Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Biedroń i Śmiszek nie mogą uwierzyć.
4
Pogoń po zmianie właściciela ruszyła z kopyta.
0
@Yoshi94 Co Ty gadasz. Wtedy by napisał, że kupę z bułką.
8
@mordini123 Na pewno Laporta, bo przeczytał, że to SnackDown.
0
@michal26 Ale Kopi Luwak to byś się napił, co? :)
1
@Pedri16Future No nie wiem. Giertych ma już swoje lata.
22
"Robert Lewandowski: Nie widzę u siebie różnicy między tym, co jest teraz, a tym, co było trzy lata temu pod względem fizycznym"
Czyli dochodzi też wada wzroku.
1
@barcafan1789 Kup dwie S i będziesz miał jedną SS. Tylko się tym głośno nie chwal.
1
@Luciano99 A jej dobiera stopy Leo.
15
@sergio5 "I tak sobie podajemy, aż nagle mecz się kończy."
1
A tymczasem w Katalonii:
3
@tomek8756 "Jestem zmęczony tym zgrywaniem ofiary i wiecznym płaczem o te rzeczy."
Courtois ostro o Viniciusie.
0
@Krzysztof1987 No tak. To przesądza sprawę. TY OGLĄDAŁEŚ. Nie ośmieszaj się już, bo napisałem Ci wyżej, kiedy to było. Skończ i cokolwiek sam poszukaj.
0
@Krzysztof1987 Jezu, co z Ciebie za typ. Weź się za robotę i cokolwiek sprawdź, zanim zaczniesz wypisywać mądrości prosto z własnej d... to znaczy głowy.
Edit: Dopiszę jeszcze, patentowany leniu, ta sytuacja była szeroko analizowana w mediach (karny w meczu z PSG), po prostu się wydarzyła i zdziwiła oglądających, ale Tobie nie chce się nawet poszukać, tylko piszesz "fake" albo "bajka". Wychodzisz na strasznie ograniczonego człowieczka.
1
@July_6_BcN Nie no, bez takich numerów. Zwracasz się do niego personalnie i oskarżasz o jakieś zaniechania całego pokolenia. Może on ma piątkę, skąd wiesz?
0
@Krzysztof1987 Może sam sobie poszukaj? Coś jeszcze mam za Ciebie, leniu, zrobić?
Masz na filmie pokazane, jak to wygląda, ale skoro Tobie się wydaje, że to niemożliwe, no to na pewno się nie wydarzyło. Niezły jesteś.
0
@Krzysztof1987 No tak, fizyka nie działa, bo Ty w nią nie wierzysz.
1
@KobeFR Jasne, taki z niego "żołnierz śmietankowych w LM", że tego gola uznał, dopiero VAR skorygował decyzję. Naprawdę, nie wstyd Ci tak manipulować?
1
@prodigy "DOTKNĄŁ piłkę i wbrew temu co napisałeś piłka PRZEMIEŚCIŁA się przed oddaniem właściwego strzału, a miała stać w bezruchu. "
No właśnie chyba nie :). Przed oddaniem strzału się nie przemieściła, za to po jego oddaniu dotknęła drugiej nogi. I to właśnie wtedy okazało się, że "(...) zasady są bardzo jasne: JEDNO, dotknięcie piłki. Nie dwa, nie trzy, nie półtora."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Jakchcesz "Już pomijając, że archivoVar jest super źródłem jak coś jest na naszą niekorzyść a oni piszą, że powinno być coś dla nas. Ale jak już jest odwrotnie to kuj z nimi xD"
To jest, imo, sedno sprawy. Kiedy przyznają nam rację - super, obiektywni, wypowiedzieli się mejweni. Kiedy zaś wykazują, że nasza korzyść jest jednak błędem sędziów - "Kto to k... w ogóle jest?!"
0
@qbsonFCBarca Więc może, zanim zaczniesz sypać tak zdecydowanymi opiniami, najpierw obejrzyj te karne. Unikniesz wtedy wychodzenia na... niemądrutkiego. Marciniak przecież gola uznał, to VAR zareagował i powiadomił go o naruszeniu przepisów. Może komuś zabrakło jaj, ale jak widać o wiele częściej niektórym brakuje rozumu i choćby odrobiny obiektywnego podejścia.
1
@don'T.R.I.P.e @elkamil Nie bądźcie dziećmi. Bramkarz wychodząc utrudnia zdobycie gola (a chyba i tak powtarza się tylko, kiedy gol nie padnie), zaś pomyłka zawodnika jest jego sprawą.
W dodatku to wyjście bramkarza też nie oznacza zawsze powtórki:
"Jeżeli piłka nie trafia do bramki lub odbija się od poprzeczki/słupka(ów) i pozostaje w grze, to rzut karny powtarza się tylko wtedy, gdy przewinienie bramkarza wywarło ewidentny wpływ na wykonawcę".
Konkretny przykład:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1165342/karny-dla-realu-powinien-byc-powtorzony-hiszpanie-rozwiewaja-watpliwosci
0
@_catalan Wyjaśnia niżej, że tutaj jednak nie było tego czujnika:
"Unlike FIFA comps, no impact sensor used here. Instead, camera triangulation used to determine impact.
Still, point stands. Video replay NOT used to determine double-touch."
3
@Comentateiro Nie sposób zgodzić się bardziej.
0
@Krzysztof1987 O takim:
0
@mkord No ale to chyba dobrze, że chcą, by było zgodnie z przepisami? Raz pieprzycie tutaj "A czemu ten ch... nie podszedł i nie sprawdził", a raz pretensje, że nie jest pewien i prosi VAR o weryfikację. Jak to się mówi - "Co byś nie zrobił, dupa zawsze z tyłu"...
1
@Lukiss Z żadnym, po prostu pan @Faro tak sobie zażyczył, bo chodzi o Real.
0
@ACMaldini3 Nic by nie zrobił, bo CR nie dotykał dwa razy piłki, tylko przy strzale tak silnie stawał nogą podstawną na murawie (tuż obok piłki), że ta wyrzucała piłkę delikatnie w górę. Fizyka. Szukasz na siłę kontrowersji, a argumentów żadnych.
0
@norbi77 No sorry, nie wysłałeś mi takiej samej, tutaj jest zoom, który pozwala dostrzec to, co VAR. Dużo złej woli musi być w Tobie, że tak się upierasz przy swojej ślepocie.