Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@smieszek Że zacytuję potężnego Juda: "FUT off".
:)
0
@norbi77 To prawda. Lepiej wyśmiewać własnych, jak u nas.
:)
0
@sokot To efekt traktowania go jak Viniciusa, rozzuchwalili go pobłażaniem i myślał, że może gadać, co chce.
0
@norbi77 Nie no, Ederson ostatnimi czasy nie błyszczy. Nie ma co cukrować.
1
@Sulimo Przy każdym innym pomyślałbym, że chodzi o jakąś seksi laskę. Ale, że to Ty, więc na bank wulkan. Albo jakiś nowy piłkarz Lecha.
:)
1
@Kgorecki2500 InPost dostarcza normalnie w soboty, nie jest to dodatkowo płatne, przynajmniej ze Smartem Allegro. W sensie, że paczki wysłane w piątek InPost dostarcza w sobotę do paczkomatów. Przynajmniej tak jest w moim przypadku :). W sumie to Allegro podaje, kiedy można spodziewać się paczki.
Jak jest w innych firmach, nie wiem.
Jeśli pytasz pod kątem podjęcia pracy, to również nie wiem.
0
@FcPortoFan1999 A ja, czy Rumak zaczął już pisać raport na Frederiksena.
0
@FcPortoFan1999 Jak to napisał jeden z fanów Lecha na KKSLech, "Tramwajarze za mocni dla Kolejorzy".
0
@Bernard777 Może się jeszcze rozkręci. Dziś jednak dał "popis".
0
@FcPortoFan1999 Była, bo przespał moment podania do partnera i potem się kompletnie zakrecił.
A na koniec ten "strzał". Kompromitacja.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że sobie nogi nie połamał o piłkę.
0
Lechu, Lechu, co ty robisz...
Mrozek dwoił się i troił, ale reszta pozorantów miała inne plany.
0
Ha ha, ROCHA.... Po raz trzeci.... Co to za pacan jest...
0
@FcPortoFan1999 No ale dwie akcje zmarnował i to bardzo dobre szanse.
1
@fart Takich właśnie "ostatnich słów" bym unikał :).
0
I Rocha pieprzy po raz drugi.
0
Ale Raków to spieprzył.
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie, jeszcze nie koniec. Dla Rakowa wystarczy parę minut, żeby zmarnować wszystko, na co pracowali przez kilkadziesiąt.
Edit: dla obecnego* Rakowa
30
@MesQueUnClub96 Przecież od dawna nie jest to żaden szok i od dziesiątek lat normalnie tak chodzą. Sam dziś widziałem jak wychodzili całym rzędem z przedszkola.
0
@Uukasz_93 Mecz się jeszcze nie skończył. Lech lubi się skompromitować bez powodu, ale ostatnio Raków też nie błyszczy i regularnie się ośmiesza.
Edit: Obie drużyny ostatnio przegrały w komediowy sposób i z teoretycznie komicznymi zespołami.
1
Uchodzili tego Lecha w końcu. Czyli teraz pewnie typowy zestaw Papszuna: murowanko, wyrównanie, a na koniec w papę.
0
@FcPortoFan1999 Był, imo oczywisty.
0
@PatrykBarca Rakowski Amorim.
0
@marcin62 O ile kojarzę, to był taki patch, "nieoficjalny", ale Sony zablokowało.
https://www.reddit.com/r/gaming/comments/1ienra6/sony_has_sent_a_dmca_takedown_for_the_bloodborne/
1
@norbi77 Co prawda, to prawda. Obrzydliwi z tym już są. Ale gracze też w dużej mierze sami sobie winni. "Podobają mi się melodie, które już raz słyszałem"...
0
Ale ten Amorim to sierota.
0
@FcPortoFan1999 Mnie się wydaje, że to jedynie kibice Lecha ubzdurali sobie jakiś "konflikt" nie mogąc znieść ciągłych bęcek w pewnym okresie, dodatkowo ubrdali sobie, że wejście na stadion, by kibicować swoim, to niehonorowe zachowanie. Honorowe jest za to zabranianie własnym braciom po szalu wchodzenia na trybuny, a nawet bicie opornych, którzy nie chcą słuchać "kumatych". Raków ma Lecha raczej w czterech literach.
5
@NeroTFP1 No i o co Ci chodzi hejterze? "Guardiola nie wiedział!" :)
0
@Borneo Propagandziści jak ja? Nie używasz nawet własnego mózgu (o ile coś tam jest), tylko lecisz z wyuczonych formułek, z odwetowego elementarza. Wskaż, gdzie tak głoszę propagandę. W jakich komentarzach ciągle trąbię tutaj, jak jest dobrze i jak dobrze robią? Przecież to Ty jesteś dyżurnym oszołomem, który tłumaczy każdy wałek, kłamstwo i niespełnioną obietnicę. Ja co najwyżej mogę stanąć w kontrze do Twoich bredni. Nie wstyd Ci tak zmyślać? Nie czujesz obrzydzenia do własnej plemiennej mentalności, która każe Ci za wszelką cenę walczyć w obronie kliki, która aktualnie rządzi? Bo do niej się "zapisałeś" i czujesz wewnętrzny przymus udowadniania za wszelką cenę, że nie możesz się mylić? Wykształcenie nie świadczy wcale o inteligencji, czego dowodem jesteś sam.
2
Cracovia jest groźna we własnym polu karnym.