Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Przerażające jest to, co człowiek napisał w tym komentarzu, bo jeśli jest to prawda, dowodzi jakiegoś wtórnego zidiocenia. Kolejność wykonywania działań była u mnie w podstawówce i to raczej w niższych klasach.
2
@Safrani Oglądałem kiedyś film o jego Stasi. Przerażające. I nie chodziło jedynie o brutalność itp. Na przykład wchodzili do mieszkań celów pod nieobecność domowników i zmieniali jakieś szczegóły - przestawiali doniczki, zdjęcia, uchylali okna itp. Drobne rzeczy, ale regularnie. Po jakimś czasie mieszkający w takiej kwaterze zaczynał myśleć, że traci zmysły.
1
To naprawdę przerażające:
I piszę to jako humanista.
3
@FCBparasiempre Mielke to była prawdziwa kurwa, po prostu bydlak bez skrupułów.
5
@Luciano99 Dziś już jedzie na Szczecin kilkoro takich, którzy myśleli podobnie :).
3
@BorzyKrzys Od kiedy Tuskowi przeszkadza, że ktoś czegoś nie powiedział, by twierdzić cos przeciwnego? :)
2
@Marian_Pazdzioch Podobno taki szyld wisi nad wjazdem na złomowisko u @Luciano99.
2
Ale CBA dziś zrobiło Środę Popielcową.
1
@RoberDzik Pocieszam się tylko tym, że to rura od kanalizacji.
0
@Damiain Przecież odniosłem się do VATu i loterii. Czytanie ze zrozumieniem proszę pana.
1
@Damiain Po prostu zobaczyli, że innym się udało, to czemu by nie spróbować. Ciekawe co z dzielną panią mecenas od loterii, co pozwy wysyła? :)
0
@FcPortoFan1999 A jednak podobno i Wojtka zawinęli. Tylko co on im powie? Że nie pamięta, bo nie słuchał? :)
2
@shinthps On przepisał cały komentarz od innego gości z tweeta. Nie ma tam ani słowa jego autorstwa.
Przy okazji, podobno Wojtka też zawinęli. Puls 160 i jeszcze ci mało? :)
Edit: Zerżnął stąd:
2
@D10SLEO Tusk by wtedy powiedział, że on da więcej :).
3
@gumaz Podałbyś chociaż źródło, a nie przepisujesz i udajesz, że to Twoje.
Przy okazji, to śmieszne, ale Wojtek Gola znowu został potraktowany jako NPC.
0
@FcPortoFan1999 Gola chyba znowu okazał się NPCem. Niby niewiarygodne, ale jednak jak najbardziej :)
0
@maroon Ale to co napisałeś jest tak prawdziwe... Moim zdaniem w dużej mierze celem jest zmęczenie petenta, żeby dał sobie spokój. Przebić się do człowieka przez ten system automatów czasami jest misją niemożliwą.
0
FAME CBA już wkrótce.
3
@Mario96w @adamek20151 @pt9 Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że na stronie Realu też jest taka stała grupa małych rozumków, którzy tych samych komentatorów posądzają o kibicowanie Barcelonie. Używają przy tym dosłownie takich samych argumentów: oho, cieszy się / nie cieszy się / cieszył się bardziej - w zależności od sytuacji. Kabaret.
0
@damianex10 Mylisz się. Któraś z drużyn może jeszcze przegrać. Tego nie przewidziałeś.
0
@HypeR Nie wiem, czy znajdą równie dobrego Blade'a jak Snipes. Choć mają przecież chłopa od wszystkiego, Anthonego Mackie. "Kapitan Blade" wkrótce w kinach.
9
@kuz Chyba, że nocą. Wtedy też nie widzi. Przynajmniej alkoholu.
1
@bartekvisca Na razie lideruje Lech. Zarówno Lech jak i Raków potrafią zagrać kuriozalne mecze, więc sprawa jest otwarta.
0
@Bernard777 W takim razie dobrze się stało. Nie lubię nielubiących :).
1
@Huck Bombą? Powiem więcej, nawet miną!
0
@FcPortoFan1999 To twierdzisz, że oni już dopinają swoich? Tak przy ludziach?
1
Fajnie Yamal to wystawił Lewandowskiemu.
0
@Lordzi Trafiło w krawędź.
0
Nie rozumiem, jak Lewandowski mógł to tak tragicznie uderzyć. Bardzo dobra wrzutka.
0
@Filipem To jeszcze karny, czerwona i komplecik.