0

@MaziFCB On jest na etapie "Śladami Maxa Kolonko".

1

@NeroTFP1 Pewnie Romowie się bali, że jak zostawią ciuchy, to je Cyganie ukradną.

0

@Frimpong "Picie alkoholu w pracy / przed pracą"
I po.

1

@KrychaFCB Jutro będzie go chwalił. Jak to wariat.

1

@JohnKennedy Metaforyczne zobrazowanie sposobu w jaki traktuje nas Moderacja.

5

Komentarz usunięty

0

@JohnKennedy Tramwaj odpowiedział celnym ogniem z działek i atakiem rakietowym, po czym odleciał w kierunku Berlina. Kanclerz ostrzegł, że jeżeli incydent się powtórzy, na miejsce zostaną skierowane pociągi.

1

Komentarz usunięty

2

@John_Doe Przecież to kłamcy. Powiedzą wszystko, bo cóż szkodzi powiedzieć.

0

@Aragorn33 Na tym zdjęciu wyglądają jak na zjeździe ojców chrzestnych włoskiej mafii. Tylko im te plakietki zdjąć i nikt by nie uwierzył, że jest inaczej.

0

@Michu94 Ale to jednak miłe, że PZPN też, jak Jan Paweł, lubi Barcę.

6

@Kgorecki2500 Niedoszły prezydent Trzaskowski powinien odpowiedzieć tytułem "To nie ja".

2

@blakkudium Wyglądają jak przebrani faceci. Ten po lewej to jakiś nieślubny syn Schwarzeneggera. Swoją drogą, ależ on ma rasistowskie nazwisko.

0

@Eklerek "To jest nienormalny, ze ona niemal po każdym meczu płacze"
Był taki czas w historii Barcelony, wcale nie tak dawno, że my robiliśmy tak samo. Nie oceniaj.

1

@NeroTFP1 Bo tę notkę pisał Musk.

0

@JohnKennedy Sami się proszą o kłopoty. Pan Bóg czyta, a potem trzeba worki z piaskiem układać na wałach.

2

@wyrek Dla mnie oczywiste, że inżynier domaga się natychmiastowego kontaktu ze swoim adwokatem, przyjacielem i mentorem, panem Romanem.

0

@zadafcb "Władza bliżej obywatela". Wreszcie się udało.

1

@D10SLEO Nie takie szanse już miała Barcelona. Każdy ma szansę zostać szympansem - jak mawiał Tytus de Zoo.

2

@MessiForeverTheBest Albo choć raz zwolni trenera reprezentacji.

2

@TR3YWAY A teraz jej podziękuj i przeproś za te wszystkie złe rzeczy, jakie o niej myślałeś :).

A poważnie, gratulacje i brawo.

3

@Panda46 Teraz okrada jego mafia, więc zrozumiałe, że nie będzie narzekał.

1

@PatrychoO

0

@Consigliere Podejrzewam, że nic. Oceniam po naszej bezpłciowej grze.

3

Dobra, udało się. Brawo trener. Tak przegrać, to jak wygrać.

0

@FcPortoFan1999 Oby ktoś nas wreszcie znalazł. Byle nie Kulesza, bo ten to jakby dostał dwie metalowe kulki, to by jedną również zgubił, a drugą zepsuł.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, co Ty. Robert nas poprowadzi. Jak zawsze.

2

@escarabajo Co Ty wypisujesz? Gdyby Francja się zdenerwowała, to by płonęły samochody.

0

@FcPortoFan1999 Może wreszcie ten przebrzydły Probierz poleci.

2

@macio_944 Poczekajmy na wyniki sondaży late poll. Ten się śmieje najlepiej, kto się śmieje ostatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?