Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kalipso Sikorski to tutaj raczej zachował się idiotycznie i samolubnie.
3
@Deviler Na przykład Podolskiego.
0
@draxidox Powinno być jeszcze nagranie, jak zwierzak mówi "O kurwa!"
3
@lithotripter Słusznie. Należy natychmiast zrobić z tym porządek! W dodatku wszystkie białe? A gdzie jakieś aktywiszcze?
6
@zadafcb Nie powiem, rozśmieszyło mnie to :)
0
@BezglutenowyPedri Nic tak nie gorszy, jak prawda :).
0
@jacobFCB Cóż szkodzi się zobowiązać?
0
@FcPortoFan1999 A kiedyś mi pisałeś, że takich rzeczy nie oglądasz... No ale cóż szkodzi napisać... :).
0
@partymaker On podobno od lat ma coś z kolanami.
0
@gumaz Bynajmniej.
Tutaj mały trailer: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15739863#comment-15739883
0
@norbi77 Nie, nie wiesz. Życzysz, żeby jedni zwyrodnialcy znęcali się nad innym. A kto nad nimi? Ty zdajesz sobie sprawę, za co ludzie czasem siedzą? Kiedy piszecie takie rzeczy, to aż mi mowę odbiera. Widać, że nie macie pojęcia o tym środowisku.
2
@gumaz Tak. Sprawcą był @Kessie. Wiadomo więc o jakie rękoczyny chodziło.
0
@AlwaysBlaugrana A mnie się wydaje, że właśnie przez zaangażowanie posłów i działaczy przewalił. Znacznie lepiej by wyszedł, gdyby się schowali i przestali mu "pomagać".
1
@Pawel13sz Ja też. Koszt nieduży, a miasto ładne.
0
@norbi77 "Powinien gnić w więzieniu z najgorszymi zwyrolami. Ma 20 lat i za to co zrobił miałby tam piekło."
Zastanów się dobrze, co napisałeś i czy naprawdę to rozumiesz?
0
@RosjaninBut Ja uważam, że raczej za to, co zrobił PO "obaleniu" komuny.
0
@FcPortoFan1999 Marek Papszun. Tym razem się uda, a jak nie, to Pudel poczeka.
0
@Encore A Putin obsługuje. Rosja kolejny raz na czele.
0
@sergio5 Dwóch mężczyzn 27h w toalecie? Pomyliłeś się, to nie byli tiktokerzy belgijscy, tylko belgejscy.
1
@draxidox On się nie nadaje do zarządzania nawet farmą mrówek.
1
@norbi77 Tam są różne komentarze, więc tym bardziej nie ma co wierzyć. W prawdziwość tego filmiku również. Są ludzie, którzy zrobią wszystko dla atencji i kasy.
1
@Mezocyklon87 Kibc Barcelony był już wielokrotnie świadkiem jak "coś" się zaczynało i "coś" się działo. Nie sądzę, by wzbudziło to u nas jakieś większe emocje.
1
@Popitek12 Wynalazł go radziecki uczony, Siergiej Maksimowicz Telewizorow na śmietniku ambasady amerykańskiej w Moskwie.
5
@norbi77 W komentarzach piszą też, że to była ustawka pod zasięgi. Współczesny świat internetu - nie wiadomo, kto pisze prawdę.
0
@Pedri16Future Tam Wyborcza, Tusk z rewelacjami od Murana.
0
@BorzyKrzys Teraz to im łatwo, na pochyłe drzewo każda koza skacze :).
2
@pluszek Ciągle jątrzysz i jątrzysz. Premier konsultuje się właśnie ze znanym sportowcem i aktorem, Jackiem Murańskim. Kiedy skończą, wspólnie pogratulują.
3
@John_Doe Z Kingą przynajmniej ziemniaki by były.
2
@barteq Kierwiński byłby godnym następcą Kwaśniewskiego w dziedzinie wiadomo jakiej.
1
@MessiForeverTheBest Zawsze ten wiatr w oczy :).