Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BezglutenowyPedri "Dzisiejszą powiedzmy, że można wybronić (...)"
Niczego nie trzeba bronić i żadne "powiedzmy". Każdy, kto obejrzy sobie tę sytuację, a nie będzie opisywał, co się mu wydawało, że widział, uzna, że był bez szans. Pech.
1
@Criss18Barca Czyli to nie Peszko przynosił peszka.
0
@axegrinder Miał też duży udział w bramce straconej, ale to po prostu pech, a nie błąd.
1
@wyrek Właśnie odtworzyłem sobie ten moment i piszesz nieprawdę. Piłka była już kopnięta i wyskoczył w momencie, kiedy odbiła się od nogi Araujo, uderzyła w murawę i po takim koźle wystrzeliła w górę. Nie miał żadnych szans jej sięgnąć. Po prostu pech. Nie pisz o tym, co Ci się wydawało, że widziałeś, ale sprawdź.
0
@Foton To nie Inspektor Gadget. "Nogi, nogi Gadgeta!"
2
@wyrek Piłka szła w górę, więc chciał ją złapać. W trakcie skoku zrozumiał, że nie ma szans przy takiej paraboli lotu i zrezygnował. Proste.
1
@Bartula Nieprawda. Jego wiek najbardziej obnaża Kamil Gala :).
0
@APTAPT A co to ma do rzeczy? Twój komentarz jest totalnie z dupy i w żaden sposób nie odnosi się do tego, co on napisał.
1
@Kitek1640 Ale Szczęsnemu to byś wręczył co? Niektórzy z was są jak Kamil Gala, jedna narracja, niezależnie od faktów.
0
@Dosq Nie tylko dzisiaj.
1
Do boju Puszczo! Musisz walczyć o pozostanie w Ekstraklasie!
Edit: No to nieźle walczysz... W takim razie proponuję dogadać z Mielcem czas i miejsce fety z okazji awansu do 1 Ligi.
1
@Azi Albo Inter.
1
@Jackazz Tomaszewskiego? Z jakiego powodu?
:)
0
@FcPortoFan1999 Teraz tylko Puszcza musi wygrać z Lechem i wszystko ułoży się po mojej myśli. Zarówno góra jak i dół tabeli :).
0
Stal Mielec osiągnęła swój cel. Jest 18.
1
@Kgorecki2500 Utrzymania w elicie strefy spadkowej mam nadzieję :).
1
@Kgorecki2500 Też tak myślę. Podoba mu się pobyt w strefie spadkowej.
1
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że stanie na wysokości zadania. Mielec, Śląsk i Lechia - to optymalne trio do wzmocnienia 1 Ligi.
3
Należał się Śląskowi ten gol, za to wcześniejsze pchnięcie w plecy w polu karnym Zagłębia wrocławskiego napastnika i wybicie go z rytmu, przez co stracił okazję do zdobycia gola.
6
@Kessie Potem dupa piecze, co?
1
Stal Mielec w tym momencie na swoim wymarzonym, 18 miejscu.
0
@FcPortoFan1999 Podobno za któregoś faraona w Egipcie taka była.
0
@Consigliere Na razie walczą o 18.
1
@Hosh Brzmi jak typowy plan Pogoni.
0
@FcPortoFan1999 Nie, porno.
:)
1
O nie, Koczergin zaatakował polskie Lotto!
0
@FcPortoFan1999 "Nie oglądam takich rzeczy."
Kłamstwo. Ty oglądasz wszystko.
0
@TR3YWAY Będą śmiechy jak się wszyscy wkur... i Ci 2 wspólnie nastukają :).
0
@FcPortoFan1999 Stara myśliwska zasada - strzela się po to, żeby trafić :).
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ilość zdobytych trofeów na ilość możliwych w trakcie rządów Rutków i Klimczaków.