0

@lucca87 "Marciniak i sędziowie holenderscy z VAR mogą być z siebie dumni, dzięki wałkom (...)" - przysięgam, zacząłem czytać i byłem przekonany, że będzie coś o wyborach i powodach wygranej Nawrockiego :).

1

@Bernard777 No to nara!
P.S.: "Mamy noewgo szefa -witamy popapańców w POLSCE Gdziet trzeba Good morning a nie dzień dobry.trudno jakki elektat taki kraj trza spierdać stąd jak do Reichu za komuny"
Nie wiem sam, czy to jeszcze @Bernard777, czy już @Borneo...

0

@Barca_Big_Moment Jak Giertych, to nie wejść, ale wgalopować.

0

@directedbyfcb Bo Tusk musi się jeszcze skonsultować z Muranem, znanym sportowcem i aktorem.

2

@don'T.R.I.P.e Oni tam wszyscy rozumieją, że to teatr dla mas. Nie mam złudzeń.

2

@Bobo25 Nie było łatwo.

2

@Antimadridista_WR Spokojnie, oni tam wszyscy po jednych pieniądzach. Może być jeszcze tak samo i z Nawrockim, ale on przynajmniej będzie się sam z nimi napierdzielał :).

32

@KamQiX Bo demokracja jest tylko wtedy, kiedy wygrywa nasz.

3

@Trencaxarxes Ha, ha. Nadal to samo. Pycha kroczy przed upadkiem.

8

@Hosh On nie może znieść, że ktoś miał inne zdanie i jego opcja nie wygrała. Więc racjonalizuje sobie tę klęskę, w dodatku stawiając się w pozycji tego lepszego, tego mądrzejszego. Najśmieszniejsze jest to, że zdaje się nie rozumieć, że właśnie taka postawa doprowadziła do klęski.

1

@Safrani Chyba też bym się skłaniał ku takim wnioskom. Sukces ma wielu ojców, ale porażka jest sierotą i może być tak, że każdy zacznie ciągnąć w swoją stronę.

0

@majkel95 Takie właśnie myślenie jest powodem porażki. Twoje przekonanie, że jesteś od kogoś lepszy, bardziej moralny. Tylko dlatego, że masz inne zdanie. Nie wiesz, czy słuszne. Ale wmawiasz sobie, że tak jest. Pycha kroczy przed upadkiem.

1

@kiper09 I właśnie takie myślenie doprowadziło nad do obecnej sytuacji. Bardziej się martwisz, co o nas inni pomyślą, niż czy coś będzie dobre dla Polski. I nie, nie chodzi mi o to, że akurat Nawrocki jest lepszy niż Trzaskowki. Obaj, moim zdaniem, się nie nadają. Ale o to samozawstydzanie się, o to durne przekonanie, że ważniejsze jest, żeby ktoś o nas dobrze myślał i klepał nas po pleckach, niż coś, co faktycznie przyniesie korzyść dla Polaków. Takie Niemcy miały w dupie opinie Polaków, tylko budowały z Rosją NS. A potem drugi. Potem ociągały się z pomocą dla Ukrainy. A teraz okaże się, że na odbudowie tejże to one zarobią. Ale Ty się martwisz, że ktoś o nas będzie źle myślał.

0

@partymaker Giertychowi się udało, więc czemu by nie miało Ziobrze?

2

@mrboom Dziel i rządź.

2

@Zoker Albo wyrzucić ludzi z kamienicy, a tych, co się nie dadzą, wywieźć do lasu i spalić.

3

@Pressinho Przecież to jest myślenie życzeniowe i racjonalizowanie sobie naszych porażek. Nie masz się co przejmować takimi komentarzami. One są by pocieszyć ich autorów i potwierdzić im samym, iż to nie nasza wina, tylko splot zupełnie od nas niezależnych okoliczności. Bo przecież wcześniej, kiedy wygrywały inne kluby niż PSG (pierwszy raz od tyyylu lat!), to te inne kluby miały też łatwo :).

5

@marcin62 Ale fajnie! Nie mogę się doczekać, aż tak spontanicznie będzie u nas! I jaka korzyść, od razu pozbędziemy się tych smrodzących samochodów!

0

@FcPortoFan1999 O Ty lizusie! :)

0

@QUNJ Jak widać, masz też problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie umiesz też przyznać się, iż nie miałeś racji, wolisz brnąć z uporem we własne zmyślenia.

"Już z Interem mieliśmy bez problemu wziąć. Nie wiem skąd u części z was takie bezrefleksyjne myślenie życzeniowe?"
Zwrot-klucz "U CZĘŚCI Z WAS". No ale przecież nie będziesz się przejmował faktami, prawda? Jeśli fakty nie zgadzają się z TWOJĄ wizją, tym gorzej dla faktów. Nara.
P.S.: A te nieudolne próby dokuczenia mi wycieczkami osobistymi, kiedy nie umiałeś merytorycznie... żenada :).

0

@FcPortoFan1999 Nie wolno pisać, że jest cisza wyborcza, kiedy jest cisza wyborcza!

3

@blakkudium I właśnie takiego luzu brakuje naszym chłopakom. Na szczęście unijni (i nasi) politycy ciężko pracują, by go nam dostarczyć w ilościach hurtowych.

0

@Mixtape Ale ja wcale temu nie przeczę. Tylko lekko drażni mnie ta cała narracja prezentowana przez całkiem liczne grono osób, że Barcelona zagrałaby lepiej, a nawet wygrała ten finał. Nie wiemy tego. Wiemy, że Inter wpakował nam 7 goli i wygrał dwumecz, a z PSG sromotnie przerżnął. Reszta jest bajkopisarstwem, które ma nas pocieszyć, bo nie zagraliśmy.

0

@QUNJ Odsyłam do komentarzy z odpowiedniego okresu. Możesz udawać, że nie wiesz, o co chodzi, bo tak Ci teraz wygodnie. Jednak całkiem spora grupa osób była pewna już przed pierwszym meczem. 3:0 itp. Polecam lekturę, odradzam pisanie rzeczy z własnej głowy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Już z Interem mieliśmy bez problemu wziąć. Nie wiem skąd u części z was takie bezrefleksyjne myślenie życzeniowe?

0

@norbi77 Na to liczyłem :).

0

@Mixtape Czyli byliśmy gorszymi dziadami niż oni. A jak spisałaby się Barcelona w finale, tego nie wiesz. Ale piszesz tak, jakby to było wiadome i pewne.

0

@OskaRM "Niemniej jednak uważam, że Inter nie powinien grać w finale, co dobitnie pokazuje wynik."
W finale gra ta drużyna, która wygrała półfinał. Kropka.

"po prostu twierdzę, ze Barcelona postawiłaby znacznie wyżej poprzeczkę w finale w porównaniu do Interu, biorąc pod uwagę jak grała cały sezon.
A Inter władował nam 7 goli. Kiedy Ci pasuje, to bierzesz pod uwagę tylko finał, a kiedy Ci pasuje inaczej, to nagle włączasz w to cały sezon.

Q.E.D.

0

@Mixtape To kto tu jest w takim przypadku dziadem? Warto pomyśleć, zanim napisze się coś, co w złym świetle stawia własny klub.

1

@dammar91 O ile pamiętam, w Barcelonie było podobnie w sezonie z LM. W styczniu chodziły słuchy o skłóceniu z szatnią i zwolnieniu, a potem wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?