2

@gumaz Ewa nie dodała, że przez ludzkie życie rozumie swoje. I żeby je ratować, chętnie sprzeda Tomasz (czy kogokolwiek innego) najeźdźcy. Bo to jest jej ideologia. W ogóle ciekawie sformułowane. Ewa mówi, ale Tomasz już wygraża. Tak się subtelnie wskazuje oczekiwany wybór.

2

@Faro Oczywiście @Luciano99 na talerzu (czy też raczej w tym okrągłym korycie).

1

@NeroTFP1 Barcelona ma cały czas problemy finansowe, nie może płacić wiele, więc musiał wybrać - ubranie albo jedzenie.

1

Komentarz usunięty

0

@Azazel_Pazuzu " jestem pewny że nawet nie czyta tych ustaw które wetuje, a jeśli czyta to nic z tego nie rozumie"
Czyli tak jak Ty robisz z komentarzami. Pasujecie więc do siebie idealnie.

1

@Comentateiro I to są słowa prawdziwie skromnego człowieka.

0

Zauważyłem, że @Comentateiro od kilku godzin milczy. Czy myślicie, że to dlatego, iż widział wpisy @Roobo, uznał, że to on jest taki aktywny i zadowolony z tego faktu poszedł dalej spać?

1

@vivalaice21 "Dwa razy w życiu jadłem, ale mi się przypomniało teraz jakie dobre."
No i zjadłeś oba i już nie ma!

1

@FcPortoFan1999 Przecież zaatakował. Ta herbatka była z arszenikiem.

1

@fart "Pszeciesz musimy za coś utrzymywać homiki odpowiedzialne za działanie strony."
Prosiłbym, żebyś przestał wyśmiewać orientację seksualną osób odpowiedzialnych za serwis. Mamy XXI wiek! To nic, że dopiero pierwszą połowę.

1

@maroon Nie wierzę! On się brzydzi wszelaką niegodziwością i obraca jedynie w kręgach ludzi kulturalnych i na wskroś uczciwych.

11

@Roobo Kurna, byłem przekonany, że to @Comentateiro, wtedy wiedziałbym, że to tak na poważnie, bo on naprawdę w ten sposób myśli. Ty cwaniaczku, ty!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lithotripter I tak też powinni się tłumaczyć, że ofiary chciały umrzeć. Kolego "xd" przeczytaj, co tam nasmarowałeś i zastanów się nad sobą poważnie, bo w głowie coś ewidentnie nie halo.

1

@Gall Tyle, że ten sojusz nie powinien polegać na tym samym, co sojusz z ZSRR kiedyś. To znaczy, że my im dajemy węgiel, a oni za to biorą od nas mięso.

2

@fcbarcafan19 Piłkarze uciekają z boiska myśląc, że to inżynierowie i lekarze atakują. Specjalna operacja stadionowa.

0

@Luciano99 Synalek starego Luciano też nie jest lepszy.

2

@Kgorecki2500 Kocham takie potworki nowomowy. Cyngle gangów czy sicarios karteli powinni tak się tłumaczyć w sadach: "Morderstwa? Sąd mnie obraża! Jakie morderstwa, to były samobójstwa wspomagane!"

2

Xabi niezłe zmiany. Widać, że broni dobrego wyniku.

1

@Luciano99 To prawda. W zeszłym tygodniu opisywałeś jak to walczyłeś pod Orlenem. Aż Ci cały temat Moderacja zdjęła, taki był bój.

0

Ta Wisła Płock jest tragiczna. Nie umieją wymienić 3 podań bez straty. Najczęstsze zagranie to wycofanie do bramkarza, który wywala piłkę do Mrozka, albo podanie do nikogo, byle dalej na połowę Lecha. No tragedia. Co to za goście są. Kompletnie bezmyślni. Nieprawdopodobne. Pewnie wygrają :).

4

@RosjaninBut Boją się zmotoryzowanych inżynierów i lekarzy?

1

A w Rakowie impostorem jest Racovitan.

1

@maroon No właśnie nie wiadomo, czy z własnej woli? Ten drugi gość brodaty po prawej (na zdjęciu) to ma napis tak zrobiony, jakby to "PIS-u" było wymienialne. Może tam jest na stałe tylko "NIGDY WIĘCEJ", a pod nim wstawia to, za co zleceniodawca zapłaci :).

1

@FcPortoFan1999 W sumie racja. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

1

@DonAndrzejos A potem o Wielką Nagrodę Kaszlu.

0

@FcPortoFan1999 Tak, tylko co z tego, że dziś już 0-4, kiedy potem przyjdzie kolejny Piast i wytrze Rakowem podłogę. Od ściany do ściany.

1

Nie no, dzisiaj ten Węglarz to jest w Arce impostorem. Praktycznie wszystkie gole to jego wina.

1

@Luciano99 Powinno być jakieś oznaczenie "Autopromocja", jak w innych mediach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?