5

@Kalipso Sikorski to tutaj raczej zachował się idiotycznie i samolubnie.


3

@Deviler Na przykład Podolskiego.

0

@draxidox Powinno być jeszcze nagranie, jak zwierzak mówi "O kurwa!"

3

@lithotripter Słusznie. Należy natychmiast zrobić z tym porządek! W dodatku wszystkie białe? A gdzie jakieś aktywiszcze?

6

@zadafcb Nie powiem, rozśmieszyło mnie to :)


0

@BezglutenowyPedri Nic tak nie gorszy, jak prawda :).

0

@jacobFCB Cóż szkodzi się zobowiązać?

0

@FcPortoFan1999 A kiedyś mi pisałeś, że takich rzeczy nie oglądasz... No ale cóż szkodzi napisać... :).

0

@partymaker On podobno od lat ma coś z kolanami.

0

0

@norbi77 Nie, nie wiesz. Życzysz, żeby jedni zwyrodnialcy znęcali się nad innym. A kto nad nimi? Ty zdajesz sobie sprawę, za co ludzie czasem siedzą? Kiedy piszecie takie rzeczy, to aż mi mowę odbiera. Widać, że nie macie pojęcia o tym środowisku.

2

@gumaz Tak. Sprawcą był @Kessie. Wiadomo więc o jakie rękoczyny chodziło.

0

@AlwaysBlaugrana A mnie się wydaje, że właśnie przez zaangażowanie posłów i działaczy przewalił. Znacznie lepiej by wyszedł, gdyby się schowali i przestali mu "pomagać".

1

@Pawel13sz Ja też. Koszt nieduży, a miasto ładne.

0

@norbi77 "Powinien gnić w więzieniu z najgorszymi zwyrolami. Ma 20 lat i za to co zrobił miałby tam piekło."
Zastanów się dobrze, co napisałeś i czy naprawdę to rozumiesz?

0

@RosjaninBut Ja uważam, że raczej za to, co zrobił PO "obaleniu" komuny.

0

@FcPortoFan1999 Marek Papszun. Tym razem się uda, a jak nie, to Pudel poczeka.

0

@Encore A Putin obsługuje. Rosja kolejny raz na czele.

0

@sergio5 Dwóch mężczyzn 27h w toalecie? Pomyliłeś się, to nie byli tiktokerzy belgijscy, tylko belgejscy.

1

@draxidox On się nie nadaje do zarządzania nawet farmą mrówek.

1

@norbi77 Tam są różne komentarze, więc tym bardziej nie ma co wierzyć. W prawdziwość tego filmiku również. Są ludzie, którzy zrobią wszystko dla atencji i kasy.

1

@Mezocyklon87 Kibc Barcelony był już wielokrotnie świadkiem jak "coś" się zaczynało i "coś" się działo. Nie sądzę, by wzbudziło to u nas jakieś większe emocje.

1

@Popitek12 Wynalazł go radziecki uczony, Siergiej Maksimowicz Telewizorow na śmietniku ambasady amerykańskiej w Moskwie.

5

@norbi77 W komentarzach piszą też, że to była ustawka pod zasięgi. Współczesny świat internetu - nie wiadomo, kto pisze prawdę.

0

@Pedri16Future Tam Wyborcza, Tusk z rewelacjami od Murana.

0

@BorzyKrzys Teraz to im łatwo, na pochyłe drzewo każda koza skacze :).

2

@pluszek Ciągle jątrzysz i jątrzysz. Premier konsultuje się właśnie ze znanym sportowcem i aktorem, Jackiem Murańskim. Kiedy skończą, wspólnie pogratulują.

3

@John_Doe Z Kingą przynajmniej ziemniaki by były.

2

@barteq Kierwiński byłby godnym następcą Kwaśniewskiego w dziedzinie wiadomo jakiej.

1

@MessiForeverTheBest Zawsze ten wiatr w oczy :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?