0

@Popitek12 Tonę tik taków.

0

@FcPortoFan1999 "Nie wydaję mi się."
Właśnie, że się wydałeś!

1

Ja mam wrażenie, że @FcPortoFan1999 to nie jest żywy człowiek. Poczytajcie sobie jego komentarze z ostatnich godzin. Nie da się oglądać wszystkiego na raz będąc istotą ludzką. A on tak robi. To musi być jakiś model AI.

1

@ViscaelBarca2007 Ja mam wrażenie, że oni zachowują się tak, jakby zwycięstwa im się należały z samego faktu, że są MU i mają taaką historię, więc po co pracować i się wysilać? I to nie tylko piłkarze, ale wszyscy tam chyba tym przesiąkli.

0

@FcPortoFan1999 Ja mam takie wrażenie odnośnie tego Rakowa, że bardzo często jak im dobrze idzie, to oni mówią "Potrzymaj mi piwo!", a Papszun "Pa tera co będzie!".

0

@FcPortoFan1999 Raków lubi takie niespodzianki. Oczy krwawią.

1

@Luciano99 Czyli dokładnie jak pracownicy u Ciebie na zakładzie, również po zaliczce.

1

@RosjaninBut


A "nie odwracaj kota ogonem" za potwierdzenie znęcania się nad zwierzętami.


0

@esem91 I na Malcie.

0

Chyba asyst w Lechu. Brakuje mu jeszcze jednej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Za to lubi Fiabemę. W obu przypadkach nie wiadomo dlaczego :).

0

@FcPortoFan1999 On więcej nie grał, niż grał. Kibole płaczą, ale moim zdaniem to taki płacz przez nostalgię, zapomnieli już jak sami po nim jechali. No i mają kolejny powód, żeby wyzywać zarząd i trenera.

Ja się zastanawiałem jakiś czas, czy on nie gra, bo znowu wykryli u niego coś w organizmie (tym razem w klubie) i czekają, aż zejdzie. No ale ostatnio był na ławce z Genkiem (ofc nie zagrał), więc to raczej nie to.

0

@marcin62 "plus taki, że w końcu ktoś wyłamał rogatkę - są delikatne postępy w tej sprawie, wiadomo że nie od razu rzym zbudowano"
No ale chyba chodziło o to, żeby wyłamywać je uciekając z torów, a nie na nie wjeżdżając, prawda? :)

0

@FcPortoFan1999 Przecież Salamon sam się już odstrzelił. Założył kanał na YT i poinformował, że jest po rozmowach i przechodzi badania w nowym klubie. Nils otworzył pewnie szampana. Ciekawe, co się tam naprawdę działo?

0

@Hshdhrhdh No, udało się, pozbyli się go. Teraz czas na zakontraktowanie trzech następnych szrotów na jego miejsce.

0

@Kgorecki2500 Bronia miała 2 metry wzrostu, 120 kg wagi i nazywała się wcześniej Bronisław, ale dała się ponieść fali współczesności.

0

@urbipl "Janusz na grubą".

0

@clyde Tak. "To wina graczy".

2

@norbi77 Czyli @Danny Gaucho został przyłapany na kłamstwie. First time?

2

@D10SLEO Cieszy równa forma Skrzypczaka. Siemieniec żegnał go pewnie mówiąc "Idź i nieś zagładę!"

0

@Kapitan hawk Wyznaję filozofię Sokratesa. Za to Ty zdajesz się wiedzieć wszystko, Jest nazwa na tę przypadłość :).

0

@FcPortoFan1999 Nie, nie było. Sam go trzymał od tyłu, poczuł muśnięcie i zaczął symulować. To jest wstyd dla tego zawodnika i dla sędziego.

0

@FcPortoFan1999 Proszę Cię, tam nie było żadnego faulu. To jest żałosne sędziowanie i żałosne udawanie.

0

@FcPortoFan1999 To jak oni grają? Tornistry rozstawili, czy co?

1

@Kapitan hawk Nie wiedziałem, że kanclerz Niemiec spotyka się z Putinem.

0

@Azi Zaraz po nich zarejestrują Messiego.

1

@PatrychoO Bardzo OK. John Wick na emeryturze.

0

@marcin62 Pewnie chciał za tę kasę odkupić swoją kolumnę od lokalnego handlarza nieruchomościami.

7

@Kgorecki2500 Powinien w nim uczestniczyć Murański, jako wspólny znajomy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?