0

@marcin62 "Ciekawe czy gdyby 2 WS byłaby w dzisiejszych czasach to Hitler wrzucałby na twittera filmiki z wyburzania Warszawy."
Niemcy głosowaliby smsami, kto odpada z obozu i idzie do pieca.

0

@RosjaninBut Millera wystarczy zapytać o pożyczkę moskiewską, a Kwaśniewskiego o wakacje z agentem. Sądzę, że reakcje będą podobne. Red is bad.

0

@gumaz On ma bokserki wkładane przez głowę.

0

@Sinirsey Zaspokajam.

0

@clyde To jest właśnie ta alternatywa dla Niemiec.

2

@Rifek To wywalanie pieniędzy bez sensu. To raczej pozostałych trzeba uczyć innych języków, bo Niemcy i tak wcześniej czy później staną się mniejszością :).

0

@mekston No to mamy remis, bo Ty również nie zrozumiałeś, o czym pisałem ja. Nadal też nie stosujesz się do własnych mądrych rad.

0

@mekston "Jak nie zrozumiałeś wypowiedzi to lepiej nie komentować. "
W takim razie nie rozumiem, czemu to robisz? Zastosuj się do własnej rady.

0

@mekston Nie na to zwracałem uwagę. A na to, że @maroon miał rację z tym porównaniem, a Ty usiłujesz się rakiem się wycofać z własnych słów.

0

@mekston " „Gadasz jak ten policjant z Barei. Wyobraź sobie,że tam zamiast przepustu stało przedszkole i był dzień a nie noc... Co to zmienia?”



Xddd - nie gadam - rozmawiamy o realnej sytuacji."

"a teraz wyobraz sobie ze ktos z Twojej rodziny jedzie ta drogą i zza zakrętu wyjeżdża takie auto i wynosi je na zewnętrzną …"

No tak, masz rację. Faktycznie. :) :) :)

2

@MesQueUnClub_87 Jest z Polski, nie musi znać języków obcych. A u kliknął mu kot i nie zauważył.

5

@Cvzx Napisz, że złożysz skargę. Bo chodziło Ci o to, że Ty jesteś gejem, a oni Cię za to zbanowali.

1

@blakkudium Po stole widać, że w obu klubach bieda. Nic do jedzenia i nic do picia. Wszystko poszło na koszulkę. Na koniec jeszcze Laporta zawinął sztućce.

3

@kubix05 U @Luciano99 na złomie ochrona obiektu do dziś dostaje takie zestawy jako wyposażenie do służby.

4

@Borneo Wreszcie coś z sensem, co mogę z całego serca poprzeć. Brawo Borneo. Jeszcze Cię zresocjalizujemy.

1

@Popitek12 W imię zasad, popitsynu.

0

@Popitek12 Tonę tik taków.

0

@FcPortoFan1999 "Nie wydaję mi się."
Właśnie, że się wydałeś!

1

Ja mam wrażenie, że @FcPortoFan1999 to nie jest żywy człowiek. Poczytajcie sobie jego komentarze z ostatnich godzin. Nie da się oglądać wszystkiego na raz będąc istotą ludzką. A on tak robi. To musi być jakiś model AI.

1

@ViscaelBarca2007 Ja mam wrażenie, że oni zachowują się tak, jakby zwycięstwa im się należały z samego faktu, że są MU i mają taaką historię, więc po co pracować i się wysilać? I to nie tylko piłkarze, ale wszyscy tam chyba tym przesiąkli.

0

@FcPortoFan1999 Ja mam takie wrażenie odnośnie tego Rakowa, że bardzo często jak im dobrze idzie, to oni mówią "Potrzymaj mi piwo!", a Papszun "Pa tera co będzie!".

0

@FcPortoFan1999 Raków lubi takie niespodzianki. Oczy krwawią.

1

@Luciano99 Czyli dokładnie jak pracownicy u Ciebie na zakładzie, również po zaliczce.

1

@RosjaninBut


A "nie odwracaj kota ogonem" za potwierdzenie znęcania się nad zwierzętami.


0

@esem91 I na Malcie.

0

Chyba asyst w Lechu. Brakuje mu jeszcze jednej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Za to lubi Fiabemę. W obu przypadkach nie wiadomo dlaczego :).

0

@FcPortoFan1999 On więcej nie grał, niż grał. Kibole płaczą, ale moim zdaniem to taki płacz przez nostalgię, zapomnieli już jak sami po nim jechali. No i mają kolejny powód, żeby wyzywać zarząd i trenera.

Ja się zastanawiałem jakiś czas, czy on nie gra, bo znowu wykryli u niego coś w organizmie (tym razem w klubie) i czekają, aż zejdzie. No ale ostatnio był na ławce z Genkiem (ofc nie zagrał), więc to raczej nie to.

0

@marcin62 "plus taki, że w końcu ktoś wyłamał rogatkę - są delikatne postępy w tej sprawie, wiadomo że nie od razu rzym zbudowano"
No ale chyba chodziło o to, żeby wyłamywać je uciekając z torów, a nie na nie wjeżdżając, prawda? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?