Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Dokładnie. Foch, bo wybrał inaczej.
0
@July_6_BcN W takim razie zastanów się, czy nie pomyślał tego samego :).
0
@July_6_BcN Bo powiem Pedriemu...
0
@NeroTFP1 Wszystkich ZP.
0
@BorzyKrzys Czyli nie masz już żadnego...
0
@Popitek12 Komu?
2
@norbi77 Wydaje Ci się.
2
@norbi77 Chwilę się zastanowiłem nad tym, co napisałeś. I doszedłem do wniosku, że tak prawdziwszej prawdy dawno już nie czytałem :).
4
@Dari0G @Luciano99 to jest dopiero agent gotowy na egzorcyzmy. Polajkował komentarze wszystkim, w tym autorowi wątku. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
1
@kamyk_23 Ofc. Ale nie przejmuj się, ja też piję. Takie pokolenie :).
1
@norbi77 I oby im się!
1
@Kgorecki2500 Odnoszę wrażenie, że Ty byś z @clyde stworzył parę idealną.
7
@severius "Dobry dzień, wrzutka, ktoś łeb dostawi, gol. "
Rozumiem wszystko, ale może sam się zastanów nad egzorcyzmami? :)
4
@kamyk_23 "@norbi77 Gigancie (nie piszę o wzroście) (...)"
Aha.
:)
1
@norbi77 I gdzie są teraz ci obrońcy praw zwierząt? DIOZ powinien interweniować!
2
@Kgorecki2500 Lepiej ksenofobem niż ksenomorfem.
0
@panczo " Te typki z SLD które szły za Millerem dzisiaj są w Platformie na którą pewnie głosujesz. "
HA HA HA. Typowy Ty, jak z tymi służbami mundurowymi. Coś CI się wydaje, więc na pewno tak jest. Ktoś się nie zgadza, to musi, MUSI być w określonej zagrodzie, żeby Ci się wizja świata nie zawaliła. To się nazywa mentalność plemienna. Nara.
6
@July_6_BcN Poprzednicy:
0
@FCB24 Teraz rozumiesz? :)
0
No to niezły róg :).
0
@MirusAmisz A z Twojej strony tylko bla, bla, bla. Jak już napisałeś, uwielbiasz to. Nara.
0
Chcieliście wydymać Ferrana, co?
I Wam się udało :).
0
@trolownik Chyba Ci się pomyliło :).
0
@MirusAmisz "Uwielbiam takie głupie gadanie xddd"
Zauważyłem. Inaczej byś tego nie robił.
1
@MirusAmisz Dla Ciebie nic. Bo nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.
0
@esem91 Tutaj część osób do każdego ma problem. I każdego oskarża o sprzyjanie Realowi. Natomiast na stronie Realu tak samo, tylko odwrotnie :). Ostatnio Kosowski został oskarżony o kibicowanie kolejno: tutaj Realowi, a tam Barcelonie. Nic z tym nie zrobisz.
3
@blakkudium No i w porządku. Niech się określi, czy to mają być 2 czy 3 minuty. Oraz przypomni sobie Claudio Bravo. Karma.
1
O, jest peruwiański aferzysta.
0
@FanBarcy22 Chyba w skorupie.
1
@BezglutenowyPedri Zed zszedł? W końcu znowu się spotkają.