Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Panpiwkarz Wybacz, ale to jest tak głupie, że aż mnie rozśmieszyło.
1
@Sulimo Jak go noga boli, to mówi "Obyś mi odpadła za to cieprienie!"
1
@Roobo Epic Trąbka Guy.
0
@Roobo No nie wiem. Walka o podium trwa.
1
@macio_944 I ciągle robi kółka.
2
Populacja wątpiących powiększa się.
2
@misterio "zdarzę"
CO? Chyba jednak udało się coś z tą pałą zrobić :).
0
@aspr1me Jak każdy.
0
@AduŚ07 On to chyba robi specjalnie, nie chce mu się biegać 90 minut :).
1
@BobbyD Oczywiście. Nasi nie wiedzą, co się dzieje.
1
@MessiForeverTheBest I jeszcze łapie piłkę w ręce. A przynajmniej chciałby.
1
@Firestone Podanie to podanie. Procedury muszą być zachowane.
1
@Comentateiro Adres znany w całej piłkarskiej Europie.
0
@AmigoBlancos To może po prostu ich zamieńmy i zobaczymy, co się stanie?
0
@joloskyy A może rzeczywiście po prostu przykry i ciężki z Ciebie typ, i lubisz kręcić aferę z niczego. Pa pa.
0
@joloskyy Powinieneś się leczyć. Naprawdę. A do innych w tym wątku też tak piszesz? Do tych od kotów będących ukrytymi kibicami Realu Madryt, albo transgenderowych? To, że nie jesteś w stanie pojąć żartu sytuacyjnego związanego z dzisiejszą dyskusją na LR, nie jest moją winą. Nic nie poradzę, że nie potrafisz zrozumieć odniesienia do fikcyjnej historii. Albo może nie chcesz, bo WYBIERASZ tkwienie w tym swoim świętym oburzeniu i postanowiłeś wmuszać we mnie coś, co nie zaistniało, żeby poczuć się lepiej, niech Ci będzie. Ale coś u Ciebie jest ewidentnie nie tak.
0
@Czyhrynski To po co się tak ubierałeś?
0
@joloskyy "Myślę (...)" - i po co tak kłamać? Dostałeś wszelkie wskazówki, liczyłem, że dalej Pinokio pójdzie sam. Ale nie, woli babrać się w bagienku, które sam sobie stworzył. Nara.
16
@heniusss Wtedy to akurat zacząłby się wcześniej i - jeśli wierzyć niektórym komentującym - weszliby nawet ci bez biletów, bo wpuściłby wszystkich.
2
@VinDiesel Tam jest lżejsze poczucie humoru.
0
@joloskyy Sądzę, że to jaki jesteś, odbiega całkowicie od tego, co napisałeś. Wystarczy zajrzeć do gorących i mieć jakieś pojęcie o tym, co się dzieje aktualnie na LR. Ale nie, lepiej wyjeżdżać do obcych ludzi z durnymi tekstami.
11
@blakkudium Nie takie rzeczy już Barcelona planowała. Gdyby zapytać Laportę, czy chce rozegrać mecz La Liga na Księżycu, to też by potwierdził.
0
@joloskyy Nie wiem, nie znam Twoich kolegów. Przeczytaj ten wątek raz jeszcze, a potem zastanów się nad sobą i tym, co wypisujesz.
0
@joloskyy A Ty? Bo widzę, że tak.
2
@Comentateiro No dobra cwaniaku, wy Niemcy jesteście dobrzy w likwidowaniu. Nie napisałeś jednak, czyje? Ewentualnie, gdzie?
0
Komentarz usunięty
2
@TaughtMule To wygląda jak śluza dla byków wchodzących na corridę.
6
@Cule1234 Niby Guadalajara, a brzmi jak typowy problem Barcelony za rządów Laporty.
0
@ali3gator "(...) ale pewnie motywacja jest taka, że to pomoże w jego sprzedaży."
No nie wiem. Zależy jak wypadnie :). A tutaj sporo osób życzy mu, żeby nie podołał. Prawdziwi kibice :).
4
@kanver_ Wiedziałem, że wcześniej, czy później one się tutaj odnajdą.