2

@macio_944 M=K. Drugi Messi też kontuzja, tyle, że moderowana :).

1

@Comentateiro Muszę się z Tobą zgodzić. Poniekąd rozumiem, że mogło chodzić o chrześcijańskie wybaczenie i to jest imo w porządku, ale nie może być czegoś takiego bez pokuty i naprawienia krzywd, nie kosztem dzieci, bo to wygląda tak jakby one zostały kompletnie pominięte. Tak po prostu nie może być.
Edit: Prawdziwej pokuty. Prawdziwego żalu. Za grzechy, a nie z tego powodu, że się zostało złapanym i nie ma innego wyjścia.

0

@Laminedependencia Prędzej jego uśmiechnięta żona. I tak zwykle jest na pierwszym planie, a on stoi gdzieś z tyłu w kombinezonie, jak jakiś hydraulik :).

1

@Hadziuk Jak każdy inny dzień. Tam w głowie jest Dzień Świstaka. Co rano reset.

6

@Hadziuk Gdyby obchodzona była rocznica stłumienia tego powstania przez Niemców, pewnie by był w pierwszym rzędzie. A tak, cóż szkodzi nie być?
:)

3

@Kessie "(...) w nocy bo ja mam interesy do załatwienia a one mogą zdecydować czy wulkanizacja się rozrośnie"
Czyli dziś znowu cała nocka dziurawienia opon po parkingach?

0

@Encore Węże to nasi przyjaciele. Tutaj przyniósł kotka mamie, tam jabłko Ewie. Cudowne stworzenia.

0

@Kgorecki2500 No to ładnie. Biednemu @FcPortoFan1999 zawsze wiatr w oczy...

0

@Goldenretriever1899 To są kompletne bzdury i pomówienia! Feio właśnie ich zbudował, nie zmuszając do męczenia się grą w lidze i pucharach! A ten nowy jedzie tylko na dokonaniach poprzednika! MFGA!

0

@QUNJ Dobra, szkoda czasu na frustrata. Nie możesz znieść, kiedy nie masz ostatniego słowa. Nawet po ponad miesiącu. Nara.

0

@QUNJ To, że wytniesz coś z kontekstu i przedstawisz bez odniesienia do faktów, do treści, które poprzedzają dany wpis, nie oznacza, że masz rację. Oznacza tylko, że jesteś manipulantem. Masz rację, Twoje zachowanie i nieudolne próby zdyskredytowania mnie poprzez celowe przedstawianie danych komentarzy jako samodzielnych i nie odnoszących się do niczego, to żenada. Nie masz żadnego wstydu. W dodatku zajęło Ci to ponad miesiąc... Śmiechu warte próby podbudowania własnego ego. Ta miłość własna nie dawała Ci widocznie żyć od początku czerwca :).

5

@BorzyKrzys Podpinam się pod prośbę. On i Wiejski stworzyliby niezwykły duet. Zresztą, może to i Wiejski, tylko tutaj się kamufluje.

5

@L3OM3SSI Tamten film obejrzało 10k chcąc się dowiedzieć, co z Ciebie za koleś i czy masz coś sensownego do przekazania. Dowiedzieli się i już nie chcą oglądać. Mam nadzieję, że pomogłem.

A poważnie, to nie wiem :).

0

@Azazel_Pazuzu Racja. To piłkarz idealnie wpisujący się w strategię transferową Barcy.

0

@Zip "szkoda lisa? Nigdy"
Co Ty gadasz?! Przecież on wyrządził cała masę szkód.

0

@Safrani "Śladami Maxa Kolonko".

0

@Encore Ja mu wierzę. W końcu nie ma chyba w tym kraju większego eksperta od obsesji. W dodatku wszystko z autopsji.

1

@Eklerek Sergio Ramos nie ma opinii zbyt lotnego człowieka. Dlatego nie rozumie, że nie liczy się ile fanów przychodzi, tylko kto to jest i po ile są bilety.

0

@MaziFCB On jest na etapie "Śladami Maxa Kolonko".

1

@NeroTFP1 Pewnie Romowie się bali, że jak zostawią ciuchy, to je Cyganie ukradną.

0

@Frimpong "Picie alkoholu w pracy / przed pracą"
I po.

1

@KrychaFCB Jutro będzie go chwalił. Jak to wariat.

1

@JohnKennedy Metaforyczne zobrazowanie sposobu w jaki traktuje nas Moderacja.

5

Komentarz usunięty

0

@JohnKennedy Tramwaj odpowiedział celnym ogniem z działek i atakiem rakietowym, po czym odleciał w kierunku Berlina. Kanclerz ostrzegł, że jeżeli incydent się powtórzy, na miejsce zostaną skierowane pociągi.

1

Komentarz usunięty

2

@John_Doe Przecież to kłamcy. Powiedzą wszystko, bo cóż szkodzi powiedzieć.

0

@Aragorn33 Na tym zdjęciu wyglądają jak na zjeździe ojców chrzestnych włoskiej mafii. Tylko im te plakietki zdjąć i nikt by nie uwierzył, że jest inaczej.

0

@Michu94 Ale to jednak miłe, że PZPN też, jak Jan Paweł, lubi Barcę.

6

@Kgorecki2500 Niedoszły prezydent Trzaskowski powinien odpowiedzieć tytułem "To nie ja".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?