Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Może doliczyć i 67, nie sądzę, by to cokolwiek dało.
1
@Comentateiro "Lech jest pod paroma względami nie przygotowany do rywalizacji, ale można wyciągnąć wnioski na kolejne sezony w Europie."
Nie podzielam Twojego optymizmu.
1
@Kgorecki2500 Wałęsa nie wypił ani kieliszka alkoholu, bo walił prosto z butelki.
1
@zadafcb A ja tam widzę, że cały czas targały nią sprzeczne emocje i trwała wewnętrzna walka :).
3
@Luciano99 Ostatni, który napisał coś o nocnym moderowaniu, do tej pory siedzi w kojcu z założonym kagańcem.
1
@Kazragore Interes jak kiedyś z ZSSR: Oni biorą od nas mięso, a my im dajemy za to węgiel.
1
@Walpiano Sprowadzi*
0
@Sulimo " Na szczescie ten rejon jest bardzo mało zaludniony o ile w ogóle ale nie znam sie na topografii kamczatki."
Ogólnie, to są z definicji słabo zaludnione regiony. Car z całych sił próbował to zmienić, ale ludzie jakoś nie pojęli jego szczerych intencji.
Edit: BTW, doceniam Twoje zaangażowanie w kwestii kataklizmów, które mogą zniszczyć ludzkość, jaką znamy :).
1
@Adran360 Kolego, to zależy, kogo spytasz. Są tacy, którzy pogardziliby remisem :).
1
@Lionel_Messi10 "(...) na temat powagi kontuzji Messiego (...)"
OMG, mam nadzieję, że przeżyje!
2
@macio_944 M=K. Drugi Messi też kontuzja, tyle, że moderowana :).
1
@Comentateiro Muszę się z Tobą zgodzić. Poniekąd rozumiem, że mogło chodzić o chrześcijańskie wybaczenie i to jest imo w porządku, ale nie może być czegoś takiego bez pokuty i naprawienia krzywd, nie kosztem dzieci, bo to wygląda tak jakby one zostały kompletnie pominięte. Tak po prostu nie może być.
Edit: Prawdziwej pokuty. Prawdziwego żalu. Za grzechy, a nie z tego powodu, że się zostało złapanym i nie ma innego wyjścia.
0
@Laminedependencia Prędzej jego uśmiechnięta żona. I tak zwykle jest na pierwszym planie, a on stoi gdzieś z tyłu w kombinezonie, jak jakiś hydraulik :).
1
@Hadziuk Jak każdy inny dzień. Tam w głowie jest Dzień Świstaka. Co rano reset.
6
@Hadziuk Gdyby obchodzona była rocznica stłumienia tego powstania przez Niemców, pewnie by był w pierwszym rzędzie. A tak, cóż szkodzi nie być?
:)
3
@Kessie "(...) w nocy bo ja mam interesy do załatwienia a one mogą zdecydować czy wulkanizacja się rozrośnie"
Czyli dziś znowu cała nocka dziurawienia opon po parkingach?
0
@Encore Węże to nasi przyjaciele. Tutaj przyniósł kotka mamie, tam jabłko Ewie. Cudowne stworzenia.
0
@Kgorecki2500 No to ładnie. Biednemu @FcPortoFan1999 zawsze wiatr w oczy...
0
@Goldenretriever1899 To są kompletne bzdury i pomówienia! Feio właśnie ich zbudował, nie zmuszając do męczenia się grą w lidze i pucharach! A ten nowy jedzie tylko na dokonaniach poprzednika! MFGA!
0
@QUNJ Dobra, szkoda czasu na frustrata. Nie możesz znieść, kiedy nie masz ostatniego słowa. Nawet po ponad miesiącu. Nara.
0
@QUNJ To, że wytniesz coś z kontekstu i przedstawisz bez odniesienia do faktów, do treści, które poprzedzają dany wpis, nie oznacza, że masz rację. Oznacza tylko, że jesteś manipulantem. Masz rację, Twoje zachowanie i nieudolne próby zdyskredytowania mnie poprzez celowe przedstawianie danych komentarzy jako samodzielnych i nie odnoszących się do niczego, to żenada. Nie masz żadnego wstydu. W dodatku zajęło Ci to ponad miesiąc... Śmiechu warte próby podbudowania własnego ego. Ta miłość własna nie dawała Ci widocznie żyć od początku czerwca :).
5
@BorzyKrzys Podpinam się pod prośbę. On i Wiejski stworzyliby niezwykły duet. Zresztą, może to i Wiejski, tylko tutaj się kamufluje.
5
@L3OM3SSI Tamten film obejrzało 10k chcąc się dowiedzieć, co z Ciebie za koleś i czy masz coś sensownego do przekazania. Dowiedzieli się i już nie chcą oglądać. Mam nadzieję, że pomogłem.
A poważnie, to nie wiem :).
0
@Azazel_Pazuzu Racja. To piłkarz idealnie wpisujący się w strategię transferową Barcy.
0
@Zip "szkoda lisa? Nigdy"
Co Ty gadasz?! Przecież on wyrządził cała masę szkód.
0
@Safrani "Śladami Maxa Kolonko".
0
@Encore Ja mu wierzę. W końcu nie ma chyba w tym kraju większego eksperta od obsesji. W dodatku wszystko z autopsji.
1
@Eklerek Sergio Ramos nie ma opinii zbyt lotnego człowieka. Dlatego nie rozumie, że nie liczy się ile fanów przychodzi, tylko kto to jest i po ile są bilety.
0
@MaziFCB On jest na etapie "Śladami Maxa Kolonko".
1
@NeroTFP1 Pewnie Romowie się bali, że jak zostawią ciuchy, to je Cyganie ukradną.