Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Delmonic123 Nieznajomość sposobu w jaki dział VAR widać w tym, co piszesz. Sędzia nie podchodzi sobie do monitora, kiedy ma ochotę, a wtedy, kiedy wzywają go sędziowie VAR.
"Odnosząc się do twojej ewidentnej niewiedzy, nie dopowiadaj sobie historii z własnej głowy. "
Co to za bełkot? W jaki sposób odnosi się do mojej wypowiedzi? Idź rozsiewać głupotę gdzie indziej.
0
@Comentateiro Przestań bredzić. Balde był skoncentrowany na piłce, widział ją, przyjął, opanował i został skasowany przez Szczęsnego, który widział wszystko, a mimo to leciał dalej. Może za połowę jeszcze niech wybiega, bo coś mu się w głowie uroiło? Nie był w polu karnym, żeby sobie krzyczeć "zostaw". Co jest z wami nie tak, że bronicie Wojtusia za wszelką cenę i z wszystkiego go uniewinniacie? Odwaliło mu i postanowił odegrać Neuera z opłakanym skutkiem.
4
@Damian11 Niestety wkroczył Szczęsny i wiadomo, friendly fire.
3
@esem91 Dokładnie. Na to samo zwróciłem uwagę. Benefica gra dalej, a ten staje i unosi łapę. Trener powinien zakończyć im te zabawy w sędziowanie.
2
@Delmonic123 Nie dopowiadaj sobie historii z własnej głowy. Odniosłem się jedynie do Twojej ewidentnej niewiedzy w jaki sposób działa system VAR.
0
@qbsonFCBarca Nie wątpię, że kibice Realu w takich przypadkach za każdym razem powtarzają sobie to samo, a my wtedy piszemy "jak tak można wygrywać, klub bez zasad, honoru, itp". No ale tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono, a koszula zawsze bliższa ciału.
2
@Delmonic123 Musisz dowiedzieć się, kiedy sędzia podchodzi do monitora.
0
@qbsonFCBarca Skoro na Yamalu był, to tam tym bardziej.
0
@Rupert_Haubica Oni pewnie rozumują podobnie.
0
@Nazio_87 Doprecyzuj, że gole strzelone Benefice, bo będą jaja.
0
@MessiForeverTheBest Nie powinna.
5
Tutaj karny, a jak Getafe Kounde powalało na glebę, to hiszpańscy mistrzowie nic nie widzieli.
1
@Comentateiro Na dupie miał dwie piłki. To Szczęsny skasował Balde, który piłkę już przyjął i ja kontrolował. Po co zmyślasz?
2
Tak jest! Nie dajemy się! Nie pozwolimy sobie wygrać! :)
3
No i co Szczęsny, i co? Myślałeś, że jesteś najlepszy w prokurowaniu bramek? No to patrz!
0
@MesQueUnClub96 Włodarczyk: "Pedri zbyt szybko ruszył do przodu i podał zbyt blisko bramki, przez co dobrze ustawiony Lewandowski nie miał szans na dojście do piłki."
0
@kejdzi Spokojnie, Wojtek się jeszcze rozkręci :).
0
@ACRAB95 Jaka jest wina Balde? Że zachował się tak, jak powinien? Obserwował piłkę, nie dopuścił do przejęcia jej przez przeciwnika, co więcej, przyjął ją i kontrolował. A wtedy Wojtek go wyciął.
0
@BorzyKrzys Przestań te głupoty wypisywać. To działa w polu karnym, a i to nie zawsze. Balde zrobił to, co powinien. Obserwował piłkę, przyjął ją i kontrolował. Wtedy wkroczył Wojciech, który obserwował co? Nie ma usprawiedliwienia dla Szczęsnego. Może niech za połowę jeszcze wybiega?
2
@GeneralXavi Gorzej, gdyby zapomniał, w której jest drużynie.
0
@GeraltzKatalonii Jak się nad tym zastanowisz, to logiczne. Normalnie mu nie wychodzi, to szuka innych sposobów. Wiesz, jakie słowa przypisuje się Einsteinowi:
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów." :)
0
@BorzyKrzys Przecież Balde przyjął już tę piłkę, miał ją pod kontrolą, wtedy Szczęsny go ściął. O czym Ty piszesz?
1
@norbi77 Dokładnie. Na co w takim razie patrzył Wojciech, bo Balde na piłę i ją przejął.
0
@jedrek7000 Tam Flick, Wojtek nieźle kasuje swoich :).
0
@ali3gator I przy okazji Wojciech wyciął przeciwnika na czerwo. Występ kompletny.
0
@kazbychu Być może, ale sędzia nie może podchodzić do monitora, bo ma taką zachciankę. Musi go do niego wezwać VAR. Niestety, ale tak jest.
0
@MarianekFCB Albo Hitchcocka: "Bramkarz mecz powinien zaczynać trzęsieniem ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć".
0
@ali3gator Nie dziwię mu się. Teraz musi się jeszcze oglądać, czy nie nadbiega Szczęsny.
0
@Ptasior "(...) tylko trzeba zacząć grać swoje"
A nie gramy? :)
0
@wyrek I dobrze. Przecież z jego zdrowiem Wojtek by go zabił.