Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Tonę tik taków.
0
@FcPortoFan1999 "Nie wydaję mi się."
Właśnie, że się wydałeś!
1
Ja mam wrażenie, że @FcPortoFan1999 to nie jest żywy człowiek. Poczytajcie sobie jego komentarze z ostatnich godzin. Nie da się oglądać wszystkiego na raz będąc istotą ludzką. A on tak robi. To musi być jakiś model AI.
1
@ViscaelBarca2007 Ja mam wrażenie, że oni zachowują się tak, jakby zwycięstwa im się należały z samego faktu, że są MU i mają taaką historię, więc po co pracować i się wysilać? I to nie tylko piłkarze, ale wszyscy tam chyba tym przesiąkli.
0
@FcPortoFan1999 Ja mam takie wrażenie odnośnie tego Rakowa, że bardzo często jak im dobrze idzie, to oni mówią "Potrzymaj mi piwo!", a Papszun "Pa tera co będzie!".
0
@FcPortoFan1999 Raków lubi takie niespodzianki. Oczy krwawią.
1
@Luciano99 Czyli dokładnie jak pracownicy u Ciebie na zakładzie, również po zaliczce.
1
@RosjaninBut
A "nie odwracaj kota ogonem" za potwierdzenie znęcania się nad zwierzętami.
0
@esem91 I na Malcie.
0
Chyba asyst w Lechu. Brakuje mu jeszcze jednej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Za to lubi Fiabemę. W obu przypadkach nie wiadomo dlaczego :).
0
@FcPortoFan1999 On więcej nie grał, niż grał. Kibole płaczą, ale moim zdaniem to taki płacz przez nostalgię, zapomnieli już jak sami po nim jechali. No i mają kolejny powód, żeby wyzywać zarząd i trenera.
Ja się zastanawiałem jakiś czas, czy on nie gra, bo znowu wykryli u niego coś w organizmie (tym razem w klubie) i czekają, aż zejdzie. No ale ostatnio był na ławce z Genkiem (ofc nie zagrał), więc to raczej nie to.
0
@marcin62 "plus taki, że w końcu ktoś wyłamał rogatkę - są delikatne postępy w tej sprawie, wiadomo że nie od razu rzym zbudowano"
No ale chyba chodziło o to, żeby wyłamywać je uciekając z torów, a nie na nie wjeżdżając, prawda? :)
0
@FcPortoFan1999 Przecież Salamon sam się już odstrzelił. Założył kanał na YT i poinformował, że jest po rozmowach i przechodzi badania w nowym klubie. Nils otworzył pewnie szampana. Ciekawe, co się tam naprawdę działo?
0
@Hshdhrhdh No, udało się, pozbyli się go. Teraz czas na zakontraktowanie trzech następnych szrotów na jego miejsce.
0
@Kgorecki2500 Bronia miała 2 metry wzrostu, 120 kg wagi i nazywała się wcześniej Bronisław, ale dała się ponieść fali współczesności.
0
@urbipl "Janusz na grubą".
0
@clyde Tak. "To wina graczy".
2
@norbi77 Czyli @Danny Gaucho został przyłapany na kłamstwie. First time?
2
@D10SLEO Cieszy równa forma Skrzypczaka. Siemieniec żegnał go pewnie mówiąc "Idź i nieś zagładę!"
0
@Kapitan hawk Wyznaję filozofię Sokratesa. Za to Ty zdajesz się wiedzieć wszystko, Jest nazwa na tę przypadłość :).
0
@FcPortoFan1999 Nie, nie było. Sam go trzymał od tyłu, poczuł muśnięcie i zaczął symulować. To jest wstyd dla tego zawodnika i dla sędziego.
0
@FcPortoFan1999 Proszę Cię, tam nie było żadnego faulu. To jest żałosne sędziowanie i żałosne udawanie.
0
@FcPortoFan1999 To jak oni grają? Tornistry rozstawili, czy co?
1
@Kapitan hawk Nie wiedziałem, że kanclerz Niemiec spotyka się z Putinem.
0
@Azi Zaraz po nich zarejestrują Messiego.
1
@PatrychoO Bardzo OK. John Wick na emeryturze.
0
@marcin62 Pewnie chciał za tę kasę odkupić swoją kolumnę od lokalnego handlarza nieruchomościami.
7
@Kgorecki2500 Powinien w nim uczestniczyć Murański, jako wspólny znajomy.