0

@JohnKennedy Sami się proszą o kłopoty. Pan Bóg czyta, a potem trzeba worki z piaskiem układać na wałach.

2

@wyrek Dla mnie oczywiste, że inżynier domaga się natychmiastowego kontaktu ze swoim adwokatem, przyjacielem i mentorem, panem Romanem.

0

@zadafcb "Władza bliżej obywatela". Wreszcie się udało.

1

@D10SLEO Nie takie szanse już miała Barcelona. Każdy ma szansę zostać szympansem - jak mawiał Tytus de Zoo.

2

@MessiForeverTheBest Albo choć raz zwolni trenera reprezentacji.

2

@TR3YWAY A teraz jej podziękuj i przeproś za te wszystkie złe rzeczy, jakie o niej myślałeś :).

A poważnie, gratulacje i brawo.

3

@Panda46 Teraz okrada jego mafia, więc zrozumiałe, że nie będzie narzekał.

1

@PatrychoO

0

@Consigliere Podejrzewam, że nic. Oceniam po naszej bezpłciowej grze.

3

Dobra, udało się. Brawo trener. Tak przegrać, to jak wygrać.

0

@FcPortoFan1999 Oby ktoś nas wreszcie znalazł. Byle nie Kulesza, bo ten to jakby dostał dwie metalowe kulki, to by jedną również zgubił, a drugą zepsuł.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, co Ty. Robert nas poprowadzi. Jak zawsze.

2

@escarabajo Co Ty wypisujesz? Gdyby Francja się zdenerwowała, to by płonęły samochody.

0

@FcPortoFan1999 Może wreszcie ten przebrzydły Probierz poleci.

2

@macio_944 Poczekajmy na wyniki sondaży late poll. Ten się śmieje najlepiej, kto się śmieje ostatni.

1

@blakkudium "To chyba prawda, bo @ViscaelBarca2007 przyznał, że był pachołkiem treningowym tego dnia."
Nie tylko tego.
:)

0

@Kgorecki2500 Na dokładnie tak zadane pytanie, zgodnie ze "sprytem" pytających, można odpowiedzieć, że ponad 8 miliardów i ciągle rośnie.

1

@FcPortoFan1999 Na mszę za duszę. Potem napiszę kogo.

0

@FcPortoFan1999 Czyli, że co? Wóda i hazard o 3 w nocy?

2

@blakkudium Pewnie nie miał czym wracać. Albo wypił i nie mógł prowadzić.

1

@Trojanek23 Lewy po prostu olał zgrupowanie, tak samo jak wcześniej mecz z Węgrami. I tak samo jak wtedy - kiedy wprosił się na ławkę, mimo, iż nie mógł grać - tak i teraz, kiedy gówno uderzyło w wentylator i zobaczył, że ludziom się jego zachowanie nie podoba, od razu wsiadł w samolot i przywalił na ten mecz, tłumacząc się dziecinnie, że to dla Grosickiego. Czy Ty to potrafisz zrozumieć? Probierz odwalił kretyński numer, ale Lewandowski wcale nie jest lepszy, a Ty zdajesz się widzieć tylko jedną stronę medalu. I tłumaczysz go, że przecież tyle zrobił. Czy to znaczy, że wszystko mu wolno? Jak jest zmęczony, to niech wypoczywa, a nie na łeb na szyję leci, żeby ratować PR. Jeśli tak się zachowuje, to widać, że ściemnia. Tak samo jak z Węgrami, kiedy olał mecz dla imprezki u Brzoski, a gdy zobaczył, że ludzie się zbulwersowali, to wepchnął się na ławkę rezerwowych, mimo, iż ani nie mógł grać, ani nie powinien tam nawet siedzieć. No ale przecież jest taki zasłużony, to przecież wszystko mu wolno. Postaraj się zachować choć minimalny obiektywizm, zamiast padać przed Lewandowskim na kolana i wołać: O Panie, twoje słowo jest dla mnie rozkazem.

0

@Matiasio Trzeba się pozbyć tego Probierza w końcu.

0

@FcPortoFan1999 O co Ci chodzi? W momencie, kiedy mówił, tak właśnie graliśmy. Wtedy, kiedy straciliśmy gola, już nie. Ciągle wszystko i wszystkich hejtujesz! Oddawaj opaskę!

1

@blakkudium No i co wyjdzie z tego wszystkiego? To, co zwykle. Nico.
:)

0

@Trojanek23 Nie, to dla Ciebie "Lewandowski na tle Polskiej jest Bogiem, jako jedyny ma powazna karierę piłkarską.Cala reszta jest bez znaczenia w świecie piłki" jest jakimś powodem, żeby usprawiedliwiać i tłumaczyć każdy jego krzywy ruch. Ciekawe, czy w życiu też taki jesteś? To znaczy, czy może Tobą pomiatac każdy, kogo uważasz za "boga", bo ma od Ciebie więcej pieniędzy i lepsza karierę? Jeśli tak, to sugeruję zmianę priorytetów.

0

@Trojanek23 Być może dla Ciebie jest bogiem. Widać niewiele trzeba, żebyś zaczął czcić jakiegoś cielca, który wszystko, co robi, robi dla siebie. Odpowiada jedynie za sukcesy, porażki są winą innych. Po przegranym meczu zamyka ryj i ucieka, wychodzi dopiero do ustawionego wywiadu, gdzie przedstawia wszystko w świetle wygodnym dla siebie. Nie gra z Węgrami, bo musi odpocząć na balu u Brzoski. Nie było żadnej afery premiowej, to Skorupski źle zrozumiał. On zawsze wszystko dobrze, to selekcjoner zły (już chyba trzeci zwolniony przez niego), albo koledzy do niczego. Jak piłka odbija się od niego na 5 metrów przy przyjęciu, to po prostu było złe podanie. Ile jeszcze będzie tego pieprzenia i udawania, że on jest super "za dawne zasługi"? Nigdy nie wyjdziemy z tego bagna, jeśli każdegop będziemy tak usprawiedliwiać. Przypomnij, ile tam goli strzelił z gry w repce ostatnio? A silnym przeciwnikom?

Idąc Twoim tokiem rozumowania, czemu nie miał jaj oznajmić swojej decyzji selekcjonerowi w twarz, tylko zamieścił tweeta?

0

@VegetaPolska No ale sensacja, naprawdę! Ma pieniądze, to sobie jeździ po świecie. Tym bardziej, że nie ma wcale daleko.

1

@GTBTP Po co od razu takie ostre słowa? Może chodzi o jakiś skrót? ZJEB - Znakomita Jednostka Emanująca Błyskotliwością lub podobnie? Czemu ciągle hejtujecie tego premiera?

A SZIT? Szacowny I Taktowny. Jak sam Roman Giertych! :)

2

@Trojanek23 "Wyrzucił.Jak Lewandowski chciał, żeby w mediach poszło że to on zrezygnował, to ten ***** stwierdził że ni uja xd"
Czemu kłamiesz? Przecież chodziło w tym o odebranie opaski/zmianę kapitana, a nie o rezygnację z gry w kadrze.

"skoro miał takie jaja, to czemu nie powiedział mu tego w twarz?"
Bo Lewandowski nie przyjechał na zgrupowanie. Dopiero jak zobaczył, że jest z tego draka, to zebrał dupę w troki i przypędził, niby jako niespodzianka dla Grosickiego, bo mu się PR przestał zgadzać. Ten kult jednostki robi się już lekko obrzydliwy. Lewandowski robi to, co robi, dla Lewandowskiego, nie dla Polski.

0

@FcPortoFan1999 Lewandowski jest najmądrzejszy i najpiękniejszy. Może on by poprowadził, zamiast ciągle zwalniać trenerów? Ale wtedy by już nie mógł uciekać przed wywiadami po przegranych meczach, więc nie wiem czy się podejmie. W końcu on jest ojcem jedynie sukcesów, a za porażki odpowiadają inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?