1

@michal26 Może doliczyć i 67, nie sądzę, by to cokolwiek dało.

1

@Comentateiro "Lech jest pod paroma względami nie przygotowany do rywalizacji, ale można wyciągnąć wnioski na kolejne sezony w Europie."
Nie podzielam Twojego optymizmu.


1

@Kgorecki2500 Wałęsa nie wypił ani kieliszka alkoholu, bo walił prosto z butelki.

1

@zadafcb A ja tam widzę, że cały czas targały nią sprzeczne emocje i trwała wewnętrzna walka :).

3

@Luciano99 Ostatni, który napisał coś o nocnym moderowaniu, do tej pory siedzi w kojcu z założonym kagańcem.

1

@Kazragore Interes jak kiedyś z ZSSR: Oni biorą od nas mięso, a my im dajemy za to węgiel.

1

@Walpiano Sprowadzi*

0

@Sulimo " Na szczescie ten rejon jest bardzo mało zaludniony o ile w ogóle ale nie znam sie na topografii kamczatki."
Ogólnie, to są z definicji słabo zaludnione regiony. Car z całych sił próbował to zmienić, ale ludzie jakoś nie pojęli jego szczerych intencji.
Edit: BTW, doceniam Twoje zaangażowanie w kwestii kataklizmów, które mogą zniszczyć ludzkość, jaką znamy :).

1

@Adran360 Kolego, to zależy, kogo spytasz. Są tacy, którzy pogardziliby remisem :).

1

@Lionel_Messi10 "(...) na temat powagi kontuzji Messiego (...)"
OMG, mam nadzieję, że przeżyje!

2

@macio_944 M=K. Drugi Messi też kontuzja, tyle, że moderowana :).

1

@Comentateiro Muszę się z Tobą zgodzić. Poniekąd rozumiem, że mogło chodzić o chrześcijańskie wybaczenie i to jest imo w porządku, ale nie może być czegoś takiego bez pokuty i naprawienia krzywd, nie kosztem dzieci, bo to wygląda tak jakby one zostały kompletnie pominięte. Tak po prostu nie może być.
Edit: Prawdziwej pokuty. Prawdziwego żalu. Za grzechy, a nie z tego powodu, że się zostało złapanym i nie ma innego wyjścia.

0

@Laminedependencia Prędzej jego uśmiechnięta żona. I tak zwykle jest na pierwszym planie, a on stoi gdzieś z tyłu w kombinezonie, jak jakiś hydraulik :).

1

@Hadziuk Jak każdy inny dzień. Tam w głowie jest Dzień Świstaka. Co rano reset.

6

@Hadziuk Gdyby obchodzona była rocznica stłumienia tego powstania przez Niemców, pewnie by był w pierwszym rzędzie. A tak, cóż szkodzi nie być?
:)

3

@Kessie "(...) w nocy bo ja mam interesy do załatwienia a one mogą zdecydować czy wulkanizacja się rozrośnie"
Czyli dziś znowu cała nocka dziurawienia opon po parkingach?

0

@Encore Węże to nasi przyjaciele. Tutaj przyniósł kotka mamie, tam jabłko Ewie. Cudowne stworzenia.

0

@Kgorecki2500 No to ładnie. Biednemu @FcPortoFan1999 zawsze wiatr w oczy...

0

@Goldenretriever1899 To są kompletne bzdury i pomówienia! Feio właśnie ich zbudował, nie zmuszając do męczenia się grą w lidze i pucharach! A ten nowy jedzie tylko na dokonaniach poprzednika! MFGA!

0

@QUNJ Dobra, szkoda czasu na frustrata. Nie możesz znieść, kiedy nie masz ostatniego słowa. Nawet po ponad miesiącu. Nara.

0

@QUNJ To, że wytniesz coś z kontekstu i przedstawisz bez odniesienia do faktów, do treści, które poprzedzają dany wpis, nie oznacza, że masz rację. Oznacza tylko, że jesteś manipulantem. Masz rację, Twoje zachowanie i nieudolne próby zdyskredytowania mnie poprzez celowe przedstawianie danych komentarzy jako samodzielnych i nie odnoszących się do niczego, to żenada. Nie masz żadnego wstydu. W dodatku zajęło Ci to ponad miesiąc... Śmiechu warte próby podbudowania własnego ego. Ta miłość własna nie dawała Ci widocznie żyć od początku czerwca :).

5

@BorzyKrzys Podpinam się pod prośbę. On i Wiejski stworzyliby niezwykły duet. Zresztą, może to i Wiejski, tylko tutaj się kamufluje.

5

@L3OM3SSI Tamten film obejrzało 10k chcąc się dowiedzieć, co z Ciebie za koleś i czy masz coś sensownego do przekazania. Dowiedzieli się i już nie chcą oglądać. Mam nadzieję, że pomogłem.

A poważnie, to nie wiem :).

0

@Azazel_Pazuzu Racja. To piłkarz idealnie wpisujący się w strategię transferową Barcy.

0

@Zip "szkoda lisa? Nigdy"
Co Ty gadasz?! Przecież on wyrządził cała masę szkód.

0

@Safrani "Śladami Maxa Kolonko".

0

@Encore Ja mu wierzę. W końcu nie ma chyba w tym kraju większego eksperta od obsesji. W dodatku wszystko z autopsji.

1

@Eklerek Sergio Ramos nie ma opinii zbyt lotnego człowieka. Dlatego nie rozumie, że nie liczy się ile fanów przychodzi, tylko kto to jest i po ile są bilety.

0

@MaziFCB On jest na etapie "Śladami Maxa Kolonko".

1

@NeroTFP1 Pewnie Romowie się bali, że jak zostawią ciuchy, to je Cyganie ukradną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?