2

@BezglutenowyPedri "Dzisiejszą powiedzmy, że można wybronić (...)"
Niczego nie trzeba bronić i żadne "powiedzmy". Każdy, kto obejrzy sobie tę sytuację, a nie będzie opisywał, co się mu wydawało, że widział, uzna, że był bez szans. Pech.

1

@Criss18Barca Czyli to nie Peszko przynosił peszka.

0

@axegrinder Miał też duży udział w bramce straconej, ale to po prostu pech, a nie błąd.

1

@wyrek Właśnie odtworzyłem sobie ten moment i piszesz nieprawdę. Piłka była już kopnięta i wyskoczył w momencie, kiedy odbiła się od nogi Araujo, uderzyła w murawę i po takim koźle wystrzeliła w górę. Nie miał żadnych szans jej sięgnąć. Po prostu pech. Nie pisz o tym, co Ci się wydawało, że widziałeś, ale sprawdź.

0

@Foton To nie Inspektor Gadget. "Nogi, nogi Gadgeta!"

2

@wyrek Piłka szła w górę, więc chciał ją złapać. W trakcie skoku zrozumiał, że nie ma szans przy takiej paraboli lotu i zrezygnował. Proste.

1

@Bartula Nieprawda. Jego wiek najbardziej obnaża Kamil Gala :).

0

@APTAPT A co to ma do rzeczy? Twój komentarz jest totalnie z dupy i w żaden sposób nie odnosi się do tego, co on napisał.

1

@Kitek1640 Ale Szczęsnemu to byś wręczył co? Niektórzy z was są jak Kamil Gala, jedna narracja, niezależnie od faktów.

0

@Dosq Nie tylko dzisiaj.

1

Do boju Puszczo! Musisz walczyć o pozostanie w Ekstraklasie!
Edit: No to nieźle walczysz... W takim razie proponuję dogadać z Mielcem czas i miejsce fety z okazji awansu do 1 Ligi.

1

@Azi Albo Inter.

1

@Jackazz Tomaszewskiego? Z jakiego powodu?
:)

0

@FcPortoFan1999 Teraz tylko Puszcza musi wygrać z Lechem i wszystko ułoży się po mojej myśli. Zarówno góra jak i dół tabeli :).

0

Stal Mielec osiągnęła swój cel. Jest 18.

1

@Kgorecki2500 Utrzymania w elicie strefy spadkowej mam nadzieję :).

1

@Kgorecki2500 Też tak myślę. Podoba mu się pobyt w strefie spadkowej.

1

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że stanie na wysokości zadania. Mielec, Śląsk i Lechia - to optymalne trio do wzmocnienia 1 Ligi.

3

Należał się Śląskowi ten gol, za to wcześniejsze pchnięcie w plecy w polu karnym Zagłębia wrocławskiego napastnika i wybicie go z rytmu, przez co stracił okazję do zdobycia gola.

6

@Kessie Potem dupa piecze, co?

1

Stal Mielec w tym momencie na swoim wymarzonym, 18 miejscu.

0

@FcPortoFan1999 Podobno za któregoś faraona w Egipcie taka była.

0

@Consigliere Na razie walczą o 18.

1

@Hosh Brzmi jak typowy plan Pogoni.

0

@FcPortoFan1999 Nie, porno.
:)

1

O nie, Koczergin zaatakował polskie Lotto!

0

@FcPortoFan1999 "Nie oglądam takich rzeczy."
Kłamstwo. Ty oglądasz wszystko.

0

@TR3YWAY Będą śmiechy jak się wszyscy wkur... i Ci 2 wspólnie nastukają :).

0

@FcPortoFan1999 Stara myśliwska zasada - strzela się po to, żeby trafić :).

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ilość zdobytych trofeów na ilość możliwych w trakcie rządów Rutków i Klimczaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?