Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Prysznic. Na co mu kąpiel? Nie da się sprzedać.
0
@Sulimo @Ryba, komentarz?
0
@TR3YWAY A gdzie Adrian Polański?
1
@Luciano99 Warka łączy ludzi. A potem dzieli.
0
@cchesterr43 Zwłaszcza wodny.
3
@Bolton Wal się sznyclu.
1
@Luciano99 Masz rację Lucek, wiedziałem, że z nas wszystkich, Ciebie to obrzydzi najbardziej. Nigdy byś żadnego paszkwila nie zmontował.
:)
0
@marekBarca Ale Ty bardziej.
6
@Szklaner "Jedno przytulenie, uśmiech, pogłaskanie, może zmienić naprawdę wiele wokół was, i być zapamiętane przez kogoś bardzo długo (...)"
I dzięki takim właśnie radom @Kessie dostał zarzuty.
2
@Katalończyk 99 Vinicius przychodzi w nocy, kominem. Dlatego jest taki czarny.
10
Zawodnicy i zarząd Realu Madryt też zostawiają przy wigilijnym stole jedno wolne miejsce dla niespodziewanego gościa. I zawsze przychodzi sędzia.
0
@MateS Najbardziej uduchowiony wydaje mi się obecnie Araujo.
1
@draxidox Jak się patrzy: "No co, k..., no chodź, spróbuj! Nie? Tak myślałem. Za mną brygada!" I na ustawkę w lesie z dzikami.
1
@marcin62 Kręci tą piłką jak w kasynie.
5
@RosjaninBut W taki sposób został schwytany @Kessie. Reszta jest historią.
3
@fart "Renifery nie potrafią latać. I ja rozumiem, że to dla wielu może to być zaskakujace ba, dla niektórych wręcz szokujące, ale taka jest prawda. Renifery sa po prosu za grube."
Księżyc jest znacznie grubszy (przez większość czasu) od przeciętnego renifera, a regularnie widzę go unoszącego się na niebie. Na tej podstawie stwierdzam, że kręcisz jak Mioduski, kiedy mówi, że wycofał się z rządzenia klubem.
0
@July_6_BcN Ech, Ciebie to łatwo byle czym zakręcić. Escobar też rozdawał :).
0
@sergio5 "Rozdawali żywność i dary potrzebującym"
Czyli Vinicius też coś dostał?
2
@michal26 "Szkoda zachodu."
To prawda, ale Zachód sam jest sobie winien.
:)
1
@Luciano99 Ale jaja też, czy mu zostawiłeś?
1
@takisobiektos Ja myślę, że on wcale nie chce sprzedawać, tylko pozoruje takie działania, żeby było, iż coś robi. A jeśli chce, to właśnie tak jak podano, żeby nabywca pospłacał to, co nakradli i przepalili, a jednocześnie nadal to oni rządzili klubem. Tam musi być pełno trupów poukrywanych przez lata tych nierządów.
0
@takisobiektos To jest scenariusz na "Zwierzogród 3". Zwierzęta z wrocławskiego zoo kolejny raz dobrowolnie zrzekają się karmy, by utrzymać ulubionych piłkarzy i prezydenta miasta. Rozumiem teraz dlaczego @Kgorecki2500 tak napieprza tym Zwierzogrodem w co trzecim komentarzu. To działania marketingowe na rzecz wrocławskiej patologii.
0
@marcin62 I GWA na LR.
0
@Szklaner Tak wyobrażam sobie Moderację przy pracy. Jednych głaszcze i pieści, a innym od razu odgryza głowę przy samej d...
2
@Recha_0684 Oczywiście, że to poważny temat. Bo to jest gotowanie żaby. I dziwię się, że niektórzy tak łatwo przechodzą nad tym do porządku dziennego.
0
@4drian0 I Olmo, nie zapominajmy o Olmo. A i MATS powinien walczyć o minuty.
1
@gumaz Na nogach.
0
@Dejvo Ludzie, przecież to was boli bardziej niż jego. Przeżywacie, jakby był waszą ex.
1
@BojanKriKicz Uważaj, bo @Luciano99 tylko udaje, tak naprawdę jest trzeźwy.
3
@Szklaner A podstawową przyczyną utonięć jest woda.