Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Ale to co napisałeś jest tak prawdziwe... Moim zdaniem w dużej mierze celem jest zmęczenie petenta, żeby dał sobie spokój. Przebić się do człowieka przez ten system automatów czasami jest misją niemożliwą.
0
FAME CBA już wkrótce.
3
@Mario96w @adamek20151 @pt9 Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że na stronie Realu też jest taka stała grupa małych rozumków, którzy tych samych komentatorów posądzają o kibicowanie Barcelonie. Używają przy tym dosłownie takich samych argumentów: oho, cieszy się / nie cieszy się / cieszył się bardziej - w zależności od sytuacji. Kabaret.
0
@damianex10 Mylisz się. Któraś z drużyn może jeszcze przegrać. Tego nie przewidziałeś.
0
@HypeR Nie wiem, czy znajdą równie dobrego Blade'a jak Snipes. Choć mają przecież chłopa od wszystkiego, Anthonego Mackie. "Kapitan Blade" wkrótce w kinach.
9
@kuz Chyba, że nocą. Wtedy też nie widzi. Przynajmniej alkoholu.
1
@bartekvisca Na razie lideruje Lech. Zarówno Lech jak i Raków potrafią zagrać kuriozalne mecze, więc sprawa jest otwarta.
0
@Bernard777 W takim razie dobrze się stało. Nie lubię nielubiących :).
1
@Huck Bombą? Powiem więcej, nawet miną!
0
@FcPortoFan1999 To twierdzisz, że oni już dopinają swoich? Tak przy ludziach?
1
Fajnie Yamal to wystawił Lewandowskiemu.
0
@Lordzi Trafiło w krawędź.
0
Nie rozumiem, jak Lewandowski mógł to tak tragicznie uderzyć. Bardzo dobra wrzutka.
0
@Filipem To jeszcze karny, czerwona i komplecik.
2
@Gibbon_FCB Nie zatrzymuj się w połowie. W pojedynkę i z ławki rezerwowych.
1
Śląsk Wrocław zasłużenie utrzymuje pierwszą pozycję w tabeli. W przyszłym sezonie zwierzęta z zoo wreszcie sobie pojedzą.
0
@Arcybiskup A z Danielem Myśliwcem to nawet 2092. Potęga.
0
@zadafcb John Łysiena.
0
@Popitek12 Tam wszyscy są tak prawdziwi jak @Popitek12. Chyba nawet bardziej.
2
@Luciano99 Oraz zamykasz mieszkanie.
0
@Kgorecki2500 Nie piłuj gałęzi na której sam siedzisz :).
0
@esem91 Wierzę na słowo, bo teraz to jakiś ciąg znaków :).
0
@QUNJ Sprawdźmy:
0
@sevs "(...) to ja jestem Vinicius."
:)
0
Zagłębie jest przeklęte. Wdowiak popis :).
Edit: Jest kontrowersja i jedyna szansa dla Zaglębia.
Edit2: A jednak nie. Piast nie remisuje, Zagłębie tradycyjnie.
0
@sevs Mógłbyś przestać tak pajacować na meczach?
0
Ależ zawodnicy Zagłębia pokombinowali. Cała praca na nic.
13
@Luciano99 znowu niezrozumiany:
https://zapodaj.net/plik-kifw6nuyFj
:)
1
@BulaKG Wiadomo. Znany ze zdania: Ardian ma kordłę.
5
Panie Tomaszu Ćwiąkało. To jest wstyd, co Pan wygaduje. Przecież to był oczywisty faul i pewnie zostałby odgwizdany w innym miejscu boiska. Sędziowie sędziami, ale komentatorom powinno być WSTYD opowiadać takie bajki.
Edit: Pana kolega pełna żenada. Co jest z Wami nie tak ludzie?