Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomcias10 Może po prostu jest leniwy i mu się nie chce?
1
Ale Benny Hill MC.
7
@Hosh Zdurniałeś? Przecież to toksyczne jest.
1
@FcPortoFan1999 Oprócz Realu Madryt.
2
Doku prawie zabił przeciwnika.
1
@FcPortoFan1999 No właśnie miałem edytować i dopisać, że "Niech się już ta Esa zacznie".
0
@FcPortoFan1999 Ten drugi taki sam.
3
@ZwyklyCuler48 Chyba w 2026.
0
@Cule1234 Marek do Marka i zbierze się miarka.
2
@Luciano99 Chyba zmutował, za dużo zębów.
3
@marcin62 Błąd. Przegapiasz kupę gier za friko, zawsze coś byś dla siebie wybrał.
2
@Tomaszekkkkk To pajac i beztalencie, jak większość mu podobnych. Teksty o jednym i pseudogangsterka, a kiedy robi się ciepło przy dupci, to dupa cicho i udaje, że on się nie miesza.
2
@marcin62 Jeden wstawi cytat, druga własne projekcje, które przypisze pierwszemu i będzie uważała za fakty. Tak, ludzie są różni.
1
@Kapitan hawk Bez portfela już nad ranem.
1
@AmigoBlancos Dawaj coś o mordercach piłki nożnej, czyli o Realu Madryt.
Tanie, wiem :).
3
@Luciano99 Nie oszukuj się, nie portfela ten @Kessie szukał, ale to już tajemnica Brokeback Mountain.
A co do @Comentateiro, to też mam wątpliwości. Bardziej prawdopodobne, że krzyczał o drugiej wojnie punickiej.
1
@Popitek12 A tymczasem Popitek:
"Mi do szczęścia już brakuje tylko pieniędzy"
Nie tylko, Popitku, nie tylko.
2
@KrychaFCB
https://x.com/Awski79369Awski/status/2006517912568476004
:)
5
@Popitek12 W głupocie. I zaprawdę powiadam Ci, jesteś!
5
@Sulimo Nie napisał, że ma być Twoja.
1
@Walker Widziałeś już trzecią część serii "Na noże" w Netfliksie? Nie pamiętam w tej chwili dokładnego tytułu. Spełnia większość Twoich kryteriów i jest nawet oglądalny.
"Żywy czy martwy" tak się po naszemu zwie.
2
@Kessie "(...) może już to pisałem ale to nie ważne bo dla takiego moderatora i mojego mentora warto się powtarzać"
Już wiele razy lizałeś mu dupę. Jeden w tę czy we w tę nie zrobi mu różnicy, a w Twoim przypadku ćwiczenie czyni mistrza.
5
"Klub nie chce narażać swojego wizerunku"
Co innego, gdyby za firmą stał Negreira :). Bałwany najpierw podpisują, a potem kibice muszą ich prostować.
3
@gumaz Bo się umyło przed Wigilią.
0
@Fog_W_1899 Mnie bardziej dziwi, że spec od moskiewskiej pożyczki w powszechnej opinii uważany jest za godnego męża stanu i chwalona jest jego inteligencja i klasa.
2
@Bzyczekk Tak wygląda życie @Kessie. Ciągła ucieczka przed moderacją i banem.
1
@Derean To i bramkarz niepotrzebny, będzie jeden więcej na atak. Przeciwnicy nie są na to gotowi.
1
@TR3YWAY Tu akurat się zgodzę, choć ostatnio przekonywali, że najlepiej spędzać święta samotnie, albo nie jechać do rodziny, bo to obciach i w ogóle męczące.
0
@TR3YWAY Choć raz napisali prawdę.
2
@DragonxNF Nie czytałem tak ambitnych rzeczy jak przedmówcy :).