Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Co ten komentator bredzi? Przecież to klarowny faul. Trzymał go za koszulkę i ściągał do ziemi.
3
@Lionel_Messi10 Wiadomo, że Niemcy i Argentyna to bratnie kraje. Z przesiadką w Watykanie.
1
@DiSBlaDE Jedyne, co możesz widzieć, to własne braki. W tym chyba intelektualne, skoro stwierdziłeś, że jedyną opcją jest konfrontacja. Żałosne. Nara napinaczu.
1
@DiSBlaDE Widzę właśnie. Nie wiem tylko, skąd ta Twoja pewność, jak jest u mnie, skoro ewidentnie nie wiesz nawet, jak jest u Ciebie? Zapewne ma to coś wspólnego z różnymi niedoborami. Miej wiarę, medycyna ciągle się rozwija.
2
@DiSBlaDE Nie moją jest rolą sprawdzać, co u Ciebie?
3
@DiSBlaDE Powiedz prawdę, najebałeś się? No to właśnie ta ochrona prywatności jest po to, żeby najebany, to do domu. Strzeże Cię przed kompromitacją. La Rambla chroni, La Rambla radzi, La Rambla nigdy Cię nie zdradzi. Doceń, podziękuj i dobrej nocy.
5
@blakkudium Tak sobie pomyślałem teraz, że obecnie MATS jest w miejscu Claudio Bravo kiedyś. Czas jest nieubłagany. Nie powinien mieć żalu, bo sam robił to, co mu wówczas pasowało i nie czuł wyrzutów.
4
@FCB_dimiC "Masz trafić w ten prostokąt, rozumiesz? Ile razy mam Ci to powtarzać?!"
2
@blakkudium I po co straszysz?
3
@DiSBlaDE Dolpha i serialową.
4
@macio_944 Nic w tym dziwnego. Populacja ukrytych fanów Barcy na forum Realu powiększa się.
4
@Karol145 To są wszystko obecnie takie Pudelki. Zamieszczają gówno newsy, żeby skusić ludzi do wejścia.
3
@Popitek12 "Piłka ma jednego goata."
Ale dwie bramki.
3
@macio_944 Hejterze, Ronaldo, gdyby tylko chciał, byłby lepszym Messim niż Messi.
5
@Luciano99 Zaraz przegrała, po co takie ostre słowa? Nie wygrała, nie lepiej brzmi? I okej?
0
@Marusek Wolałem jednak "Bar".
0
@addept Papszun ma w tym doświadczenie.
1
@La Pulgaa Jak jaja przy stosunku.
0
@addept Ale by to hulało pod Papszunem.
0
@JordiAlbion ... Messi znowu mistrzem jest!
1
@norbi77 "Od Disneya"
To brzmi tak jakbyś się ekscytował następnym "AC" i hypował, że będzie od Ubisoftu :).
No ale oby się im udało. Coś kiedyś musi.
1
@blakkudium @norbi77 Panowie, szczerze. Znowu sobota, a my znowu o filmach. Chce się nam? Znowu nam to skasują, skur.... :).
2
@Kessie "@July_6_BcN ma już te 25 lat ale to jeszcze nie babcia"
Nie no, sorry kolego, ale u Leonardo DiCaprio już by pakowała walizki i zamawiała taksówkę na lotnisko.
2
@norbi77 "Punisher" jest super. Oba sezony. Aktor tak pasujący jak Downey do Iron Mana. Szkoda, że nie kręcą dalej "P". Zobacz go w obu częściach "Księgowego", choć tam raczej drugoplanowo.
0
@OskP A za 10:10 po 10. I tak dalej. To by zachęcało wszystkich do strzelania jak największej ilości goli zamiast szachów.
1
@czosnekfcb "Równowaga, oto tajemnica."
2
@Kessie Czyli to dlatego dostałeś w pysk od @July_6_BcN? A potem wzięła Cię za kudły i ze schodów? Sam widzisz, że nie ma co bezkrytycznie wierzyć we wpisy randomowych ludzi z netu.
0
@RozowaPantera I niżej.
1
@daniel32778 Czyli, reasumując, jak go ujebać wiesz, teraz zbierasz się tylko na odwagę.
@Kessie skończyło się, mają foty. Wyłaź z dupy @Luciano99.
0
@FcPortoFan1999 Chowanie się do nory, kiedy nie idzie, to akurat wspólny element zachowania władców naszych topowych klubów na L.