Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Bynajmniej.
Tutaj mały trailer: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15739863#comment-15739883
0
@norbi77 Nie, nie wiesz. Życzysz, żeby jedni zwyrodnialcy znęcali się nad innym. A kto nad nimi? Ty zdajesz sobie sprawę, za co ludzie czasem siedzą? Kiedy piszecie takie rzeczy, to aż mi mowę odbiera. Widać, że nie macie pojęcia o tym środowisku.
2
@gumaz Tak. Sprawcą był @Kessie. Wiadomo więc o jakie rękoczyny chodziło.
0
@AlwaysBlaugrana A mnie się wydaje, że właśnie przez zaangażowanie posłów i działaczy przewalił. Znacznie lepiej by wyszedł, gdyby się schowali i przestali mu "pomagać".
1
@Pawel13sz Ja też. Koszt nieduży, a miasto ładne.
0
@norbi77 "Powinien gnić w więzieniu z najgorszymi zwyrolami. Ma 20 lat i za to co zrobił miałby tam piekło."
Zastanów się dobrze, co napisałeś i czy naprawdę to rozumiesz?
0
@RosjaninBut Ja uważam, że raczej za to, co zrobił PO "obaleniu" komuny.
0
@FcPortoFan1999 Marek Papszun. Tym razem się uda, a jak nie, to Pudel poczeka.
0
@Encore A Putin obsługuje. Rosja kolejny raz na czele.
0
@sergio5 Dwóch mężczyzn 27h w toalecie? Pomyliłeś się, to nie byli tiktokerzy belgijscy, tylko belgejscy.
1
@draxidox On się nie nadaje do zarządzania nawet farmą mrówek.
1
@norbi77 Tam są różne komentarze, więc tym bardziej nie ma co wierzyć. W prawdziwość tego filmiku również. Są ludzie, którzy zrobią wszystko dla atencji i kasy.
1
@Mezocyklon87 Kibc Barcelony był już wielokrotnie świadkiem jak "coś" się zaczynało i "coś" się działo. Nie sądzę, by wzbudziło to u nas jakieś większe emocje.
1
@Popitek12 Wynalazł go radziecki uczony, Siergiej Maksimowicz Telewizorow na śmietniku ambasady amerykańskiej w Moskwie.
5
@norbi77 W komentarzach piszą też, że to była ustawka pod zasięgi. Współczesny świat internetu - nie wiadomo, kto pisze prawdę.
0
@Pedri16Future Tam Wyborcza, Tusk z rewelacjami od Murana.
0
@BorzyKrzys Teraz to im łatwo, na pochyłe drzewo każda koza skacze :).
2
@pluszek Ciągle jątrzysz i jątrzysz. Premier konsultuje się właśnie ze znanym sportowcem i aktorem, Jackiem Murańskim. Kiedy skończą, wspólnie pogratulują.
3
@John_Doe Z Kingą przynajmniej ziemniaki by były.
2
@barteq Kierwiński byłby godnym następcą Kwaśniewskiego w dziedzinie wiadomo jakiej.
1
@MessiForeverTheBest Zawsze ten wiatr w oczy :).
0
@lucca87 "Marciniak i sędziowie holenderscy z VAR mogą być z siebie dumni, dzięki wałkom (...)" - przysięgam, zacząłem czytać i byłem przekonany, że będzie coś o wyborach i powodach wygranej Nawrockiego :).
1
@Bernard777 No to nara!
P.S.: "Mamy noewgo szefa -witamy popapańców w POLSCE Gdziet trzeba Good morning a nie dzień dobry.trudno jakki elektat taki kraj trza spierdać stąd jak do Reichu za komuny"
Nie wiem sam, czy to jeszcze @Bernard777, czy już @Borneo...
0
@Barca_Big_Moment Jak Giertych, to nie wejść, ale wgalopować.
0
@directedbyfcb Bo Tusk musi się jeszcze skonsultować z Muranem, znanym sportowcem i aktorem.
2
@don'T.R.I.P.e Oni tam wszyscy rozumieją, że to teatr dla mas. Nie mam złudzeń.
2
@Bobo25 Nie było łatwo.
2
@Antimadridista_WR Spokojnie, oni tam wszyscy po jednych pieniądzach. Może być jeszcze tak samo i z Nawrockim, ale on przynajmniej będzie się sam z nimi napierdzielał :).
32
@KamQiX Bo demokracja jest tylko wtedy, kiedy wygrywa nasz.
3
@Trencaxarxes Ha, ha. Nadal to samo. Pycha kroczy przed upadkiem.