0

@BorzyKrzys A Amica? :).

0

@Popitek12 Spróbujcie czasem być PRZED.

1

@Salchent Dodajmy, że wznowił treningi po pięcioletniej kontuzji.

3

@Luciano99 Sony w tym roku daje to, co ma najlepszego. Najpierw Suicide Squad, a teraz to. W przyszłym miesiącu pewnie rzucą Concorda. Nie wiadomo, co pierwsze instalować.
Edit: Właśnie sobie pomyślałem, że oni mogliby przeportować ET z Atari z 1982 roku, jak tylko wygrzebią kartridże z wysypiska.

0

@Transu96 Przecież ma w nicku. Ty zresztą też nie lepszy.
:)

0

@michal26 No tak, gdyby był w momencie strzału tam, gdzie Ferran, to się mogę zgodzić. Choć skoro już o meczach z Realem piszemy, przypominam 0:4, gdzie co prawda dwa gole władował, ale potem zmarnował dwie cudowne okazje, z których ta pierwsza (na potencjalne 0:3) to straszliwe i niewytłumaczalne pudło.

2

@BARCA1899Messi Tam kurtkę. Już pas ściągał i się dzieci przestraszyły.

0

@michal26 No ale przecież ja temu nie przeczę. Jest napastnikiem, gra najwięcej w porównaniu do innych, którzy zajmują u nas tę pozycję. Odnoszę się jedynie do tej konkretnej sytuacji, bo to, że raz mu się udało, to nie dowód, że byłoby tak zawsze. Znacznie więcej razy w ogóle nie dochodził w takich przypadkach do sytuacji strzeleckiej, bo po prostu już nie te lata. U nas (zresztą nie tylko, chyba u kibiców wszystkich klubów) często w takich przypadkach część ludzi od razu zaczyna hołdować zasadzie, że najlepsi są ci, którzy aktualnie nie grają. Ale jakby grali, to ho ho.

0

@Zoker No wyłączyli i dlatego się udało. O co Ci chodzi?

0

@aspr1me I Gale.

0

@michal26 Chłopie, ale co to ma wspólnego z omawianą konkretną sytuacją? To ile takich właśnie - ale udanych - akcji już przeprowadził? A ile karniaczków miał, by liderować? Naprawdę nie wiesz już jak masz wybrnąć z twarzą i uciekasz się do wszystkiego...

0

@SinMistico Na pewno. A nawet dwa. Jak zwykle najlepsi są ci, którzy aktualnie nie grają.

0

@michal26 To, że mecz z Realem to całkiem inny mecz. A Ty zdaje się chcesz zrobić regułę z jednej sytuacji bramkowej sugerując, że zawsze tak będzie. Więcej Lewandowskiemu nie wychodzi, niż wychodzi. Tak jak Ferranowi. A w tej sytuacji tutaj Lewandowskiego pewnie by nie było, bo jest za wolny. Zostałby dogoniony albo - co jest bardziej pewne - w ogóle by nie dał rady tak pójść.

0

@michal26 Ale nie gramy dziś z Realem. Chyba zauważyłeś?

0

@koziar Nie strzeliłby, bo w ogóle nie doszedłby do takiej sytuacji. Jest za wolny.

0

@FcPortoFan1999 A tam czołówka ligi. Od razu ćwierćfinały LM!

1

@jacobFCB Silnych ludzi oraz tacek.

0

@takisobiektos Wszystkie mają. Tylko mało kto chce ryzykować i woli stawiać na "sprawdzonych" weteranów. Ten 17latek grałby do tej pory w rezerwach, gdyby bieda nie przycisnęła klubu i nie było innego wyjścia, niż stawianie na takich młokosów. Ciekawe ilu podobnych przepadnie, bo nie dostanie takiej szansy?

Poza tym Alan uargumentował swoje twierdzenie czymś więcej niż tylko szerokim składem. Odniosłem się do Twojej tezy o wrzuceniu piłkarza z jego czasów do obecnych, bo nie ma ona sensu. Taki piłkarz miałby do dyspozycji wszystkie te wynalazki, które obecnie funkcjonują w futbolu i doszedłby do takiej samej lub podobnej formy jak współcześni zawodnicy. Różnica na plus tkwiłaby być może w mentalności, a na minus w prowadzeniu się - choć obecnie też nie jest z tym tak rózowo.

2

@VegetaPolska Powtarzam, Siri to nie jest prawdziwa osoba.

0

@takisobiektos "Już to wczoraj napisałem że to jest takie gadanie, wrzuć piłkarza z jego czasów do obecnych to padnie po 10 minutach."
"Macie szersze składy niż kiedykolwiek, więcej dostępnych zmian niż kiedykolwiek, dostajecie więcej pieniędzy niż kiedykolwiek, macie najlepszych fizjoterapeutów, najlepszą technologię do dyspozycji. Wszystko na najwyższym poziomie."
Ale rozumiesz różnicę?

0

@Mitch_Atleta Jak każdy, kto powinien się zbadać.

0

@Sulimo A Ty weź naucz się czytać ze zrozumieniem, bo pewnie nawet nie zastanowiłeś się, co czytasz. Normą jest śpiew zawodników i prezesa? Właśnie sam się skompromitowałeś.

1

@Mitch_Atleta Koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Jest szansa, że ktoś Ci pomoże.

1

@Sulimo Nie to, co zawodnicy Lecha i jego prezes śpiewający na mistrzowskiej fecie "Raków cwel" albo klub sprzedający szaliki z "Jebać Raków". To dopiero klasa.

1

@Safrani No to kolejny spec z karuzeli. Potem niech Stokowca wezmą, a na koniec Rumaka, bo chyba jest już wolny, albo niedługo będzie. Czytałem gdzieś jak się kibice Lecha cieszą, że idzie sobie w.... dal.

0

@Tasde Było tutaj już kilka razy tłumaczone, dlaczego wzywali głównego do monitora. Przestań bić pianę o nic.
https://www.fcbarca.com/124420-dlaczego-sedzia-glowny-podszedl-do-monitora-przy-akcji-ze-spalonym.html

1

@Danny Gaucho Kury mają mnóstwo jaj i co im z tego przychodzi? Jaja są przeceniane.

1

@blakkudium A nawet ci, którzy okazali się godni, często są szybko i brutalnie weryfikowani. To nie jest liga dla miękkich ludzi.

3

@FCB_dimiC On ogląda własne mecze. Nie wtrącaj się.

0

@BarcaFan20048989 Dobry i do rany przyłóż. Tej, którą sam wcześniej spowodował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?