Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dejvo Kicha 2026.
2
@macio_944 Chętnie bym poznał tych rodziców Boga.
0
@FcPortoFan1999 BBT to nie Lech, Arka musi się postarać.
3
@macio_944
"- Czy nienawidzi Pan graczy?
- Nienawidzę."
To wstęp do rekrutacji w Ubisofcie.
0
@Safrani No cóż, Lucas pokazał wiele lat temu, że walka z Imperium nie jest łatwa i tyrania zastosuje każdą możliwą sztuczkę, żeby zdusić Rebelię. Ale Epizod IV się nie poddaje i będzie się odwoływał.
0
@fart "Mówiłem jakiś czas temu, że jeden z tych panów do Legii przyjdzie. Papszun/Siemieniec."
Papszun jest idiotą, jeśli się na to zgodzi. Zacytuję post z Weszło pod artykułem o tej sensacji. W dużej mierze się z tym postem zgadzam:
"Po co Papszunowi Legia?
Raków, to dla niego coś, jak Jagiellonia dla Probierza. Pasmo nieustających sukcesów, które się skończą, kiedy pójdzie do Legii. Wyjdzie na tym, jak imć Zabłocki na mydle, ponieważ nikt nie da mu władzy, jaką ma w Rakowie, a dołek w który wpadnie wcześniej czy później jego drużyna (niczem Raków już kilka razy za jego kadencji), będzie dla niego grobem zawodowym, bo nikt mu nie da czasu na wyciągniecie drużyny z dołka – ani kibice, ani „legijna rodzina”, ani właściciel.
Ale, jak chce, niech lezie, jak ćma do ognia…"
"I myślę że w niedalekiej przyszłości Siemie obejmie Poznaniaków."
Tak, po meczu, w którym im wklepie.
0
@Criss18Barca Moim zdaniem to będzie jego zła decyzja (o ile to prawda). Nie sądzę, by w Legii miał tyle poważania i wsparcia od właściciela, co w Rakowie. Zdenerwuje piłkarzy swoimi metodami, zaczną gówno grać (a raczej, DALEJ będą gówno grać) i poleci. A potem to już równia pochyła.
1
@Luciano99 Jak razem, kiedy oddamy? Coś się nie dodaje. Takie same teksty żenisz załodze na koniec miesiąca? "W ramach solidarności możecie oddać mi wasze pensje. Byłby to jasny sygnał dla mnie, że razem jesteśmy silniejsi."
1
@norbi77 Tam dobry, chamski i prostacki. Ale szanuję za dystans. Przepraszam raz jeszcze.
1
@gumaz To na pewno fake. We Wrocławiu jest tylko jeden tramwaj.
6
@Kessie Ale może z większym szacunkiem o swoim chlebodawcy i dobroczyńcy @Luciano99, dobra?
3
@norbi77 Nie no, po co bym Cię miał myć? :) Sorki :).
4
@Kgorecki2500 To jedz normalnie, przez usta.
2
@D10SLEO Społeczność drwali jest Ci wdzięczna, bo populacja maleje w oczach.
2
@Azazel_Pazuzu Ciekawe jakby to było, gdybyś nauczył się czytać ze zrozumieniem? Albo chociaż spróbował...
12
@Kgorecki2500 To jest nieprawdopodobne, że te głąby nie wyciągają żadnych wniosków z historii. Jeszcze żaden dyktator nie nasycił się żądaniami, które spełniano, by się uspokoił.
1
@GeneralXavi Fornalika nikt nie tyka, od Probierza włos się zjeża.
19
@Giwera Dick Advocaat. Roman Giertych.
1
@tbas I po tym można od razu poznać, że to inżynier i racjonalizator. Osobisty, przenośny akwedukt.
0
@Starrk Nie ma już Rywina, więc nie miał kto przyjść do Michnika od alkoholi w sejmie. Ale Czarzasty na pewno coś wykombinuje.
0
@pluszek Problem rozumiem, chciałem jedynie pokazać absurdalność sytuacji. Żeby eskalować tę karuzelę obłędu, podpowiem, że możesz też namówić sąsiada, żeby zgłosił, iż widział, jak próbujesz zlewać rtęć z termometrów do tych puszek po farbie, złośliwie się przy tym śmiejąc i mamrocząc "Teraz k... zobaczycie!" Gwarantowana wizyta służb, które uwolnią Cię od kłopotu, za to pewnie pozbawią wolności w innych kwestiach :).
7
@pluszek Ja bym Ci jeszcze kazał zrobić badania DNA i dostarczyć zaświadczenie od proboszcza, że byłeś u komunii.
0
@VegetaPolska Lech Poznań tak samo myślał o gościach z Gibraltaru.
1
@KujawiakA Maltan? To z kolei brzmi jakby przybyli z innej planety. "Maltanie atakują!"
1
@THunterG99 W Hiszpanii to dla sędziego nie nazwisko, ale stanowisko.
1
@July_6_BcN Jeśli chcesz jakieś unikalne i sugerujące zamożność, to polecam Rafineria.
0
@Szklaner https://pl.wikipedia.org/wiki/Kiedy_przyszli...
2
@Criss18Barca Nic tak nie gorszy, jak prawda.
2
@MesQueUnClub_87 Daj spokój, on już poległ na dekalogu.
2
@blakkudium On na ścianach w łazience robi ten sam wzór i twierdzi, że położył płytki.