Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ici c'est Mbappi!
0
@Messiah10 A jak wrócicie, jeśli podstawisz auto?
0
@KiaShuma Może i grają ch... ale przynajmniej nie oddają celnych strzałów w bramkę.
0
Valverde zrezygnowany, "Co oni grają?"
1
Można powiedzieć, że w grze Bilbao pewne niedociągnięcia są.
0
@Encore Doskonałe określenie @MesQueUnClub96! Po prostu "Nie" :).
0
@valdeq Tak jak Ty uszanowałeś? I nie nazywaj przyzwolenia na kurewstwo punktem widzenia. Jedyny jad jaki tu wystąpił, kapał z Twoich palców, bo wpieprzyłeś się w nieswoją dyskusję i udzielasz rad, do których sam nie masz się zamiaru stosować. Zajmij się sobą, bo to nie Twoja żona i córka (a nie "żony i córki"), byś miał się w tej kwestii wypowiadać, w innym przypadku przyganiał kocioł garnkowi. Logiczne? Uszanuj też mój punkt widzenia, inaczej musisz przyznać, że potężny z Ciebie hipokryta.
0
@valdeq Ty również zajmij się sobą. Odpowiedziałem na komentarz, a Ty stawiasz chochoła i usiłujesz sprawić wrażenie, że to jakaś moja teza. Sam zainteresuj się własnymi sprawami i naucz czytać ze zrozumieniem. A jeśli kurewstwo to jest to, co Ci sprawia przyjemność i chętnie widziałbyś je we własnej rodzinie, to pozostaje mi tylko uśmiechnąć się z politowaniem. Degeneraci moralni usiłujący w żałosny sposób usprawiedliwiać własną zgniliznę umysłową to nie jest coś, co będę pochwalał.
2
@Prorokk Dokładnie. I normalizowanie kurewstwa, choć to i u nas wjeżdża na pełnej. Po co pracować, kiedy można wypinać dupę na OF i żyć jak królowa? Media społecznościowe niszczą umysły pokazując pozory i ułudę, to co ktoś chce, by tak wyglądało, a nie jakie jest naprawdę.
0
@FcPortoFan1999 Nie, z nim grali równie bezjajecznie. Nie jak mistrz, ale jak popierdółka.
0
Raków zasłużył na wszystko, co go spotkało. Nie da się na nich patrzeć. Obrzydliwy mecz. Powinni wracać z buta.
1
@FcPortoFan1999 "Chłop" - po co taka przesada?
0
@tristan87 I znowu Ania będzie musiała kogoś innego do bachaty znaleźć.
0
@BorzyKrzys To właśnie czują w tej chwili niektórzy kibice Realu Madryt.
3
@Popitek12 Ból dupy.
1
@Vurt Chciałbym mieć taką władzę jak Ty. Ja to co najwyżej sam mogę bana wyłapać.
9
Podają sobie przez 5 minut, żeby potem głupio stracić.
0
@Siedlec666 Urus to wchodzi pokazywać spalone.
0
@CurryTheGoat30 To prawda. Po meczu musimy złożyć skargę.
0
@adamek20151 Nie ma o tym nic w regulaminie. Można być głupim.
15
Podoba mi się ta pewność Frenkiego, że kiedy biegnie truchtem, nikt go nie dogoni i nie spróbuje odebrać mu piłki.
3
Brawo Robert! Mnie też te gołębie wkurwiają!
0
@FcPortoFan1999 Pozycję osiąga się wynikami na boisku, a nie liczbą mieszkańców macierzystej miejscowości klubu. Tego powinniśmy się trzymać. Każde z tych "miast" było kiedyś wioską.
0
@FcPortoFan1999 Lechia po tych wałach z kasą nie zasługuje, żeby zostać w Ekstraklasie kosztem jakiegoś klubu, który trzymał finanse za mordę i nie rozwalał ich, więc nie mógł zbudować silniejszej ekipy. A Śląsk za całokształt do tej pory, czyli w sumie też za wały z kasa, tyle, że kosztem mieszkańców, miasta i jego obiektów użyteczności publicznej.
0
@FcPortoFan1999 Lechii i Śląska.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo mnie to cieszy, ponieważ liczę na utrzymanie Puszczy.
2
@SeWo77 To namów córkę albo żonę na taką legalną pracę, sądzę, że będziesz zadowolony.
31
@BorzyKrzys Przy tym przodownik w ilości aktorek porno na jeden milion mieszkańców. Nic, tylko brać przykład. Manipulacja na pełnej, same zalety, żadnych wad.
0
@zodiak_10 Szanuję taką pewność siebie :).
2
@Pawlak1992 "Przez takie młode siksy, które błędnie myślą że są dorosłe i nie wiedzą w co się pakują, mamy potem nieszczęśliwe małżeństwa."
Sorry stary, ale to jedna z najgłupszych tez, jakie czytałem. Zainteresuj się rynkiem matrymonialnym i statystykami rozwodów. Ja osobiście wolałbym taką dziewczynę, niż tę Twoją "dorosłą", która "poznała życie" ma za sobą 20 związków i 40 facetów, a teraz szuka bety, który ją będzie utrzymywać, do czasu, aż przyjdzie jej do głowy, że przecież "ma opcje" i "musi odnaleźć siebie", najpewniej pod innym mężczyzną. Ewidentnie nie zdajesz sobie sprawy, w jakich czasach żyjesz i jakie są obecne "standardy".
@July_6_BcN "Małżeństwo zawarte w młodości ma większe szanse na przetrwanie niż np. Takie bliżej 40, z tego względu, że z biegiem czasu ludzie stają się bardziej wyrachowani, mają swoje przyzwyczajenia, które ciężko im zmienić i życie w poważnym związku prędzej przerośnie dwoje czterdziestolatków, którzy wcześniej z nikim nie byli, niż młodych ludzi, którzy mają w sobie tę nutkę naiwności, że to wszystko ma sens."
Zgadzam się. W dodatku odchodzi element "porównywania" do wszystkich poprzednich związków. Porównywanie to źródło zła w związku.