0

0

@norbi77 Nie, nie wiesz. Życzysz, żeby jedni zwyrodnialcy znęcali się nad innym. A kto nad nimi? Ty zdajesz sobie sprawę, za co ludzie czasem siedzą? Kiedy piszecie takie rzeczy, to aż mi mowę odbiera. Widać, że nie macie pojęcia o tym środowisku.

2

@gumaz Tak. Sprawcą był @Kessie. Wiadomo więc o jakie rękoczyny chodziło.

0

@AlwaysBlaugrana A mnie się wydaje, że właśnie przez zaangażowanie posłów i działaczy przewalił. Znacznie lepiej by wyszedł, gdyby się schowali i przestali mu "pomagać".

1

@Pawel13sz Ja też. Koszt nieduży, a miasto ładne.

0

@norbi77 "Powinien gnić w więzieniu z najgorszymi zwyrolami. Ma 20 lat i za to co zrobił miałby tam piekło."
Zastanów się dobrze, co napisałeś i czy naprawdę to rozumiesz?

0

@RosjaninBut Ja uważam, że raczej za to, co zrobił PO "obaleniu" komuny.

0

@FcPortoFan1999 Marek Papszun. Tym razem się uda, a jak nie, to Pudel poczeka.

0

@Encore A Putin obsługuje. Rosja kolejny raz na czele.

0

@sergio5 Dwóch mężczyzn 27h w toalecie? Pomyliłeś się, to nie byli tiktokerzy belgijscy, tylko belgejscy.

1

@draxidox On się nie nadaje do zarządzania nawet farmą mrówek.

1

@norbi77 Tam są różne komentarze, więc tym bardziej nie ma co wierzyć. W prawdziwość tego filmiku również. Są ludzie, którzy zrobią wszystko dla atencji i kasy.

1

@Mezocyklon87 Kibc Barcelony był już wielokrotnie świadkiem jak "coś" się zaczynało i "coś" się działo. Nie sądzę, by wzbudziło to u nas jakieś większe emocje.

1

@Popitek12 Wynalazł go radziecki uczony, Siergiej Maksimowicz Telewizorow na śmietniku ambasady amerykańskiej w Moskwie.

5

@norbi77 W komentarzach piszą też, że to była ustawka pod zasięgi. Współczesny świat internetu - nie wiadomo, kto pisze prawdę.

0

@Pedri16Future Tam Wyborcza, Tusk z rewelacjami od Murana.

0

@BorzyKrzys Teraz to im łatwo, na pochyłe drzewo każda koza skacze :).

2

@pluszek Ciągle jątrzysz i jątrzysz. Premier konsultuje się właśnie ze znanym sportowcem i aktorem, Jackiem Murańskim. Kiedy skończą, wspólnie pogratulują.

3

@John_Doe Z Kingą przynajmniej ziemniaki by były.

2

@barteq Kierwiński byłby godnym następcą Kwaśniewskiego w dziedzinie wiadomo jakiej.

1

@MessiForeverTheBest Zawsze ten wiatr w oczy :).

0

@lucca87 "Marciniak i sędziowie holenderscy z VAR mogą być z siebie dumni, dzięki wałkom (...)" - przysięgam, zacząłem czytać i byłem przekonany, że będzie coś o wyborach i powodach wygranej Nawrockiego :).

1

@Bernard777 No to nara!
P.S.: "Mamy noewgo szefa -witamy popapańców w POLSCE Gdziet trzeba Good morning a nie dzień dobry.trudno jakki elektat taki kraj trza spierdać stąd jak do Reichu za komuny"
Nie wiem sam, czy to jeszcze @Bernard777, czy już @Borneo...

0

@Barca_Big_Moment Jak Giertych, to nie wejść, ale wgalopować.

0

@directedbyfcb Bo Tusk musi się jeszcze skonsultować z Muranem, znanym sportowcem i aktorem.

2

@don'T.R.I.P.e Oni tam wszyscy rozumieją, że to teatr dla mas. Nie mam złudzeń.

2

@Bobo25 Nie było łatwo.

2

@Antimadridista_WR Spokojnie, oni tam wszyscy po jednych pieniądzach. Może być jeszcze tak samo i z Nawrockim, ale on przynajmniej będzie się sam z nimi napierdzielał :).

32

@KamQiX Bo demokracja jest tylko wtedy, kiedy wygrywa nasz.

3

@Trencaxarxes Ha, ha. Nadal to samo. Pycha kroczy przed upadkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?