Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Widzisz? Taki jest Araujo.
0
Facepalm Fermin...
0
@Kamiloza91 Raz ratuje, raz wsadza na minę. Nie popadaj w skrajność.
0
@Kristos Tak. Na szable, ale wolał pistolety.
0
@Cvzx A nawet jak nie w drugiej, to na pewno w trzeciej.
0
@Hosh Albo ostatni.
0
@Sulimo Idealny moment. Zaraz Legia pogoni Feio i będzie Janek jak znalazł. Od dawna takie ploty chodzą.
1
@tomek8756 Jan Paweł był kobietą!
0
@FcPortoFan1999 Odpierałaby, gdyby była na czele. Ponieważ jest za nimi, to presję utrzymuje.
1
@Luciano99 Byłem u Ciebie na złomie i na Twoim miejscu ważyłbym słowa, kiedy nazywasz coś gównem :).
0
@FcPortoFan1999 W LK szło im całkiem nieźle.
0
@Stinger_ W klubach i kasynach.
0
@FcPortoFan1999 Jaga nie odpiera żadnej presji, przecież jest za tymi klubami. Ona co najwyżej tę presję na nich utrzymuje.
0
Legia i Feio nie mają najlepszego czasu ostatnio.
1
@kubix05 Rewelacyjny Hellboy.
1
@Commando Dokładnie. Niech on patroluje niebo nad Polską z wzniesioną do wgniatania ręką. Hołowlander.
2
@KamQiX Może po prostu wyczyść monitor? :)
0
@DamianBarcaCule Jak dla mnie, tylko kara śmierci zadośćuczyni tej zbrodni.
0
@Katalończyk 99 A jak się chce psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie.
1
@norbi77 Szczerze, oglądając ostatnie mecze Realu, to cholera wie, co on lubi?
0
@4drian0 Jeśli nasza prawda nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów :).
@cules100pro "(...) gdzie był blisko tej sytuacji." O tak był blisko:
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1911435688379036142
0
@Hajzenbauer W dodatku część to komentarze oczywistych trolli. No ale gdyby napisał prawdę, to nie zebrałby tutaj poklasku. Taka tam mała manipulacja, kto by się gniewał?
1
@VinDiesel kibicsportu1:
"Oczywiście przypadkowe wejście , to było i tyle. Tu nie było zamiaru uszkodzenia rywala. Nie mam tutaj pretensji do Mbappe . Jak rywale faulują ostro, to sędzia nie daje czerwonej. Kij w ta skorumpowaną ligę . La Liga Negreiry."
To nie może być normalny kibic. To musi być troll.
2
Mbappe naprawdę poczuł, że jest żółwiem ninja.
1
@VinDiesel Jestem tak na 70% przekonany, że to jakiś troll, faktyczny kibic Barcy. Tak jak jego kolega kibicsportu1, który pisze komentarze praktycznie w takim samym tonie. Być może to nawet ta sama osoba.
1
@Barca_Big_Moment Ależ Marcinka pajaca piecze dupsko. Chciałby być kimś, ale nie udaje się osiągnąć niczego, poza rolą rzeczonego klauna, wszędzie tam, gdzie zawita. Współczuję jego dzieciom. Może i ma pieniądze, ale to wstyd mieć takiego ojca.
0
@Kengo Zgadzam się. Wspaniały film na podstawie świetnych opowiadań.
0
@Hosh Kolego, bez przesady.
2
@Piotr,1985 Kolego, bez przesady.
0
@Leooo Już jest dowiedzione.