2

@Adran360 Pewnie chorował już wcześniej, mogłeś uśpić, a nie tyle lat się męczył.

0

@tadzik447 Przecież nadal może tak być. Na chwilę obecną jesteśmy na 3 miejscu. Zobaczymy, jak nam pójdzie jutro z Sevillą. Nie z takimi asami już w tym sezonie przewaliliśmy. Za mało pokory, za dużo myślenia życzeniowego. Nie tak dawno byliśmy pierwsi z konkretną przewagą nad kolejnym zespołem. Na razie żaden to klops.

0

@clyde Wygrana też jeszcze nie jest, więc nie wiem, gdzie tutaj widzisz klops?

14

Odnoszę wrażenie, że gdyby Viniciusowi pozwolono wnosić nóż na boisko, to po każdej sytuacji, która nie poszła po jego myśli, on by się ciął. Albo innych.

0

@Maks91 Musisz przedyskutować tę opinię z @patrickk103, bo on uważa, że jest inaczej.

0

@patrickk103 A ja tak sobie przeglądam relację z meczu u nich i jest mnóstwo osób, które piszą, że karny się należał i że słabo grają. Ale rozumiem, że nie pasowałoby to do Twojej tezy, że u nas sami mądrzy, piękni i dobrzy, a tam głupota i brzydota. Albo po prostu czytasz tylko to, co podchodzi pod z góry założoną narrację.

0

@MeS5i_99 Stempel w polu karnym - "nie powinno być karnego". Skąd wy się bierzecie? Faul to faul, bez piłki to nadal faul.

0

@MaVii Myślę, że to może być Denis Załęcki.

2

@Ojciec5tkidzieci "(...) pięknych kreaturach (...)"
Jak pochwalić i obrazić w dwóch słowach :)

"Jedyny dobry film jaki oglądałem o tych pięknych kreaturach to "Armia Wilków"."
Bez przesady, a seria "Underworld"? Ze szczególnym wskazaniem na "Bunt Lykanów".

12

@Criss18Barca W sensie, że walisz teraz tylko wódę?

2

@kubix05 Pewnie, że tak. Ciepłe i się nie gubiły. Gorzej, jak się bawiło w nich śniegiem, bo zaraz namakały i nie było szans, żeby ręce nie zmarzły.

2

@Iniesta8i Wypchana kapibara wygląda tak samo jak żywa, a nie musi jeść.

1

@Hosh To sobie utnij.

1

@Dieselzor Ale to nie jest żadna okoliczność łagodząca.

1

@Yoshi94 Po co ma czekać i marnować czas, aż córka dobije expa?

1

@wojopancer Nie wiem, jeszcze nie jadłem. Trzeba by Książula zapytać.

1

Tęskniłem za tymi "popisami" w polu karnym w Ekstraklasie. Strzał z 5 metrów obok bramki.

3

@Ojciec5tkidzieci Zjawisko znane i opisane:


0

@as25cule Jak zawsze u Wojtka. Za każdym razem może, ale ten przeklęty pech...

0

Trzeba szukać pozytywów. Wojtek bez kartki tym razem. Przeciwnik był za daleko. Choć to w polu karnym, więc byłaby tylko jedenastka.

0

@La Pulgaa Na pewno. Wojtek rzuca się zawsze i g... z tego wychodzi. Poza faulami i kartkami.

0

U Peni byłyby krótkie rączki, ale u Wojtka strzał nie do obrony.

0

@yoli No, mógł podawać w ostro.

0

@Kapitan hawk Bo dziś Dembele jest Robert.

3

Boże, Robert. Jesteś Dembele.

0

@Luciano99 Podejrzewam, że w takiej pozycji ciężko się biega. Ale możesz mnie wyprowadzić z błędu.

38

Słaby ten bramkarz Atalanty. Pozwolił się minąć. Wojtek by Yamalowi wyrwał nogi wślizgiem.

1

@FioletoweOczy To prawda. Muszą zatrudnić Roberta Karasia. On się na tym zna.

1

@Solenya Przekręć monitor w którąś stronę. Wprawdzie jeden róg będzie jeszcze dalej, ale za to drugi bliżej. Zawsze coś.

0

@Comentateiro A Szczęsny nie widział tunelowo, dlatego go skasował? Szczęsny widział sytuację przed sobą, a Balde patrzył na piłkę. Czemu nie powiesz, że Szczęsny widząc, że Balde sobie poradzi, nie odpuścił, tylko leciał jak debil do końca? Przecież nie patrzył "tunelowo", miał lepszy ogląd sytuacji wg Ciebie. To nie pierwszy taki numer Wojtka i nie pierwszy z takim samym skutkiem. Taki jesteś bez emocji, że w innym komentarzu wprost napisałeś, że dwa stracone gola to wina obrońców, nie Wojtusia, kiedy z Balde po prostu źle ocenił sytuację i tyle.
Balde zachował się jak obrońca, gdyby odpuścił, a Wojtuś by spieprzył sprawę, to wszyscy by na obrońcy psy wieszali.
Jak napisałeś, dyskusja nie ma sensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?