0

Czyż Ekstraklasa nie jest wspaniała? Raków nie mógł sobie poradzić z Pogonią, a dziś Puszcza przetrzepuje im skórę... No, ale mecz się jeszcze nie skończył. Ekstraklasa jest wspaniała. Albo wspaniale ustawiona :).

6

Uważam, że teraz czas na kolejny krok ze strony Madrytu. Czas zacząć domagać się zmiany rywala Realu w tym meczu. A co!

2

Strasznie irytujące jest to sędziowanie Araujo.

2

@Kitek1640 Podobno to właśnie z tego powodu.

0

Na pewno Drewniak mu w przerwie wytłumaczył co i jak, i mamy efekty.

1

@Goralkov Liczą się te części ciała, którymi możesz prawidłowo zdobyć bramkę.

0

@Sulimo Dlaczego zakładasz, że chodzi mi o klub z Wronek? Jak zwykle okazuje się, że mało wiesz o ekipie, której kibicujesz. Miałem na myśli firmę Amica, ponieważ @barcelonaLM użył nazwy firmy X-kom zamiast Raków. Warto byście obaj sprawdzili na ten przykład, kto otrzymał (w formie dywidendy) cały zysk operatora stadionu w Poznaniu.

0

@barcelonaLM Bądź obiektywny. Jeśli już tak piszesz, to Amica Poznań vs X-kom Częstochowa.

1

@sergio5 Powinien to zgłosić odpowiednim służbom.

0

Jak to powiedział młody Paździoch w "Vabanku": "Na Kakabadze nie poradzę!" :)

2

@PatrychoO Po trailerach.

0

@Lucyffffer1922 Sformułowałeś to tak, jakby miał jakiś spadek formy i grał źle, a teraz się odbił. A on przecież, odkąd się wyleczył do końca, jest jednym z najjaśniejszych, jeśli nie najjaśniejszym punktem Lecha. Nawet w meczach, gdzie Lech dał ciała, on się starał, pressował, próbował kreować sytuacje. Po prostu walczył. I to nie jest typowy tzw. "walczak" od gryzienia trawy, on ma wysokie umiejętności techniczne ( jak na naszą ligę) i tę tzw. boiskową inteligencję. Widać to po samych ocenach pomeczowych użytkowników KKSLech.com, gdzie zwykle zbiera wysokie oceny, nawet po kiepskich występach Lecha jako drużyny.

1

@Lucyffffer1922 Jakie odrodzenie? Przyszedł z kontuzją, potem znowu kontuzja. Wyleczył się i teraz gra chyba na swoim normalnym poziomie. Gdyby nie ta kontuzja, to nie sądzę, by Lech był w stanie go pozyskać.

10

@Kgorecki2500 Kto człowiekowi w tak podeszłym wieku daje do ręki wiertarkę?

1

@sergio5 No i od razu mamy sensację. Teraz czekamy na informację, kto stał w grupie, ale również patrzył się w bok, a nie na Hansiego, a kto zamknął oczy na podejrzanie długie sekundy. Może też Robert podrapał się po nosie - wszyscy wiemy, co to znaczy. Ci dziennikarze są obrzydliwi.

0

@FcPortoFan1999 Ici c'est Mbappi!

0

@Messiah10 A jak wrócicie, jeśli podstawisz auto?

0

@KiaShuma Może i grają ch... ale przynajmniej nie oddają celnych strzałów w bramkę.

0

Valverde zrezygnowany, "Co oni grają?"

1

Można powiedzieć, że w grze Bilbao pewne niedociągnięcia są.

0

@Encore Doskonałe określenie @MesQueUnClub96! Po prostu "Nie" :).

0

@valdeq Tak jak Ty uszanowałeś? I nie nazywaj przyzwolenia na kurewstwo punktem widzenia. Jedyny jad jaki tu wystąpił, kapał z Twoich palców, bo wpieprzyłeś się w nieswoją dyskusję i udzielasz rad, do których sam nie masz się zamiaru stosować. Zajmij się sobą, bo to nie Twoja żona i córka (a nie "żony i córki"), byś miał się w tej kwestii wypowiadać, w innym przypadku przyganiał kocioł garnkowi. Logiczne? Uszanuj też mój punkt widzenia, inaczej musisz przyznać, że potężny z Ciebie hipokryta.

0

@valdeq Ty również zajmij się sobą. Odpowiedziałem na komentarz, a Ty stawiasz chochoła i usiłujesz sprawić wrażenie, że to jakaś moja teza. Sam zainteresuj się własnymi sprawami i naucz czytać ze zrozumieniem. A jeśli kurewstwo to jest to, co Ci sprawia przyjemność i chętnie widziałbyś je we własnej rodzinie, to pozostaje mi tylko uśmiechnąć się z politowaniem. Degeneraci moralni usiłujący w żałosny sposób usprawiedliwiać własną zgniliznę umysłową to nie jest coś, co będę pochwalał.

2

@Prorokk Dokładnie. I normalizowanie kurewstwa, choć to i u nas wjeżdża na pełnej. Po co pracować, kiedy można wypinać dupę na OF i żyć jak królowa? Media społecznościowe niszczą umysły pokazując pozory i ułudę, to co ktoś chce, by tak wyglądało, a nie jakie jest naprawdę.

0

@FcPortoFan1999 Nie, z nim grali równie bezjajecznie. Nie jak mistrz, ale jak popierdółka.

0

Raków zasłużył na wszystko, co go spotkało. Nie da się na nich patrzeć. Obrzydliwy mecz. Powinni wracać z buta.

1

@FcPortoFan1999 "Chłop" - po co taka przesada?

0

@tristan87 I znowu Ania będzie musiała kogoś innego do bachaty znaleźć.

0

@BorzyKrzys To właśnie czują w tej chwili niektórzy kibice Realu Madryt.

3

@Popitek12 Ból dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?