Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Kolejny mężczyzna ofiara fizycznej przemocy ze strony przeciwnej płci. #pieklokobiet
2
@Aragorn33 To wszystko? Jeszcze jakieś projekcje? Dla Ciebie zawsze zachowanie jednych jest nie do obrony, podczas kiedy zachowanie drugich (nawet podobne) całkowicie zrozumiałe i akceptowalne. I te nieudolne próby obrażania, coś co robisz również za każdym razem, kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza...
5
@Kessie @July_6_BcN komentarz? Nakrył Cię i się ulotnił?
1
@TedeFCB Jak widać, Ty masz więcej IQ, skoro uciekasz się do wycieczek personalnych, kiedy merytorycznie nie masz za wiele do zaoferowania. No dobrze, w takim razie zagrajmy po Twojemu. Po pierwsze, warto zorientować się, jakie były okoliczności tego spotkania. Po drugie, nie umiesz inaczej, niż próbować zagonić kogoś do zagrody, żeby światopogląd Ci się nie zawalił? "mojego ulubieńca"? Dlaczego wciskasz komuś własne projekcje? Gdzie to znalazłeś? Czy widzisz, jak sam pokazałeś, że jesteś właśnie taki, jak zarzucasz mi? Po trzecie, jak widzę, Twoja uboga wiedza nie pozwoliła Ci uświadomić sobie, jak Putin doszedł do władzy, jak tę władze poszerzał, jakie metody stosował, jak wywoływał konflikty (np. z Czeczenią). Słyszałeś o zamachach na własnych obywateli pozorowanych na działanie obcych państw, żeby był pretekst do agresji? Tak, to większy skandal niż spotkanie z grupami kibiców, których było tam wielu, na tym chyba ten zjazd polegał. Putin już w 2010 roku był bandytą i wszyscy o tym wiedzieli.
Kto dał Ci herb? Oczywiście @Aragorn33, czołowy obrońca wszelkich krzywych akcji pana Donalda i jego wesołej kompanii, za to jest bezlitosny dla najdrobniejszych wpadek drugiej strony. Tede, Pan Aragorn postępuje dokładnie tak jak opisałeś, dasz mu to odczuć? Czy - ponieważ Cię poparł - jest już z Twojego "obozu" i Ci nie wypada?
Na koniec, zastanów się człowieku nad sobą, bo nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
2
@Stinger_ U mnie też. Elegancka robota.
2
@Kapitan hawk Popieram. Zwłaszcza to "lato powinno być słoneczne i gorące od połowy do czerwca". Brzmi tajemniczo.
0
@Arden Czyli, reasumując, prezydent kiedyś obił potencjalnego nazistę? Brawo, tak trzymać. Ja tam widziałem kiedyś, jak Tusk z Putinem się bratał. To dopiero skandal.
4
@PatrykBarca Nie rozumiem co w ogóle wspólnego z honorem mają jego działania? Na tym polega jego robota, gdzie indziej trenerzy robią inaczej? To jest praca, nie cyrograf z diabłem. Ty zamierzasz zostać w swojej nawet jeśli dostaniesz znacznie lepsza ofertę? Nie rozumiem czasem waszego myślenia.
1
@Kgorecki2500 Niedźwiedzie polarne zapowiedziały, że będą walczyć o każdą krę.
1
@Rastafarnianin Nazwałbym to raczej "Atak wampira".
1
@FcPortoFan1999 "Będąc młodą lekarką przyszedł do mię pacjęt..."
1
@kubix05 Zabiorą traktor i dzieci. My zimą na lekcjach WF biegaliśmy po zamarzniętym jeziorze, albo wytyczaliśmy na nim boisko i graliśmy w piłkę. Dziś takiego nauczyciela by chyba posadzili.
0
@BezglutenowyPedri Van Helsing... Wspaniała była.
2
@Giwera To wyglądało jak wstęp do gejowskiego porno. Rozochocony Jaś skoczył na partnera.
4
@Lionel_Messi10 Shakira: "Byłam z Pique ponad dekadę. Jest zdecydowanie największym ściemniaczem, jakiego widziałam w życiu."
1
@blakkudium Dzięki za pamięć :).
4
@Kessie Nie to jest problemem. Tylko fakt, że kiedy klika się "Przejdź do dyskusji" z poziomu własnych komentarzy, to wyskakuje komunikat, że "Strona nie istnieje". A z powiadomień ("odpowiedzi na komentarze") nie przechodzi do danego komentarza, tylko do samego artykułu, bo pewnie powodują to te ograniczenia "ochrony prywatności" i komenty nie są rozwijane prawidłowo. To błędy w budowie serwisu.
2
@FcPortoFan1999 Postać znana.
1
@NeroTFP1 I wbije sobie trzy gole? :)
3
@betonito Andreas "Dla Barcelony się połamię" Christensen. Duma.
2
@blakkudium Florentino do Viniciusa: "Ale wiesz, że cię wyrzucę, tak? Diego przekazał?"
3
@Kessie Co, było jakieś okazanie na komendzie, tak? Rozpoznali Cię?
41
"Dopóki biegam szybciej niż większość z was, nie zamierzam kończyć kariery"
To brzmi jak cytat z wywiadu z @Kessie, gdy zapytano go, kiedy przestanie kraść rowery.
0
@Nazio_87 Wydało się, teraz już wszyscy wiedzą.
0
@Popitek12 Nie no, chyba zmyślasz, nie mógł w ciągu pół roku tak się ustawić.
1
@zadafcb Kompletnie załatwiony. Ona też prawie gotowa.
2
@Safrani "ja pamiętam jeszcze żetony"
Ja też. Trzeba było uważać, bo czepiali się na dworcach.
2
@misterio Nie kolekcjonowałem. Używałem. Tyle, że wcale nie trzeba być do tego jakoś specjalnie starym. Na przykład taki @Comentateiro nadal używa gołębi.
1
@Bolton "Wiem, ale madryt to madryt."
Nieprawda. Żeby sobie uświadomić, jak bardzo nie masz racji, zastanów się, czy jutro wolałbyś wygrać 5:0 z Realem Madryt, czy z Atletico Madryt? Co by smakowało lepiej?
0
@Pedri16Future Chyba Patus LPG.