1

@Derean Bez przesady, żenujące padolino.

0

Aż się roześmiałem na ten nieudolny pad.

1

@APTAPT Występowałby w nim Tottenham i Sevilla.

2

Zmieniam zdanie. Totki i Sevilla mają razem jeden mózg i losują, kto ma go używać. To nieprawdopodobne, co za głupek.

1

Ci goście z Sevilli po prostu nie chcą strzelić.

0

Brawo Jude! Tak rób.

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Jezu, jacy Ci goście z Realu są żałośni. Praktycznie każdy jeden myśli tylko o tym, żeby poudawać i się wyp... w polu karnym. Ci ludzie są niepodrabialni.

0

Sevillo, do cholery
Wpier.... im ze cztery.

No ale mamy, co mamy.

Edit: No właśnie.

1

@Commando Ja wiem jedno. Kiedy to usłyszałem (bo widziałem ten wywiad na jakimś filmie na FB czy YT), to nie mogłem uwierzyć w to, co on gada. Widziałem potem to w wersji tekstowej i tam zostało to nieco złagodzone w stosunku do tego, co mówił. Ale słowa były klarowne. On dosłownie tak powiedział "Mój kolega, przestępca, taki zawód (...)" i że kupił TIRa karmy, a biznesmeni rzucali mu grosze, kiedy wydawali krocie na używki i dziwki. Ja wiem, że tacy biznesmeni często niewiele różnią się od tego przestępcy z zawodu, no ale jednak gadanie takich bzdur wprost, jest dla mnie nie do przyjęcia. Często pojawiają mi się wypowiedzi Rożala na różne aktualne tematy i wcale nierzadko się z nim zgadzam. Ale zawsze przypomina mi się tamten wywiad i cały czar od razu pryska. Escobar też robił wiele dobrego dla biedoty.

1

@fart Wybacz, ale ja nie wierzę w to, że Mioduski, czy ktokolwiek z tej jego bandy penisa musi siedzieć cicho. Taki mogą sugerować obraz, ale zbyt się przyzwyczaili do dotychczasowego zachowania. Sądzę, że wcześniej, czy później pojawią się tarcia i zaczną wojenki.

1

@Commando Naprawdę? Jak kiedy opowiada, że jego kolega, przestępca ("taki zawód") kupił mu TIRa karmy, a bogaci biznesmeni nie chcieli? A z czego przestępca ma na to pieniądze? Co taka gadka przynosi dobrego? Romantyzuje zbója, który dorobił się na krzywdzie innych, ale kupił karmę, to jest bohaterem. Po tej wypowiedzi straciłem dla niego jakikolwiek szacunek. Coś mu się pomieszało pod deklem. Już pomijam przynależność do pewnych środowisk motocyklowych i całą tego otoczkę. Ta fiksacja na punkcie zwierząt maskuje chyba dla ludzi jego wady.

1

@blakkudium No to teraz został Marcoń.

1

@fart Wyzwaniem to będzie walka z zarządem i właścicielem.

3

@Sysia11 Właśnie pokazał. Kapitanem nie może być idiota, któremu odcina prąd przy byle okazji.

1

@Encore Nie wiadomo, może dziadek pilnował obozu.

0

@partymaker Zachowanie jak kiedyś Beckhama.

3

W Totkach mają chyba jeden mózg na drużynę i losują przed meczem, kto zainstaluje.

0

@LukaszFan @Gaz, opinia?

2

@blakkudium @Kessie by mu urwał głowę.

1

@ZwyklyCuler48 Muśnięcie łokciem i od razu prawie utrata przytomności. Z czym do ludzi?

4

Mięczak z tego @Frimponga. Nie wierzę, że on ma jakieś sukcesy pod Orlenem.

5

@Wittgenstein Wygodne buty.

2

@Kgorecki2500 Bzdury. @Kessie by tego nawet nie wiózł do klienta, tylko na miejscu opier....

0

@MaziFCB Zgadzam się całkowicie.

3

@Kessie Stanie na czatach, kiedy szef kradnie opony konkurencji, to nie asysta.

0

@malicinho Nie tego dotyczył wątek, a faktu, że bardzo wybiórczo podchodzi się do takich tematów.

1

@blakkudium Nie powinni uznać, tam był faul.

1

@Gacek5 Może to zmyłka, jak z Pedrim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?