Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Bez obrazy, ale ten sprzęt odpowiedni dla tej pani, to by chyba musiał być młot do wbijania mostowych pali.
6
@Trojanek23 Wy, Wasza, Was. Jak Ty dobrze znasz wszystkich, którzy mają inne zdanie niż Ty. Może sam chcesz zostać tym bożkiem i dyktować innym jak mają myśleć? Wspaniały jesteś. Porównujesz Polskę do Niemiec, gdzie oni swój majątek zbudowali na grabieży całej Europy, pracy niewolniczej więźniów, pomocy zagranicznej, a teraz na ustawianiu pod siebie całej polityki i gospodarki w UE. I wcale nie jest tam tak różowo, widać powielasz bajdy i klechdy, pada tam firma za firmą i to takie z dziesiątkami lat historii. Co ja się zresztą będę spierał z frustratem...
2
@Trojanek23 A zrozumiałeś w ogóle ten tekst? Bo przecież "ja jako były pracownik ubiera (...)"... Czemu były? Czyżbyś jednak zmienił pracę na lepszą?
0
@FcPortoFan1999 To mówisz, że nowy właściciel w Pogoni swoimi pieniędzmi sprawił, że Pogoń pozostaje w walce o lożę z pucharami?
1
@macio_944 Dziękuję za polecenie, nie omieszkam obadać. Smacznego!
0
@Comentateiro "Bo chyba nie rozumiem czegoś."
Wielu rzeczy nie rozumiesz, ale niestety, nic się już na to nie da poradzić.
0
@Stinger_ On się nie dał. On sam do tego doprowadził, bo po prostu zamiast skakać do główki, wolał trzymać gościa i nie pozwolić skoczyć jemu i okazało się, że nic nie wskórał. Sam jest winien tej sytuacji, bo kolejny raz źle wybrał.
0
@wyrek DOKŁADNIE. Dokładnie.
0
@Lucyffffer1922 Oby. Ale do tej pory strzeliłby już dawno ktoś inny, gdyby kilka decyzji Yamala było odrobinę lepszych.
2
@Gall Gość ma rację. @Xxxbarca4ever nie ma pojęcia, o czym pisze. Co z formą lub jej brakiem ma wspólnego marnowanie szans przez Yamala przez to, że woli się popisać i grać pod siebie, nie pod zespół? Przecież jemu te akcje wychodzą, więc formę ma, tylko woli próbować zabłysnąć samemu, zamiast pomyśleć, że lepiej jest by zespół wygrał mecz. A tu przychodzi koleś, który wrzuca jeden z najbardziej oklepanych frazesów w tej branży i siada zadowolony w poczuciu dobrze spełnionego zadania i pełen dumy z własnej wiedzy o piłce. Jest kilka takich banałów - "Bramkarz to specyficzna pozycja", "Jest młody, ma prawo mieć wahania formy", "Lepiej mądrze stać niż głupio biegać" i temu podobne, które ktoś gdzieś powiedział, spodobało się i teraz stały się magicznymi zaklęciami używanymi przez samozwańczych znawców. "Jest młody, więc żądny pochwał i poklasku, chce być podziwiany, itp" znacznie bardziej odpowiadałoby prawdzie, niż nie mające nic wspólnego z obecną sytuacją Yamala "No kto by pomyślał że 17 latek może mieć wahania formy". Bleh.
0
@BulaKG Zamiast skakać w górę to wolał uwiesić się na przeciwniku i nie pozwolić jemu skoczyć. Jak się okazuje, g... to dało.
0
@Lucyffffer1922 Znowu ten rasizm. Jak Ci nie wstyd?
1
Trzeba obiektywnie spojrzeć na sytuację Realu Madryt i sprawiedliwie wskazać winnego. Real Madryt radził sobie dobrze prawie na każdym polu, dopóki nie przyszedł Mbappe. Od jego pojawienia się zaczęły się kłopoty. QED. Dziękuję za uwagę :).
0
Może się mylę, ale ten obecny Real przypomina mi Lecha Poznań. Oczywiście w lidze, bo w pucharach Lech programowo nie uczestniczy.
0
Mimo pogody, jest pięknie! :) Oby noc była taka sama.
0
@Consigliere Za co? Mieszkasz pewnie kilka tysięcy kilometrów od Hiszpanii, nie jesteś stamtąd, nikt tam nie ma pojęcia o Twoim istnieniu, ani nie obchodzi ich Twoje zdanie, a piszesz takie rzeczy? Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby generować takie emocje z tak bzdurnych powodów.
0
@kcule14 Nie wiem, czy by ruszył. To już nie ten wiek. No ale każdy ma swoje mocne strony.
1
@D0mxnxk Z jednej strony tak, ale z drugiej w poprzednim meczu PK z Atletico też już się cieszyliśmy, że będzie przewaga, a oni wyrównali. To może być ciężkie spotkanie.
3
@D0mxnxk Jeszcze nas tam nie ma. Takie kozaczenie kończy się smutno.
0
@Luciano99 Czysto jak u Ciebie na złomie.
0
@agaFCB "Podejrzewam, że przylazł z psem."
No dobra, to kleszcza znalazłaś, ale gdzie schował psa? Zaśniesz i znowu coś Cię u...gryzie. Swoją drogą to i tak spoko, że to jedynie kleszcz, bo mógłby to być @Pawlak1992, który już niejedną ukąsił, przynajmniej w swoich fantazjach.
1
@Lordzi Ja myślę, że ten ich bramkarz złapie piłkę po strzale, popatrzy na nią z obrzydzeniem i wrzuci sobie do siatki.
0
@FcPortoFan1999 Nie wie, co się dzieje. W karierze nigdy jeszcze jego piłkarze nie umieli tak grać.
1
Bramkarz wyglądał, jakby zaatakował go duży pająk, a nie piłka.
0
@Limaker Mistrz trenerski z Poznania. Po tym, jak podbił świat trenerki, opanowuje komentatorski. To jedyna droga dla tych, którzy są mierni w trenerce. Pewnie wkrótce dołączy Rumak, bo to ta sama - nomen omen - stajnia.
1
@Limaker A co to ma do rzeczy? To ja Cię mogę kopnąć w dupę w polu karnym, jeśli nie biorę udziału w akcji? Faul to faul.
1
Będzie karny :).
A jednak nie. Dziwne.
0
@Emerald "oh przykład Lehman Borthers średnio tu pasuje. Oni upadli przez nadmierne cwaniactwo i zachłanność (...)"
No tak, niespotykana sprawa w bankach. Prawdziwa rzadkość. Założę się, że w 2007 napisałbyś o nich to samo: " I znając działanie takich instytucji to sprawdził bardzo dokładnie." "(...) moja ufność bierze się stąd, że to zbyt duży poziom wałka."
A Laporta nie traktuje wszystkiego tak poważnie, przecież to widać. Każdemu obieca, co tamten będzie chciał, nie przejmując się o przyszłość, bo w przyszłości już go nie będzie i niech martwią się ci, którzy będą. Przecież ten gość tak działał wcześniej i podobnie robi teraz.
Edit: Sprecyzuję jeszcze - zmierzam do tego, że bank może mieć gdzieś, co robi Laporta, bo mogą mieć takie gwarancje, że w dupie mają, co tam się dzieje na obiekcie, może po prostu przejmą go za długi. Nie wiadomo, co jest w umowach, bo nikt ich nie widział, a wszyscy, którzy nie chcieli robić tego, co kazał Laporta, już poodchodzili. Nie daje Ci to niczego do myślenia?
0
@Emerald Na bank tak było. Jak w Lehman Brothers. "Znając działanie takich instytucji (...)" :)
Z artykułu wynika, że tak to było sprawdzane, że dopiero inżynierowie Limaka odkrywali uszkodzenia powodujące, że Barca nie nalicza firmie kar za opóźnienia, bo - jak sama Barca twierdzi - nie jest to wina firmy. ale stanu obiektu. Nie wiem, na czym opierasz w ogóle swoją ufność?
0
"O ile wiele rzeczy w Barcelonie może nie być domkniętych na ostatni guzik, tak mimo wszystko trudno sobie wyobrazić, aby jakikolwiek bank sfinansował, a jakakolwiek firma budowlana zrealizowała inwestycję, którą za dosłownie kilka lat trzeba będzie wyburzyć pod groźbą katastrofy zagrażającej zdrowiu i życiu przeszło 100 tysięcy ludzi."
Wiedząc, że sprawą zajmował się, zajmuje i będzie zajmował Laporta, jestem w stanie uwierzyć w to bez trudu. Nie taki makaron nawijał już ludziom na uszy. Po zatrzymaniu w Barcelonie Messiego, nie ma już dla tego herosa rzeczy niemożliwych. Jeśli się zawali za 10 lat, to będzie z pewnością wina ówczesnego prezesa. Za Laporty stało.