0

@MaVii Myślę, że to może być Denis Załęcki.

2

@Ojciec5tkidzieci "(...) pięknych kreaturach (...)"
Jak pochwalić i obrazić w dwóch słowach :)

"Jedyny dobry film jaki oglądałem o tych pięknych kreaturach to "Armia Wilków"."
Bez przesady, a seria "Underworld"? Ze szczególnym wskazaniem na "Bunt Lykanów".

12

@Criss18Barca W sensie, że walisz teraz tylko wódę?

2

@kubix05 Pewnie, że tak. Ciepłe i się nie gubiły. Gorzej, jak się bawiło w nich śniegiem, bo zaraz namakały i nie było szans, żeby ręce nie zmarzły.

2

@Iniesta8i Wypchana kapibara wygląda tak samo jak żywa, a nie musi jeść.

1

@Hosh To sobie utnij.

1

@Dieselzor Ale to nie jest żadna okoliczność łagodząca.

1

@Yoshi94 Po co ma czekać i marnować czas, aż córka dobije expa?

1

@wojopancer Nie wiem, jeszcze nie jadłem. Trzeba by Książula zapytać.

1

Tęskniłem za tymi "popisami" w polu karnym w Ekstraklasie. Strzał z 5 metrów obok bramki.

3

@Ojciec5tkidzieci Zjawisko znane i opisane:


0

@as25cule Jak zawsze u Wojtka. Za każdym razem może, ale ten przeklęty pech...

0

Trzeba szukać pozytywów. Wojtek bez kartki tym razem. Przeciwnik był za daleko. Choć to w polu karnym, więc byłaby tylko jedenastka.

0

@La Pulgaa Na pewno. Wojtek rzuca się zawsze i g... z tego wychodzi. Poza faulami i kartkami.

0

U Peni byłyby krótkie rączki, ale u Wojtka strzał nie do obrony.

0

@yoli No, mógł podawać w ostro.

0

@Kapitan hawk Bo dziś Dembele jest Robert.

3

Boże, Robert. Jesteś Dembele.

0

@Luciano99 Podejrzewam, że w takiej pozycji ciężko się biega. Ale możesz mnie wyprowadzić z błędu.

38

Słaby ten bramkarz Atalanty. Pozwolił się minąć. Wojtek by Yamalowi wyrwał nogi wślizgiem.

1

@FioletoweOczy To prawda. Muszą zatrudnić Roberta Karasia. On się na tym zna.

1

@Solenya Przekręć monitor w którąś stronę. Wprawdzie jeden róg będzie jeszcze dalej, ale za to drugi bliżej. Zawsze coś.

0

@Comentateiro A Szczęsny nie widział tunelowo, dlatego go skasował? Szczęsny widział sytuację przed sobą, a Balde patrzył na piłkę. Czemu nie powiesz, że Szczęsny widząc, że Balde sobie poradzi, nie odpuścił, tylko leciał jak debil do końca? Przecież nie patrzył "tunelowo", miał lepszy ogląd sytuacji wg Ciebie. To nie pierwszy taki numer Wojtka i nie pierwszy z takim samym skutkiem. Taki jesteś bez emocji, że w innym komentarzu wprost napisałeś, że dwa stracone gola to wina obrońców, nie Wojtusia, kiedy z Balde po prostu źle ocenił sytuację i tyle.
Balde zachował się jak obrońca, gdyby odpuścił, a Wojtuś by spieprzył sprawę, to wszyscy by na obrońcy psy wieszali.
Jak napisałeś, dyskusja nie ma sensu.

1

@Delmonic123 Nieznajomość sposobu w jaki dział VAR widać w tym, co piszesz. Sędzia nie podchodzi sobie do monitora, kiedy ma ochotę, a wtedy, kiedy wzywają go sędziowie VAR.
"Odnosząc się do twojej ewidentnej niewiedzy, nie dopowiadaj sobie historii z własnej głowy. "
Co to za bełkot? W jaki sposób odnosi się do mojej wypowiedzi? Idź rozsiewać głupotę gdzie indziej.

0

@Comentateiro Przestań bredzić. Balde był skoncentrowany na piłce, widział ją, przyjął, opanował i został skasowany przez Szczęsnego, który widział wszystko, a mimo to leciał dalej. Może za połowę jeszcze niech wybiega, bo coś mu się w głowie uroiło? Nie był w polu karnym, żeby sobie krzyczeć "zostaw". Co jest z wami nie tak, że bronicie Wojtusia za wszelką cenę i z wszystkiego go uniewinniacie? Odwaliło mu i postanowił odegrać Neuera z opłakanym skutkiem.

4

@Damian11 Niestety wkroczył Szczęsny i wiadomo, friendly fire.

3

@esem91 Dokładnie. Na to samo zwróciłem uwagę. Benefica gra dalej, a ten staje i unosi łapę. Trener powinien zakończyć im te zabawy w sędziowanie.

2

@Delmonic123 Nie dopowiadaj sobie historii z własnej głowy. Odniosłem się jedynie do Twojej ewidentnej niewiedzy w jaki sposób działa system VAR.

0

@qbsonFCBarca Nie wątpię, że kibice Realu w takich przypadkach za każdym razem powtarzają sobie to samo, a my wtedy piszemy "jak tak można wygrywać, klub bez zasad, honoru, itp". No ale tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono, a koszula zawsze bliższa ciału.

2

@Delmonic123 Musisz dowiedzieć się, kiedy sędzia podchodzi do monitora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?