Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie Subtelny przekaz podprogowy.
0
@July_6_BcN Te dylematy... Nie wiadomo, czy starczy czasu, żeby wszystkiego spróbować.
0
@macio_944 No nie wiem. Było ostatnio kilka gier tworzonych latami, które - delikatnie pisząc - nie urywały dupy.
5
@gumaz Służbę zdrowia, bo trzeba Cię leczyć.
:)
1
@macio_944 Najgorsze, że nie wiadomo, czy się z tego powodu smucić, czy cieszyć?
0
@gumaz Niestety się nie da. Jeśli ktoś Ci już go wcisnął, to musisz się z nim męczyć, nie odmienisz, nawet przez przypadek.
0
@mrboom Rzeczona Julka jedynie pisze, że jeździ. Nie należy wierzyć we wszystko, co ktoś zamieszcza w necie :).
1
@Szklaner Jestem pacyfistą i nie pomogę Ci w rozpoczęciu konfliktu.
0
@draxidox Każda Platforma to zło. Zapamiętaj.
5
@gumaz Solenade? On tam będzie coś solił pod parapetem?
1
@Bocheno1 Takie gry odkupione od innej osoby.
Edit: W przypadku @Popitek12 o mało co nie doszło do tragedii. Dopiero w połowie butelki zorientował się, że tam jest napisane "Odżywka". Niestety wcześniej szampon wypił już cały.
0
@panczo Myślę, że podobnie opisywała Ewa węża.
3
@PatrychoO Wreszcie zbliżenie. Pewnie nie może się doczekać.
0
@Czajka90 Przyjdzie Marek Papszuniusz, karta się odwróci.
2
@mordini123 Nic im to nie da. Legia od dłuższego czasu w każdym meczu przekłada dobrą grę, magazynując ją na to jedno spotkanie z najeźdźcami z Gibraltaru.
1
@PIWOSZ89 Parówkowym skrytożercom mówimy zdecydowane nie!
6
@lukaszmatusiewicz Błękitna Ostryga.
3
@blakkudium A biednemu prześladowanemu Viniciusowi to też tak pomagał? Podstępny madridista antirealista!
3
@Roobo No, powiem, że warto było to dofinansować kwotą pół miliona. Daje do myślenia.
Edit: Nie zdziwię się, jeśli Ci spece od kawalerek mikro zaczną takie zestawy sprzedawać.
1
@AlexDark00 Ty mógłbyś zrobić tak film z piłką po ostatnim karnym Roberta, która mija właśnie Marsa :).
0
@Czajka90 Pewnie Vinicius zapowiedział, że nie przedłuży, jeśli Ziemowit zostanie.
2
@NeroTFP1 Przecież się wszystko zgadza. Oprócz kierunku tej ucieczki.
2
@tomek8756 Teraz? Milion. W jej wieku? Nie wiem. U niej wszystko zależy od tego, ile planuje żyć. W każdym razie ma gwarantowany stały dochód i pewnie zaoszczędzi sporo na podatkach.
4
@BojanKriKicz Jak @Luciano99 idzie do Żabki z @Kessie, to mówią o nich "typ z młotkiem". Do samodzielnej interpretacji.
2
@D10SLEO Burza czego? Przeceniasz specjalistów, którzy to wymyślili.
1
@Stinger_ Pod Ścianą Płaczu? Nie bardzo.
1
@blakkudium Marek ma minę pod tytułem: "Ale tam jest bagno. Doskonale. Takie lubię najbardziej."
0
@Roobo Ho, ho. Widać, że to poważna inwestycja, rozpisana na całe stulecie. Co najmniej. Teraz, jak już się nazwa zmieniła, trzeba obradować nad nowym logo.
3
@RozowaPantera Hmm @antylewus? To musi być @AlexDark00!
0
@qbsonFCBarca "(...) ja pamiętam jak mnie braciak w śpiworze zamknął i panikowałem."
Pewnie najgorzej było wydostać się z jeziora?