0

@Ricardinio14 "(...) kobietę z11/10 (...)"
To nie kobiety są brzydkie, tylko alkoholu za mało. Było pite konkretnie, prawda?

0

@TR3YWAY Inżynier gwałci samochód.

3

@escarabajo Naturat z Niemiec.

5

@misterio Wcześniej to "panie @Kessie ", a teraz nagle "menel"?

0

@Faro Gratuluję. Ciężką pracą spełniłeś marzenia.

10

@kamiVeB Zdjęcie z cyklu "5 minut przed gangbangiem".

1

@misterio Gorzej jakby ze zboża próbował. Z kartofla to chociaż idzie jakąś karafkę wystrugać. Myśmy kiedyś z kartofli kostki do gry wykrajali, taka bieda była.

2

@gumaz Domagam się zmiany celi.

0

@Lionel_Messi10 "oboje"...
Edit: I od razu lepiej.

21

@Gaunter Uznałbym, że przeznaczenie robi wszystko, by mnie uratować.

2

@Bobo25 Bo Archivo to słaby, nieobiektywny portal prowadzony przez amatorów. No chyba, że decydują na nasza korzyść. Wtedy to rzetelna strona zatrudniająca światowej klasy specjalistów i sędziowie na boisku powinni się z nimi konsultować.

0

@FCB24 To chyba Fame MMA z Ulicy Sezamkowej. Bo w tym naszym, to obecnie raczej tak:


1

@ranger3120 To brzmi jak Real opowiadający o meczu z Atletico.

1

Madryt wygrał, a tutaj jakaś dziwna radość. Nie rozumiem Was.

0

@sergio5 "Dla mnie to jak mecz w reprezentacji Polski."
To akurat nie jest żadna pozytywna wiadomość dla Porto :).

3

@Bolton Nie nazywajmy tego mackami. To są mace!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Ważne, że maseczka jest. @Borneo approves.

0

@Ku84fcb On to by wolał jakąś pieczeń przyrumienioną na złoto i stanowisko dla znajomego.

2

@mmaciass Heh, to samo napisałem :).

1

@Eklerek Biorąc pod uwagę czasy, sądzę, że to raczej przyjaciółka całuje się z chłopakiem tej śpiącej.

0

@Kozinho. Komu?

1

@barcanawieki Ty, kolego, widzę, że jesteś z tych typów:


PS.: O, widzę po komentarzach, że tu jest więcej takich oświeconych i szlachetnych jak ten pan z wpisu na X.

6

@Roobo "Uprawiać seks przy członku rodziny to jakiś poroniony pomysł"
Słusznie. Na przykład mąż w jednym pomieszczeniu z żoną lub odwrotnie. Bluźnierstwo.

0

@LeszekFCB On by od razu wzywał Policję.

2

@BezglutenowyPedri "Gość dzisiaj w pracy powiedział, że dopuszcza taką możliwość, że to fake wojna żeby rozbroić Europę, a na koniec Rosja+ Ukraina z otrzymanym sprzętem NATO ruszą na Europę razem. I to mój vce kierownik nie tam byle kto."
O kurka. Mam nadzieję, że nie będą go pytać, co mają robić.

1

@RoberDzik Miliarder albo redaktor FCBarca. To ta sama kasta despotów i krwiopijców! Pamiętam dobrze rysunek, który tu kiedyś zamieściłeś, na co idą zyski z reklam!
:)

11

@Popitek12 Gościu, przecież Ty się ubierasz w "Alkoholach Świata".

2

@LeszekFCB Może niech zajmie się też aplikacją Tea? Skoro jest taki wyczulony na piekła? Chyba, że mężczyzn można szkalować bez konsekwencji.

1

@Kgorecki2500 Sytuacja zupełnie jak z Hitlerem. Również bezpodstawnie i bez dowodów oskarżony i pomawiany tyle już lat... Kiedy wreszcie doczeka się sprawiedliwości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?