0

@Lionel_Messi10 Pięknie to by było w Barcelonie. Tam, to jedynie OK. Bez przesady.

0

@July_6_BcN Po co jego matka miałaby go pytać? Nie mówiąc już o krzyżowym ogniu? Przecież do tej pory już wszystko powinna wiedzieć? Ty i ta przyjaciółka powinnyście się poważnie zastanowić. Nad sobą.
:).

0

@Kgorecki2500 Ale piszesz teraz prawdę, czy tylko uspokajasz własne sumienie?
:).

1

@Talion Oczywiście, że tak. Świetny serial. W każdy czwartek! Zresztą, nadal oglądam.

0

@Kgorecki2500 "Przykro mi, że zdychasz, ale bilet drogi i pada. Pogódź się z tym durny zwierzu!" :)

0

@partymaker "Idzie nam za dobrze. Czas przedsięwziąć środki zaradcze!"

0

@marcin62 Dobrze, że połamał się, kiedy miał sztangę na klacie i część ciężaru już się zsunęła. Gdyby złożył się, kiedy miał sztangę w górze, to by mu się klata zapadła. Ale to by był już problem natury estetycznej przy pozostałych kłopotach. No idiota.

0

@Kgorecki2500 A jak tam zwierzęta w zoo? Są jeszcze jakieś? Może tam byś bilet kupił, bo wymrą :).

3

@zadafcb No u nas też nie jest za darmo :).

1

@Mazi Nie szatnia zdobi piłkarza.

0

@Kasy To prawda, on pozwala to robić tylko facetom.

0

@norbi77 "Wchodzę teraz i czytam, że trener Rayo wpuścił zawodników z podstawy (...)"
A trener Lecha odwrotnie. Któryś już raz kolei, któryś już raz tych samych i któryś już raz się to na nim zemściło. I wielokrotnie był za takie postępowanie krytykowany. Więc może to dlatego "(...) a to wystarczyło do hasła:

Lech to frajerzy!!!"

1

@bartekvisca A co na to Marciński? Nie zdenerwował się?

0

@FcPortoFan1999 Pytanie jest jeszcze prostsze: Czy nie można robić beki z robienia beki z szatni, kiedy Lech tak frajersko przegrał?

2

@Who_you_mam Myślę, że chodzi raczej o całokształt z wrażeń artystycznych:


0

@FcPortoFan1999 Czyli to będzie teraz linia obrony Lecha? Bo szatnia była zła i tory też były złe? Bądźmy poważni. Trener Lecha pieprzył ostatnio po wtopie z Motorem, że nie mają czasu trenować, bo mecze są co 3-4 dni. A jak miał czas, to dał swoim asom 6 dni wolnego. Teraz znowu szatnia. Co to jest w ogóle za dyskusja? To banda leserów dowodzona przez pozorantów. Reszta to didaskalia.

2

@michal26 "Teraz będzie łatwiej."
Lech Poznań: Potrzymaj mi piwo.

1

@Comentateiro Ja myślę, że u "Zimnego" jest coś nie tak z głowa. Jak zrobi zmiany, to tak jakby po prostu zdjął piłkarzy z boiska i nie wprowadził nikogo. Kompletnie rozwala zespół już któryś raz. Ten Palma to nie wiem, albo coś z nim nie tak, albo z Fredem, bo ciągle jest zmieniany przez tego ostatniego. A to jeden z nielicznych piłkarzy Lecha, który nie tylko chce, ale i potrafi. W ostatnim ligowym meczu z Motorem trener zrobił tak samo, zdjął jedynych, którzy się starali. W ogóle tego nie kumam. To jakiś sabotaż jest, czy o co im chodzi?

0

@FcPortoFan1999 Lech nie potrafi, bo tam jest ciepły kurwidołek. Zarząd i sztab to krewni i znajomi królika, nikt ich nie rozlicza, bo ten, co by mógł, to też znajomy. A piłkarze to 6 dni wolnego, Cuba Libre, zabawa i wygodne życie. Brak szacunku dla przeciwnika i oczekiwanie, że mecz sam się wygra. Dlatego dostali w trąbę z Lincolnem.

0

@FcPortoFan1999 "Zimny" tłumaczył się po ostatnim popisie z Motorem, że nie mają czasu trenować, bo mecze są co parę dni. A jak mieli czas, to dał im 6 dni wolnego. Nie dogodzisz asom z Poznania :).

1

@PolskiBarcelonista10 A to ilość mieszkańców albo oddalenie od miasta przekłada się jakoś na to, jakim kto jest człowiekiem? Bo zbliżasz się myśleniem niebezpiecznie do tego pana, a po jego wypowiedziach można wysnuć wniosek, iż mimo, że pewnie pochodzi z miasta, to sprawia wrażenie (posługując się Twoim sposobem oceniania), że mieszka samotnie w środku wielkiej puszczy, lata świetlne od cywilizacji.

1

@FcPortoFan1999 Jeśli chodzi o Lecha, to jemu bez różnicy ostatnio, czy wyjazd czy dom, zawsze jest nieprzyjemnie.

0

@EvenepoelRemco00 Te dwie ostatnie, to widać, że otwarty konflikt i jakieś umiejętności też są. W sam raz do Fame MMA.

0

@Trojanek23 Każdy dobry uczynek wcześniej czy później zostanie przykładnie ukarany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@fcbarcafan19 Bo to była aktualizacja pro-eko. Tak miało działać.

5

@MYTO Czyli, reasumując:
"TV Republika ma konkurencję :-) Jeśli ktoś liczył na na naprawdę obiektywne media wraz z powstaniem K0 to musiał się srogo zawieść."
"No to się złapałem na bajta."
Nie oglądałeś, ale wypowiedziałeś swoją - bezpodstawnie negatywną - "opinię", bo... tak? Być może powodując u ludzi, którzy też nie oglądali, ale przeczytają Twój komentarz, wyrobienie podobnej ? Czym takie postępowanie różni się od tego, które usiłujesz wyśmiać?

0

@Ricardinio14 "(...) kobietę z11/10 (...)"
To nie kobiety są brzydkie, tylko alkoholu za mało. Było pite konkretnie, prawda?

0

@TR3YWAY Inżynier gwałci samochód.

3

@escarabajo Naturat z Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?