0

@maroon Ale to co napisałeś jest tak prawdziwe... Moim zdaniem w dużej mierze celem jest zmęczenie petenta, żeby dał sobie spokój. Przebić się do człowieka przez ten system automatów czasami jest misją niemożliwą.

0

FAME CBA już wkrótce.

3

@Mario96w @adamek20151 @pt9 Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że na stronie Realu też jest taka stała grupa małych rozumków, którzy tych samych komentatorów posądzają o kibicowanie Barcelonie. Używają przy tym dosłownie takich samych argumentów: oho, cieszy się / nie cieszy się / cieszył się bardziej - w zależności od sytuacji. Kabaret.

0

@damianex10 Mylisz się. Któraś z drużyn może jeszcze przegrać. Tego nie przewidziałeś.

0

@HypeR Nie wiem, czy znajdą równie dobrego Blade'a jak Snipes. Choć mają przecież chłopa od wszystkiego, Anthonego Mackie. "Kapitan Blade" wkrótce w kinach.

9

@kuz Chyba, że nocą. Wtedy też nie widzi. Przynajmniej alkoholu.

1

@bartekvisca Na razie lideruje Lech. Zarówno Lech jak i Raków potrafią zagrać kuriozalne mecze, więc sprawa jest otwarta.

0

@Bernard777 W takim razie dobrze się stało. Nie lubię nielubiących :).

1

@Huck Bombą? Powiem więcej, nawet miną!

0

@FcPortoFan1999 To twierdzisz, że oni już dopinają swoich? Tak przy ludziach?

1

Fajnie Yamal to wystawił Lewandowskiemu.

0

@Lordzi Trafiło w krawędź.

0

Nie rozumiem, jak Lewandowski mógł to tak tragicznie uderzyć. Bardzo dobra wrzutka.

0

@Filipem To jeszcze karny, czerwona i komplecik.

2

@Gibbon_FCB Nie zatrzymuj się w połowie. W pojedynkę i z ławki rezerwowych.

1

Śląsk Wrocław zasłużenie utrzymuje pierwszą pozycję w tabeli. W przyszłym sezonie zwierzęta z zoo wreszcie sobie pojedzą.

0

@Arcybiskup A z Danielem Myśliwcem to nawet 2092. Potęga.

0

@zadafcb John Łysiena.

0

@Popitek12 Tam wszyscy są tak prawdziwi jak @Popitek12. Chyba nawet bardziej.

2

@Luciano99 Oraz zamykasz mieszkanie.

0

@Kgorecki2500 Nie piłuj gałęzi na której sam siedzisz :).

0

@esem91 Wierzę na słowo, bo teraz to jakiś ciąg znaków :).

0

@QUNJ Sprawdźmy:


0

@sevs "(...) to ja jestem Vinicius."
:)

0

Zagłębie jest przeklęte. Wdowiak popis :).
Edit: Jest kontrowersja i jedyna szansa dla Zaglębia.
Edit2: A jednak nie. Piast nie remisuje, Zagłębie tradycyjnie.

0

@sevs Mógłbyś przestać tak pajacować na meczach?

0

Ależ zawodnicy Zagłębia pokombinowali. Cała praca na nic.

13

1

@BulaKG Wiadomo. Znany ze zdania: Ardian ma kordłę.

5

Panie Tomaszu Ćwiąkało. To jest wstyd, co Pan wygaduje. Przecież to był oczywisty faul i pewnie zostałby odgwizdany w innym miejscu boiska. Sędziowie sędziami, ale komentatorom powinno być WSTYD opowiadać takie bajki.
Edit: Pana kolega pełna żenada. Co jest z Wami nie tak ludzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?