0

@Comentateiro Kolego, szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Jesteś jednym z tych, którzy uważają, iż są za mądrzy, by dać sobą manipulować, wiedzą wszystko najlepiej i racja jest zawsze po ich stronie. Do czasu, aż fakty ugryzą ich w dupę, co i tak nie przeszkodzi im w dowodzeniu, że się nie mylili. "Prawda została ustalone i żadne fakty tego nie zmienią", takie wasze motto. Miłego dnia :).

0

@fart Przecież nie o to chodziło w moim wpisie, więc dlaczego usiłujesz teraz zmienić temat?

3

@comtedurgell "(...) różnica za to którą zaobserwowali to że ludzie z wyższym wykształceniem odrzucają mysl że mogli zostać zmanipulowani"
To także prawda. Wielu sądzi, że ich nie można oszukać, bo są na to za mądrzy, za wykształceni. Warto pamiętać o maksymie Sokratesa, "wiem, że nic nie wiem" :).

3

@fart "NIe obrażam innych ani się wywyższam."
"Jeśli wygra Trzasku to wygra. Jeśli wygra Chuligan Batyr?"
No tak, jest jak piszesz :).

0

@directedbyfcb " Po prostu ludzie lubią czuć się tymi wybranymi i oświeconymi"
To też prawda. Wodzowie o tym wiedzą i odpowiednio schlebiają takim instynktom swoich akolitów.

5

@Szmulek Ale ja mam gdzieś, czego Ty masz szukać i u kogo. Odnoszę się jedynie do kreowanej przez Ciebie narracji budowanej na mentalności Kalego. Za Nawrockim ciągnie się wiele spraw, ale za Trzaskowskim tak samo i sądzę, że znaleźliby się tacy, którzy powiedzieliby, że poważniejszych. Na ten przykład w grudniu 2021 roku rządy Niemiec i Holandii oraz niemiecki ośrodek lobbystyczny German Marshall Fund zorganizowały konferencję online w amerykańskim Wilson Centre. Wśród burmistrzów kilku miast, którzy wzięli w niej udział, był RT. Sprawdź sobie, czym zajmuje się ten ośrodek, kto go sponsoruje, oraz kto poza tym organizował tę konferencję. Oraz co tam opowiadał o Polsce Rafał. Oczywiście wrzucił info o tym na FB, był link do zapisu samej konfy, ale zapomniał napisać, kto to organizował. Zaraz ktoś znalazł ten atak na nasz kraj za niemieckie pieniądze i film magicznie został usunięty. Mam gdzieś jego wykształcenie i znajomość języków. On nie będzie opiekował się Polską, on ma panów nad sobą. Nie opowiadaj więc mi tu, jaki to jeden jest be, a drugi cacy. Żaden z nich nie nadaje się na prezydenta.
Edit: Zapomniałem dopisać, że wspomniałem o tej "imprezie", bo dziś RT nie bardzo chce się chwalić uczestnictwem. Ciekawe czemu?

5

@LOPEZ16 Zaganianie do zagród to sprawdzona metoda. Dziel i rządź.

7

@Szmulek Odniosłem się do Twojej tezy, że ktoś głosuje, byle nie wygrał człowiek z partii, której nienawidzi. W drugą stronę jest tak samo, sam jesteś doskonałym przykładem, kiedy jednego obrzucasz błotem wykazując jedynie jego negatywne cechy, a drugiego wychwalasz pokazując jedynie to, co uważasz za pozytywne. Udajesz obiektywnego, a niczym się nie różnisz od reszty.

1

@LOPEZ16 Ja Sikorskiemu też nie wierzę. Powiązania rodzinne nie pozwolą mu na nic. Poza świetnym prezentowaniem się na scenie.

8

@Szmulek Przecież w drugą stronę jest to samo. Jak to świadczy o Tobie, jeśli udajesz, że zjawisko to jest jedynie po jednej stronie. Świadczy to tylko o tym, że sam masz podziały plemienne głęboko wryte w mózg i nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

@kuz Ja myślę, że on walił kości swoich wrogów. Łapiesz? Czy klapki na oczach nie pozwalają?

0

@BorzyKrzys Czyli planujesz wykorzystać ten wzwód? Tylko ten alkohol martwi.

0

@AduŚ07 Na nas wystarczyli :).

4

@kamiVeB Akolici nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Niezależnie od strony.

4

@Jakchcesz "Edit. A nie sorry, sam se go usunąłem przez przypadek"
Mrugnij dwa razy, jeśli Moderacja kazała Ci tak napisać.

6

@michal26 Jak się nie ma, to się stworzy. A bo to pierwszy raz? Niech Rumunia będzie nam wzorem.

1

@Karzel Może nie zrozumiałeś i chodziło o to, że to jemu przerywa transmisję? Co jakiś czas. Wiele by na to wskazywało, prawda? :)

1

@Cochise
"Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze."
"Był czas przywyknąć, nie?"
"Pierwszy raz?"
:)

1

@arasz1819 "Jeszcze niedawno umierał jak to mają w zwyczaju."
To prawda. Sam widziałem schodzącego Giertycha :).

0

@Kondziu_FCB A Giertych tak gardłował o Stanowskim, który zmienił profilowe :). Ale o kolesiu z sitwy nie wspomniał.

0

@Kondziu_FCB I "wy to chyba lubicie" :).

10

@gumaz Janusz zawsze wie lepiej niż sami zainteresowani, o co chodziło.

5

@comtedurgell E, nie. Po prostu sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą.

0

@MadafakinGuy No to nigdzie nie idź.

1

@fenix1983 Co Ty gadasz?! Nie zdawałem sobie sprawy z tego, jaki z Trzaskowskiego jest zwyrodnialec... Dzięki za uświadomienie.

0

Nie no, Marc, teraz to odstawiłeś pokrakę :). Choć fakt faktem, że cała defensywa dała jeszcze gorszy popis nieudolności.

0

@Rewolucja123 Wątpliwa sprawa. Cisną ich teraz. Ciężko się bronić w 9, a gdzie tu o ataku myśleć? Ale może...? To by była kompromitacja.

7

Zawodnicy Sevilli mają chyba jeden mózg i krąży on wśród zespołu rotacyjnie.

0

@DragonxNF Pewnie razem ze strzelcem i karniaczek :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?