raz wsadza na minę. Nie popadaj w skrajność.

0

@Kristos Tak. Na szable, ale wolał pistolety.

0

@Cvzx A nawet jak nie w drugiej, to na pewno w trzeciej.

0

@Hosh Albo ostatni.

0

@Sulimo Idealny moment. Zaraz Legia pogoni Feio i będzie Janek jak znalazł. Od dawna takie ploty chodzą.

1

@tomek8756 Jan Paweł był kobietą!

0

@FcPortoFan1999 Odpierałaby, gdyby była na czele. Ponieważ jest za nimi, to presję utrzymuje.

1

@Luciano99 Byłem u Ciebie na złomie i na Twoim miejscu ważyłbym słowa, kiedy nazywasz coś gównem :).

0

@FcPortoFan1999 W LK szło im całkiem nieźle.

0

@Stinger_ W klubach i kasynach.

0

@FcPortoFan1999 Jaga nie odpiera żadnej presji, przecież jest za tymi klubami. Ona co najwyżej tę presję na nich utrzymuje.

0

Legia i Feio nie mają najlepszego czasu ostatnio.

1

@kubix05 Rewelacyjny Hellboy.

1

@Commando Dokładnie. Niech on patroluje niebo nad Polską z wzniesioną do wgniatania ręką. Hołowlander.

2

@KamQiX Może po prostu wyczyść monitor? :)

0

@DamianBarcaCule Jak dla mnie, tylko kara śmierci zadośćuczyni tej zbrodni.

0

@Katalończyk 99 A jak się chce psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie.

1

@norbi77 Szczerze, oglądając ostatnie mecze Realu, to cholera wie, co on lubi?

0

@4drian0 Jeśli nasza prawda nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów :).
@cules100pro "(...) gdzie był blisko tej sytuacji." O tak był blisko:
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1911435688379036142

0

@Hajzenbauer W dodatku część to komentarze oczywistych trolli. No ale gdyby napisał prawdę, to nie zebrałby tutaj poklasku. Taka tam mała manipulacja, kto by się gniewał?

1

@VinDiesel kibicsportu1:
"Oczywiście przypadkowe wejście , to było i tyle. Tu nie było zamiaru uszkodzenia rywala. Nie mam tutaj pretensji do Mbappe . Jak rywale faulują ostro, to sędzia nie daje czerwonej. Kij w ta skorumpowaną ligę . La Liga Negreiry."
To nie może być normalny kibic. To musi być troll.

2

Mbappe naprawdę poczuł, że jest żółwiem ninja.

1

@VinDiesel Jestem tak na 70% przekonany, że to jakiś troll, faktyczny kibic Barcy. Tak jak jego kolega kibicsportu1, który pisze komentarze praktycznie w takim samym tonie. Być może to nawet ta sama osoba.

1

@Barca_Big_Moment Ależ Marcinka pajaca piecze dupsko. Chciałby być kimś, ale nie udaje się osiągnąć niczego, poza rolą rzeczonego klauna, wszędzie tam, gdzie zawita. Współczuję jego dzieciom. Może i ma pieniądze, ale to wstyd mieć takiego ojca.

0

@Kengo Zgadzam się. Wspaniały film na podstawie świetnych opowiadań.

0

@Hosh Kolego, bez przesady.

2

@Piotr,1985 Kolego, bez przesady.

0

@Leooo Już jest dowiedzione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?