0

Ale ten Amorim to sierota.

0

@FcPortoFan1999 Mnie się wydaje, że to jedynie kibice Lecha ubzdurali sobie jakiś "konflikt" nie mogąc znieść ciągłych bęcek w pewnym okresie, dodatkowo ubrdali sobie, że wejście na stadion, by kibicować swoim, to niehonorowe zachowanie. Honorowe jest za to zabranianie własnym braciom po szalu wchodzenia na trybuny, a nawet bicie opornych, którzy nie chcą słuchać "kumatych". Raków ma Lecha raczej w czterech literach.

5

@NeroTFP1 No i o co Ci chodzi hejterze? "Guardiola nie wiedział!" :)

0

@Borneo Propagandziści jak ja? Nie używasz nawet własnego mózgu (o ile coś tam jest), tylko lecisz z wyuczonych formułek, z odwetowego elementarza. Wskaż, gdzie tak głoszę propagandę. W jakich komentarzach ciągle trąbię tutaj, jak jest dobrze i jak dobrze robią? Przecież to Ty jesteś dyżurnym oszołomem, który tłumaczy każdy wałek, kłamstwo i niespełnioną obietnicę. Ja co najwyżej mogę stanąć w kontrze do Twoich bredni. Nie wstyd Ci tak zmyślać? Nie czujesz obrzydzenia do własnej plemiennej mentalności, która każe Ci za wszelką cenę walczyć w obronie kliki, która aktualnie rządzi? Bo do niej się "zapisałeś" i czujesz wewnętrzny przymus udowadniania za wszelką cenę, że nie możesz się mylić? Wykształcenie nie świadczy wcale o inteligencji, czego dowodem jesteś sam.

2

Cracovia jest groźna we własnym polu karnym.

1

@pikass14 Jeśli właściciel kabla sam oferuje net, warto by z nimi pogadać, bo dziwne te oferty są. tzn. ta druga 700/50? Bez sensu jest skonstruowana przy światłowodzie. Ale z własnego doświadczenia, te 400 zupełnie Ci wystarczy. U mnie mam konsolę, dwa kompy, 3 dekodery TV Netii, kilka telefonów, itp. Działa wszystko bez problemu. Ograniczać Cię i tak będzie przepustowość serwerów z których ściągasz, a czy gra będzie ssana 2h czy 3-4 to nie ma chyba aż takiego znaczenia. A większy upload może się przydać.

0

@Borneo Ja myślę, że ta kasa z KPO idzie przede wszystkim na takich propagandzistów jak Ty.

5

@Katalończyk 99 W dodatku nie wynajmuje mieszkania, znaczy zaradny.

0

@pikass14 Ale to firmy Ci tak mówią? To jest ich światłowód, czy dzierżawią? Bo ja mam od Netii, 1000/300, a max jest około 450. Kabel jest Nexery i sami jej technicy powiedzieli mi (po zawarciu umowy niestety), że wystarczyłoby 600, bo i tak szybciej nie będzie. A Netia na tym dzierżawionym łączu oferowała 1000. Tak więc ja tam byłbym ostrożny z tymi obietnicami firm.

0

@reloaded Złota bluza, czarne spodnie, w Niemczech... Jesteś pewien, że to Barcy? Może kupiłeś ciuchy BVB, też zaczyna się od "B"? :)

1

@pikass14 Ustal najpierw, jakie są faktyczne transfery na tym kablu. bo może te 400 to i tak będzie max, nawet jeśli weźmiesz 700.

2

"Marca: Barcelona przestała rozmawiać z De Jongiem o przedłużeniu jego umowy"
Bardzo dobrze. Najlepiej wrócić do nich, jak się ta umowa zakończy. Po to, by raz jeszcze podziękować mu za lata gry i życzyć powodzenia.

1

@FcPortoFan1999 @2-1Fan1999?

2

@Kgorecki2500 "Odpowiem w języku dyplomacji jak przystało na, być może przyszłego dyplomatę - niech s*******a"
O to właśnie chodzi w dyplomacji. W taki sposób mówisz im, aby szli do diabła, żeby cieszyli się z podróży.

2

@vangoor "(...) jak masz okazję to musisz odrąbać łeb, bo inaczej odrośnie (...)"
Słyszałeś o hydrze? Pomijając, że Twój wpis nie ma w ogóle sensu, bo niby jak ma odrosnąć przed ucięciem?

0

@Davideq Tutaj jest dobry przykład zwolnienia online:
https://x.com/maciejos00/status/1888542062087204895
:)

0

@A4ron Grealish i Maguire stworzyliby zabójczy duet.

3

@ali3gator Ta, ale długo się gotuje.

0

@626 Dembele nie przyszedłby na galę jak Vinicius, ale on dlatego, że by zaspał, albo nie wiedział, że jest.

0

@FcPortoFan1999 Ma potencjał na snajpera Lechii.

0

@MysticCat Nie podałeś gatunku, więc polecam Astro Bota. Przekozacki jest.

0

@NeroTFP1 Szafa do wora, a wór do jeziora.

0

@Mitch_Atleta Stłuczenie ego. Mnie najbardziej drażni u niego to notoryczne sędziowanie. Nie patrzy, co się dzieje, nie idzie za akcją, tylko podnosi łapę. Za każdym razem. Musi się tego wyzbyć, inaczej będą dalej ciężary.

0

@Rastafarnianin Niezły jesteś koleś. Coś jeszcze zmanipulujesz?

1

@Batys Z Koszalina.

0

@Pawel13sz Chodzi o te maluchy z przodu? bardzo możliwe.

6

@jacobFCB Trzeba podesłać Laporcie, on lubi takie triki.

0

@kamiVeB Sorki, zapomniałem, że oglądam z poślizgiem, bo musiałem afknąć.

1

Nie mogę patrzeć na tego de Jonga. Co to za ślimak i hamulec.

2

@kulek22 Wg mnie był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?