Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB On jest na etapie "Śladami Maxa Kolonko".
1
@NeroTFP1 Pewnie Romowie się bali, że jak zostawią ciuchy, to je Cyganie ukradną.
0
@Frimpong "Picie alkoholu w pracy / przed pracą"
I po.
1
@KrychaFCB Jutro będzie go chwalił. Jak to wariat.
1
@JohnKennedy Metaforyczne zobrazowanie sposobu w jaki traktuje nas Moderacja.
5
Komentarz usunięty
0
@JohnKennedy Tramwaj odpowiedział celnym ogniem z działek i atakiem rakietowym, po czym odleciał w kierunku Berlina. Kanclerz ostrzegł, że jeżeli incydent się powtórzy, na miejsce zostaną skierowane pociągi.
1
Komentarz usunięty
2
@John_Doe Przecież to kłamcy. Powiedzą wszystko, bo cóż szkodzi powiedzieć.
0
@Aragorn33 Na tym zdjęciu wyglądają jak na zjeździe ojców chrzestnych włoskiej mafii. Tylko im te plakietki zdjąć i nikt by nie uwierzył, że jest inaczej.
0
@Michu94 Ale to jednak miłe, że PZPN też, jak Jan Paweł, lubi Barcę.
6
@Kgorecki2500 Niedoszły prezydent Trzaskowski powinien odpowiedzieć tytułem "To nie ja".
2
@blakkudium Wyglądają jak przebrani faceci. Ten po lewej to jakiś nieślubny syn Schwarzeneggera. Swoją drogą, ależ on ma rasistowskie nazwisko.
0
@Eklerek "To jest nienormalny, ze ona niemal po każdym meczu płacze"
Był taki czas w historii Barcelony, wcale nie tak dawno, że my robiliśmy tak samo. Nie oceniaj.
1
@NeroTFP1 Bo tę notkę pisał Musk.
0
@JohnKennedy Sami się proszą o kłopoty. Pan Bóg czyta, a potem trzeba worki z piaskiem układać na wałach.
2
@wyrek Dla mnie oczywiste, że inżynier domaga się natychmiastowego kontaktu ze swoim adwokatem, przyjacielem i mentorem, panem Romanem.
0
@zadafcb "Władza bliżej obywatela". Wreszcie się udało.
1
@D10SLEO Nie takie szanse już miała Barcelona. Każdy ma szansę zostać szympansem - jak mawiał Tytus de Zoo.
2
@MessiForeverTheBest Albo choć raz zwolni trenera reprezentacji.
2
@TR3YWAY A teraz jej podziękuj i przeproś za te wszystkie złe rzeczy, jakie o niej myślałeś :).
A poważnie, gratulacje i brawo.
3
@Panda46 Teraz okrada jego mafia, więc zrozumiałe, że nie będzie narzekał.
1
@PatrychoO
0
@Consigliere Podejrzewam, że nic. Oceniam po naszej bezpłciowej grze.
3
Dobra, udało się. Brawo trener. Tak przegrać, to jak wygrać.
0
@FcPortoFan1999 Oby ktoś nas wreszcie znalazł. Byle nie Kulesza, bo ten to jakby dostał dwie metalowe kulki, to by jedną również zgubił, a drugą zepsuł.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, co Ty. Robert nas poprowadzi. Jak zawsze.
2
@escarabajo Co Ty wypisujesz? Gdyby Francja się zdenerwowała, to by płonęły samochody.
0
@FcPortoFan1999 Może wreszcie ten przebrzydły Probierz poleci.
2
@macio_944 Poczekajmy na wyniki sondaży late poll. Ten się śmieje najlepiej, kto się śmieje ostatni.