Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Kolego, szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Jesteś jednym z tych, którzy uważają, iż są za mądrzy, by dać sobą manipulować, wiedzą wszystko najlepiej i racja jest zawsze po ich stronie. Do czasu, aż fakty ugryzą ich w dupę, co i tak nie przeszkodzi im w dowodzeniu, że się nie mylili. "Prawda została ustalone i żadne fakty tego nie zmienią", takie wasze motto. Miłego dnia :).
0
@fart Przecież nie o to chodziło w moim wpisie, więc dlaczego usiłujesz teraz zmienić temat?
3
@comtedurgell "(...) różnica za to którą zaobserwowali to że ludzie z wyższym wykształceniem odrzucają mysl że mogli zostać zmanipulowani"
To także prawda. Wielu sądzi, że ich nie można oszukać, bo są na to za mądrzy, za wykształceni. Warto pamiętać o maksymie Sokratesa, "wiem, że nic nie wiem" :).
3
@fart "NIe obrażam innych ani się wywyższam."
"Jeśli wygra Trzasku to wygra. Jeśli wygra Chuligan Batyr?"
No tak, jest jak piszesz :).
0
@directedbyfcb " Po prostu ludzie lubią czuć się tymi wybranymi i oświeconymi"
To też prawda. Wodzowie o tym wiedzą i odpowiednio schlebiają takim instynktom swoich akolitów.
5
@Szmulek Ale ja mam gdzieś, czego Ty masz szukać i u kogo. Odnoszę się jedynie do kreowanej przez Ciebie narracji budowanej na mentalności Kalego. Za Nawrockim ciągnie się wiele spraw, ale za Trzaskowskim tak samo i sądzę, że znaleźliby się tacy, którzy powiedzieliby, że poważniejszych. Na ten przykład w grudniu 2021 roku rządy Niemiec i Holandii oraz niemiecki ośrodek lobbystyczny German Marshall Fund zorganizowały konferencję online w amerykańskim Wilson Centre. Wśród burmistrzów kilku miast, którzy wzięli w niej udział, był RT. Sprawdź sobie, czym zajmuje się ten ośrodek, kto go sponsoruje, oraz kto poza tym organizował tę konferencję. Oraz co tam opowiadał o Polsce Rafał. Oczywiście wrzucił info o tym na FB, był link do zapisu samej konfy, ale zapomniał napisać, kto to organizował. Zaraz ktoś znalazł ten atak na nasz kraj za niemieckie pieniądze i film magicznie został usunięty. Mam gdzieś jego wykształcenie i znajomość języków. On nie będzie opiekował się Polską, on ma panów nad sobą. Nie opowiadaj więc mi tu, jaki to jeden jest be, a drugi cacy. Żaden z nich nie nadaje się na prezydenta.
Edit: Zapomniałem dopisać, że wspomniałem o tej "imprezie", bo dziś RT nie bardzo chce się chwalić uczestnictwem. Ciekawe czemu?
5
@LOPEZ16 Zaganianie do zagród to sprawdzona metoda. Dziel i rządź.
7
@Szmulek Odniosłem się do Twojej tezy, że ktoś głosuje, byle nie wygrał człowiek z partii, której nienawidzi. W drugą stronę jest tak samo, sam jesteś doskonałym przykładem, kiedy jednego obrzucasz błotem wykazując jedynie jego negatywne cechy, a drugiego wychwalasz pokazując jedynie to, co uważasz za pozytywne. Udajesz obiektywnego, a niczym się nie różnisz od reszty.
1
@LOPEZ16 Ja Sikorskiemu też nie wierzę. Powiązania rodzinne nie pozwolą mu na nic. Poza świetnym prezentowaniem się na scenie.
8
@Szmulek Przecież w drugą stronę jest to samo. Jak to świadczy o Tobie, jeśli udajesz, że zjawisko to jest jedynie po jednej stronie. Świadczy to tylko o tym, że sam masz podziały plemienne głęboko wryte w mózg i nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
0
@kuz Ja myślę, że on walił kości swoich wrogów. Łapiesz? Czy klapki na oczach nie pozwalają?
0
@BorzyKrzys Czyli planujesz wykorzystać ten wzwód? Tylko ten alkohol martwi.
0
@AduŚ07 Na nas wystarczyli :).
4
@kamiVeB Akolici nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Niezależnie od strony.
2
@D10SLEO https://zapodaj.net/plik-DfF8LfX2hp
4
@Jakchcesz "Edit. A nie sorry, sam se go usunąłem przez przypadek"
Mrugnij dwa razy, jeśli Moderacja kazała Ci tak napisać.
6
@michal26 Jak się nie ma, to się stworzy. A bo to pierwszy raz? Niech Rumunia będzie nam wzorem.
1
@Karzel Może nie zrozumiałeś i chodziło o to, że to jemu przerywa transmisję? Co jakiś czas. Wiele by na to wskazywało, prawda? :)
1
@Cochise
"Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze."
"Był czas przywyknąć, nie?"
"Pierwszy raz?"
:)
1
@arasz1819 "Jeszcze niedawno umierał jak to mają w zwyczaju."
To prawda. Sam widziałem schodzącego Giertycha :).
0
@Kondziu_FCB A Giertych tak gardłował o Stanowskim, który zmienił profilowe :). Ale o kolesiu z sitwy nie wspomniał.
0
@Kondziu_FCB I "wy to chyba lubicie" :).
10
@gumaz Janusz zawsze wie lepiej niż sami zainteresowani, o co chodziło.
5
@comtedurgell E, nie. Po prostu sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą.
0
@MadafakinGuy No to nigdzie nie idź.
1
@fenix1983 Co Ty gadasz?! Nie zdawałem sobie sprawy z tego, jaki z Trzaskowskiego jest zwyrodnialec... Dzięki za uświadomienie.
0
Nie no, Marc, teraz to odstawiłeś pokrakę :). Choć fakt faktem, że cała defensywa dała jeszcze gorszy popis nieudolności.
0
@Rewolucja123 Wątpliwa sprawa. Cisną ich teraz. Ciężko się bronić w 9, a gdzie tu o ataku myśleć? Ale może...? To by była kompromitacja.
7
Zawodnicy Sevilli mają chyba jeden mózg i krąży on wśród zespołu rotacyjnie.
0
@DragonxNF Pewnie razem ze strzelcem i karniaczek :).